images (2)

המריונטות בממשלה בדמותו של ראש ממשלת ביבינוקיו

הערב, או מחר או מחרתיים, אפילו עוד שעה, הכל ייתכן, יעלה לדוכן הנואמים מול אולם ריק הקיסר הראשון למדינת ישראל, אבי האומה המודרנית, משחרר התפוזים וממציא הכלכלה והתעשייה, השליט הבלתי מעורער של הבטחות בחירות, מלך מלכי השקרנים וסגן שליט גלקטי בהפצת פייק ניוז, לנתיני הממלכה המפורקת, ויספר לנו כהרגלו משהו בלתי רלוונטי לחלוטין, רק את האמת הוא לא יספר. במו"מ להקמת הממשלה, לא נדע מה באמת הוא דורש למענו, הוא במילא יכחיש עד שהכל יהיה מוגמר, וברור לכל בר דעת ישראלי, שכל העולם ואישתו יהיו אשמים באי הקמת ממשלה או הקמת ממשלה שהוא בכלל לא רוצה בה, וזו הקרבה אדירה מצד המפסיד למען מדינתו הפרטית, ביבילנד. אף אחד הרי לא רוצה יותר ממנו, הוא כאן בשבילנו, בשם האחדות כמובן, כי צריך לשמור על נתניהו מאוחדת.

שוחד, תיק 1001, גנץ
אם ההדלפות המקוונות לתקשורת נכונות, אז מכרת אותנו בחינם. מו"מ שמתנהל רק על מצבו המשפטי של הנאשם מבלפור ואיך ניתן לטאטא את אבק הדמוקרטיה הישראלית והמערכת משפטית, שאתה עוזר בהשמדתן, למען הבריחה מהדין והאחריות הפלילית של איש אחד בלבד, ירום הודו קיסריהו.

בשם ממשלת חירום הזויה, גזענית שמונעת משנאת ערבים, שבסופה אתה אמור להיות ראש ממשלה (לעולם לא יקרה), אתה משחד את ביבי בכרטיס יציאה מהכלא ושלל פינוקים אישיים למשפחתו והוא משחד אותך בתיקים בממשלה. זה כל כך פשוט, תן לי ואתן לך, שמור לי ואשמור לך, הנה 34 שרים. לא, 72 שרים. לא, 199 שרים שלא יגידו שהגזמתם. עוד מעון רשמי של מדינת ישראל לסגן ראש הממשלה רק בשביל ששרה תמשיך לחיות בבלפור? אולי עוד מטוס במיליארד כי אין מה לעשות עם 80 מיליארד מיותמים. באמת גנץ, באמא'שך?
אי אפשר לנסות להקים ממשלה עם 18 שרים בשעה שאין לאזרחים כסף לאוכל, דיור, ארנונה, חשמל? מנגנים בכינור כשהמדינה בוערת מסביב?

כל המשא ומתן בינכם זו עיסקת שוחד לפי כל הגדרה משפטית ופלילית של שוחד. רק אינטרסים אישיים של שניכם מובילים את זה, ואתם חוגגים. כמו קריוס ובקטוס ששואלים אחד את רעהו "עוד סוכר?". למה יש שקט מופתי מכל הפונקציונרים במפלגות שלכם? כי כולם מחכים לחלקם בשלל. שוחד לנאשם, זה שוחד לך, זה שוחד לחברי הכנסת שלכם, כי לא נמצא אף אחד שיגיד אחרת. העיקר הכיסא מעור הצבי ונקי משאריות של שערות שפם.

מתבקש לשאול איפה שומרי הסף של התקשורת (עובדים אצל נתניהו), איפה הרועץ המשפטי לממשלה (עובד אצל ביבי). למה גנץ, למה?

מרמה, תיק 2001, גנץ
בשם ממשלת חירום הקורונה, החלטת לשפוך דלק מטוסים על הציבור שבחר בך, לזרוק גפרור עם אשכנזי ואז לעשות כיבוי צופים. מ'לשות, האש גדולה מדי ותוקפת בחזרה. אתה מבין גנץ, אי אפשר למכור לציבור סיפור במשך שנה שלמה, ואז להגיד, סתאאאאאאם, צחקתי, באמת האמנתם לי? לא תקבל את הקרדיט על תחמנות ישראלית קלה בדמות הפרת הבטחת בחירות. לזה התרגלנו. היה לנו סופרטאנק למחירי הדיור, טייסת מטוסי כיבוי שלא עובדת, לפצפץ את החמאס, רבע דונם לכל חייל משוחרר ואפילו לגליזציה של גראס. יש פער בלתי ניתן לגישור בין אני מתחייב לעוד 5 בתי חולים לבין אני לא אשב עם נאשם בפלילים בממשלה אחת. יש תהום תנ"כית בין ברקת יקצץ בחצי את יוקר המחיה כי הוא יהיה שר האוצר לבין אני אשמור על הדמוקרטיה הישראלית. למילים "ישראל מעל הכל", היה ערך יקר, עד שאתה. המילים האלו בערך אפס ונמצאות לפני מחיקה מהבורסה.

