פמלה אנדרסון יכולה להיות אחלה ביזוי ממלכתי. תזכור אותה לטקס הבא 🙂

יופי ביבי, גאה בך, אין עליך, אתה הגדול מכולם. הגעת עם הזרנוק מהבית, דפקת כיבוי צופים לעיני המצלמות, מעל מרפסת צופה לשריפה, מהקוקפיט של הסופרטאנקר שנמצא לאחר חיפוש מתקדם ולא סתם בר מזל בגוגל, גוגל!, והצלת במו ידייך את המדינה כמו שלמדת מהבריטים שראית בישראל בילדותך.

אתה זיהית את כל האיומים הביטחוניים על ישראל עוד לפני שהם היו איום בטחוני ורק שלחו לנו לכאן פיסטוק חלבי. ראית את אביב העמים הערבי עוד בחורף 73', חיל האוויר לא היה מפציץ את הכור בסוריה בלי האישור הסופי שלך (כך מספרים עיתונים בעולם), ובמו ידייך ניהלת חמישה פרויקטים בכימיה מתקדמת שהביאו פרסי נובל לישראל. אבל סוד אחד שמרת לעצמך ודרשת מכל עדר מלחכי הפנכה והמגרב"צים בע"מ, שנקראים מערך הדוברות הממשלתי, ביקשת לא לספר לאף אחד. זה שלך, פרטי, ורק שרה יודעת. רק שרה שותפת סוד.

אז עכשיו, אני עושה לך אאוטינג, כי הגיע הזמן לחלוק שבחים היכן שבאמת צריך. ביבי, אתה היית קיפי במשך שנים ארוכות, ולעִתּוּת חירום שיחקת גם את אופניק, משה אופניק!! הבאת אושר ושמחה לילדי ישראל שהתחנכו על ברכייך ועל קוצייך. אתה הוא האיש שבתוך קיפי, עם הקוצים על הגב ונעלי הבית החומות, אתה הפחת חיים בדמות שגדלנו עליה. אתה האושר של ילדי ישראל שנות השמונים.

ערלים בני ישראל שבזים לך, עמלקים ממש. העובדות אומרות שאתה הרי עשית הכל נכון בשריפה הזאת, החל מהישיבות הבלתי נגמרות והדרישות החד משמעיות שלך להריץ סקר מיוחד על דרישות מערך הכבאות במשך שנתיים ימים רצופים, שהגיעו לשיאם המוחלט בגיץ הראשון, כולל הקמת טייסת מיוחדת פוסט 44 הרוגים. אם לא היית יושב על המדוכה הזו לאורך השנים, האם מערך הכבאות היה מצליח להשתקם כל כך? רק הודות לתוכניות המגירה שלך מאז ימיך כשר אוצר ועד ראשות הממשלה השנייה, הצילו את מערך הכבאות מקריסה מוחלטת, ועצוב לי מאוד כי אף אחד חוץ ממני והעיתונאים המהוללים של ישראל היום והערוץ הראשון והטוקבקיסטים בשכר והליכודניקים ומערך הדוברות והשרים ובמיוחד השר לביטחון פנים וגם שר הפנים, לא רואים את כל מעשה ידייך המפוארים למען עם ישראל. עצוב לי מאוד. מאוד.

אז אתמול החלטת לעשות כיבוי צופים בטקס הממלכתי לאסון הכרמל, ישירות על דו"ח מבקר המדינה שאתה יודע את כל פרטיו, אל מול עיניהם המשתאות של משפחות ההרוגים, ולספר להם ולעולם, ובעיקר למבקר המדינה, ולמען ההיסטוריה המשוכתבת (כבן גאה להיסטוריון), וקצת למען סיפורי האליבי המומצא שלך לימים בהם הדוח הזה יפורסם, כי אתה הוא האיש היחיד במדינה שעשה הכל נכון בשריפה הזו, ובלעדייך לא היינו קיימים. אתה הוא בעל האחריות המוחלטת לתוצאותיה המהוללות של השריפה, לשיקום מערך הכבאות, ולטיפול בה. האחריות עד תחילת השריפה זה בכלל של מישהו אחר. לא סתם אחר, אלא אחר בשנות דור מתחילת השלטון שלך, ממשלות קודמות.

מר בנימין ביבי נתניהו ראש הממשלה הלא נבחר של ישראל, כבוד הוא לי לברך אותך ולקנא, כי אין אדם במדינה שמסוגל לבזות משפחות חללים טוב ממך, בשידור חי או מת. אין ספק כי חופש הביזוי מחובר בעֲבוֹתוֹת לחופש השלטון של כל דיקטטור מצוי. הלוואי ואצליח לבזות טוב כמוך.

ביבי, אתה מלך ישראל, שני רק לאלוהי ישראל (וליברמן). אין עליך, הקיסר הראשון לעם ישראל עם החיוך שמאיר יותר מהשמש. אנחנו חיים לשרת אותך. ביבי, יש לך כזה גדול!! שאפו (עכשיו אני מבין את החיוך הרחב של שרה)

*****

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו כמנויים, וספרו לחברים…

»

 1. yara113 הגיב:

  אהבתי את ההגדרות בשורות התחתונות
  "אלוהים שני" (וליברמן)
  איזה בזיון והוא לא חושב אפילו להתנצל.
  הוא לא מגיע לכרסולים של נפוליאון בונאפרטה(-:
  אבל רגשי הנחיתות שלו הם למקצוענים.
  בושה זו מילה עדינה.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s