סדרת ספרים חובה בכל בית

חשבתי שנתחיל את השנה החדשה, האזרחית כמובן, עם יום של שקט מרעיונות דביליים במקרה הקל ומטומטמים להחריד במקרה הרגיל של ממשלת ישראל. טעיתי, שוב טעיתי, ולצערי שוב אני נתפס לשגיוניות הרכבת בישראל. הדרת חיילים מרכבת ישראל ביום א', ככה בדרך לשירות השבועי או השתלת שבועי בבסיס הרחוק ממקום מגוריהם. צה"ל ימצא פתרון תחליפי.

אני לא יודע אם להיות המום או נפעם מהסיפורון הקצרצר הזה. אני לא יודע איך אתם מרגישים, אבל זו עוד דוגמה פצפונת להתנהלות הכוללת של ממשלת ישראל בכל תחומי החיים שלנו. דוגמה לטיפשות שבניהול, בהנהגה, במשילות. למה אני שוב נודניק? הנה למה. רכבת ישראל שייכת למדינת ישראל, לא מופרטת, עדיין, ולא שייכת לוועד העובדים שלה. שייכת למדינת ישראל, ובניהול שר התחבורה. החלטה על הדרת החיילים ביום ראשון של השבוע, לא יכולה להיות החלטה של רכבת ישראל אפילו בתירוץ המטומטם להחריד כי הם רוצים לשפר את השירות לשאר האוכלוסייה. זו החלטה שעברה דרך סר התחבורה ישראל כץ, ליכוד, ולכן זוהי החלטת ממשלה!

אני בטוח ששר הביטחון לא היה מעורב בטיפשות הזו. אני לא מבין ממשלה שרוצה לשלוח חיילים לשרת ולהגן על גבולותיה, מבלי לתת להם את האפשרות להגיע לבסיס………..אלא אם כן יש כאן רעיון גאוני אחר!! ממשלת ישראל רוצה להכריז עם יום ראשון כיום שבתון עסקי בדומה לסאנדיי של הנוצרים, כי אין פעילות כלכלית בעולם ביום הזה. על כן, ההורים יתפנו מעיסוקיהם ויוכלו להסיע את החייל שבבית לבסיס! האהאהאהאהא!!!!! לא חשבתם על זה!!! גם נבזבז יותר דלק, המדינה תרוויח ממיסים על הדלק, תחסוך בעלויות הסעה לחיילים ואנחנו נבלה יותר זמן עם הילדים. האומללים שבשוליים בלי יכולת הסעה מהבית ייסעו באגד.

אם הרכבת רוצה בשיפור השירות לאזרחים, יש לי כמה רעיונות, פורסמו אם טרחתם לקרוא, אבל מה עם הוספת קרונות בשעות העומס? אולי עוד קווים חדשים? מה עם תוספת רכבות?!? כאילו אין באמת פתרונות מעשיים חוץ מלזרוק את החיילים לטרמפים?

החשמל יסיים הכפלה מלאה של המחיר תוך פחות משנה רק בגלל אוזלת ידה של הממשלה, ואין פוצה פה, כולנו מקבלים את רוע הגזירה. רוע הגזירה זו הממשלה שצריך לזרוק הביתה. רוע הגזירה קיים בגלל עליבותם של השרים והפקידים, לא בגלל מחיר הדלק!!! אי אפשר לבטל את המס על המזוט לחשמל?! אי אפשר להביא גז באוניות מטען עצומות גודל?! ואתם שותקים. שאלתם את עצמכם מה תעשו נגד זה? טוב לכם ככה? אתם מסכימים לגזירות? לבלוף הטרכטנברג? להגדלת המשכורת של ביבי באלף ₪ לחודש ואת שלנו במינוס 300 ₪ לחודש? כן 300, אם תכלכלו את העלייה בדלק, בחשמל ובארנונה!! זה טרכטנברג בשבילכם, פתי מאמינים לכל מסיבת עיתונאים וועדה ממשלתית.

הממשלה אישרה את ההסכם עבור שיקום ים המלח. רק בדבר אחד אני בטוח, כסף ייצא מהמדינה, הרבה "מישהו מקורב" ירוויח, וים המוות ימות סופית. חבל שלא משקיעים את הכסף בתעלת מים מתוקים נדרשת לים הזה, כפי שהטבע עשה, ואפשר היה גם לערב כאן את הירדנים לשת"פ. טיפונת שכל ומדיניות של שכנות טובה והיינו יוצאים מורווחים. אה, ליברמן. שכחתי. הירדנים הם ערבים.

פספסתם בשבוע שעבר את הכתבות על כישלונות שר השיכון ומנהל מקרקעי ישראל לשיווק של קרקעות המדינה לבנייה. פספסתם כי הייתם כותבים ומגיבים ועצבניים, ומרגישים מרומים. אלפי דירות נבנות בערים מוקצות מראש בחתימת חוזה עם רוה"מ, עבור חרדים ולמענם בלבד, שם יש הצלחה שיווקית גדולה, כי זה זול! בכוונה זול!! אני ואתם משלמים את ההפרש!!! זה ידוע. מה שלא ידוע הוא אלפי הדירות לנו, החילונים, בערי פריפריה בעיקר וקצת במרכז, אפילו ראש העין, שנכשלו כישלון חרוץ בשיווק כי לא היו הצעות של קבלנים ואלו שהיו היו נמוכות ממחיר המינימום. מה זה אומר? שמדיניות הממשלה להורדת מחירי הדירות נקברה קבורת חמור. אין קשר מציאותי בין מחיר הקרקע הנדרש על ידי השמאי הממשלתי למחירי השוק בפועל. הממשלה עושה הכל לשמור על מחירים גבוהים. למה? הגזמתי. מיסים. מיסים ועוד מיסים. זה מקשר שוב לכיווצו של המשק וכוח הייצור שלו. 2012 תהיה שנה של האטה חריפה בכושר הכלכלי שלנו.

יחד עם זה, אני שמח על קרן אור האמת היחידה שיצאה מהממשלה הזו ביום שישי. הגיע הזמן לחדות ובהירות כזו, לאמת פשוטה, לאמת בכלל. סופסוף הרגשתי בעצמותי ונפשי שלא משקרים לי. התודה לאלי ישי, שצוטט עם אמת ברורה כפי שלא הייתה ברורה מעולם. החילונים קיימים כאן אך ורק לשרת את החרדים. החרדים לא מסוגלים להתקיים ללא העובד החילוני. חמורו של משיח זה אנדרסטייטמנט, ובא לציון גועל.

* מחר יוצאים לדרך עם המפלגה החדשה. השתתפותכם חובה!!!!!1

*****

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו כמנויים, וספרו לחברים…

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s