די פשוט לשמור על כמה כללים בסיסיים, הנה כמה הבהרות: 


  • חסויות ואינטרסים – האתר אינו מקבל מימון מכל גורם שהוא, ואין מאחוריו כל אינטרס מסחרי. כמו כן, הדעות המובעות באתר הן שלי בלבד.
  • למכרים וחברים – אני כותב בשמי המלא, על החיים שלי ושל הסובבים אותי די בחופשיות. אני משתדל לא לציין שמות מלאים של אלו שמסביבי. עם זאת, יש חברים ומכרים שרמת הפתיחות שלי עם העולם לא מתאימה להם. במידה ופרסמתי דבר הפוגע בפרטיות חבריי, אנא ידעו אותי בהקדם, וקבלו את התנצלותי הכנה  מראש. כמובן שאני מתחייב למחוק אם הנפגע יפנה אלי בבקשה למחוק או לשנות פרט מסוים.
  • מדיניות התגובות – אני אשמח לכל יצירת שיח סביב הפוסטים, ותומך בחופש דעה, אפילו זו המנוגדת לשלי. עם זאת איני שותף להתלהבות הגורפת מתרבות הטוקבקים "בתשלום", חופש הביטוי אינו חופש הביזוי. לפיכך תגובות לא נאותות תימחקנה ברגע שאבחין בהן. מי שרואה עצמו נפגע מתגובה כלשהי, מוזמן לפנות אלי. בנוסף, אשמח אם מגיבים יעשו זאת בשמם, אפילו המלא, ולא באנונימיות, אך זו המלצה בלבד וברור שלא אמחק תגובות בשל כך.
  • פרטי מנויים מגיבים – המערכת רושמת את פרטי הIP של המגיב, וכן את כתובת המייל שהצהיר עליה. כתובות המייל של המנויים נרשמות במערכת וורדפרס. אני מתחייב לא לעשות בהן כל שימוש, ולא למסור אותן לגורם שלישי. הפרטים יחשפו רק אם אדרש לכך על פי חוק על ידי רשות מוסמכת. בנוסף, אני לא יודע מי עומד מאחורי כתובת ה-IP. אייקון אישי לכם ניתן לקבל רק עם כתובת מייל, וכל כתובת מקבלת אייקון אחר.
  • אפשרות שימוש בחומר המפורסם בבלוג – אתרים לא למטרות רווח רשאים לצטט קטעים מתוך הבלוג שלי, עם מתן קרדיט כמקובל (שם הבלוג וקישור), אך לא להעתיק רשימות שלמות. אתרים מסחריים – רק באישור בכתב ומראש.

תודה לגלעד סרי-לוי על הרעיון (seri-levi.com) ודרור כהנוביץ'

 

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s