מי שרוצה להיכנס לממשלת חירום לקורונה לא מבקש את תיק החוץ והביטחון ולא מספר לנו שרק איתו בממשלה ניתן יהיה לנצח את הקורונה. מישהו כזה מבקש את תיק הבריאות, החינוך, האוצר, ביטחון הפנים. רע מכך, לא לדרוש את החלפתו של הליצן שאחראי על הרס מערכת הבריאות במשך שנים ארוכות? הרי אם ישראל מעל הכל והמלחמה בקורונה זה צו השעה, ממש חירום היסטורי כאסונות שלא היו כאן מאז המבול, היית דורש את השינויים למען החירום של הקורונה כתנאי מקדמי. מצד שני, אם זה באמת היה בשביל חירום קורונה אז למה שלא תיתן את העצות שלך בחינם, בתקשורת, בוועדות הכנסת? למה אתה צריך להיות בממשלה עם ביבי בשביל קוד אדום קורונה?

אתה הרי לא תשפיע מבפנים כמו שלא תשפיע מבחוץ, כי רק ביבי מנהל את האירוע העולמי הזה. הקורונה, שכבר 6 שבועות מנוהלת על ידי פקידי הממשלה, טוב יותר או רע יותר, מתנהלת לה בקצב שלה, בלעדייך. אתה לא רלוונטי למצב כמו שאתה לא רלוונטי יותר בפוליטיקה שלנו.

זה קרה אתמול, שלשום, לפני שנה, לפני עשרים שנה, כל הפייק ניוז. את זה רצינו להחליף, להחליף גנץ, להחליף. למעשה 62 מול 58, רוב בכל שפה קיימת, ובכל נוסחה מתמטית. זו הסחורה שמכרת לנו, גנץ. הסתכלת לנו בלבן של העיניים ולא מצמצת. אמרת בכל מקום אפשרי, בכל ציוץ, ראיון, בבואתך הניבטת אלינו מהמסכים, אמרה בדיוק את זה. תבחרו בי בשביל להחליף את הקיסר, לא בשביל לחבור אליו, לא בשביל להקים מיזם משותף, בשביל להחליף. אז הצבענו לך, גנץ, זכית וקרסת מגודל המעמד.

גנץ, התחייבת לעקרונות, התחייבת לדרך, התחייבת לשינוי. רתחת מכעס על בגידתה של אורלי לוי, גווייה פוליטית, ועשית אותו הדבר, בדיוק. לא הצגת לנו את האופציה של חיים בלי ביבי, של ממשלה בלי נאשמים בפלילים, כי זה אמור להיות בסיסי, בלי חוק בכלל. לא בשביל זה נבחרת, לא בשביל זה נתתי לך את קולי, כי אם היית אומר שיש בכלל אופציה כזו, שתשב בממשלה תחת ביבי, לא היית נבחר. נקודה, סימן קריאה. נכנעת בלי קרב, מתוך שינה כשהנשק נעול בארונית. נשברת בלי שהרביצו לך, רימית את הציבור שבחר בך בלי שנדרשת, גנבת את קולות הבוחרים.

הפרת אמונים, תיק 3001, גנץ
בשנת 1599, שייקספיר הציג את המחזה יוליוס קיסר וטבע שם את המשפט האלמותי הגם אתה, ברוטוס? (לטינית: Et tu, Brute?‎). יוליוס הדיקטטור הרומאי, נרצח על ידי בנו, ברוטוס. מאז המשפט הזה מתאר את הבגידה העמוקה ביותר שאפשר לחוש, בעיקר מצד המקורבים והשלטון.

"ישראל מעל הכל", כך אתה גנץ, בכל נאום תוכחה ובהשתלחות האחרונה שלך בציבור הבוחרים (לפיד יכול ללמד אותך שזה מביא את השנאוצרים מ-19 ל-11 מנדטים). שינויים חוקתיים פרסונליים למען נאשם בפלילים אחד בלבד, בעלויות של מאות מיליונים ואף למעלה מזה, זו הפרת אמונים שלך מול המדינה.

לרעוד מפחד כמו עלה נידף ברוח, מח"כ רקק עלוב כמו מיקי זוהר, שאוסר ומהלך עליך אימים, בל תחוקק חוקים פרסונליים נגד ביבי, ומאידך גיסא חובה עליך לשנות את המבנה המשפטי והדמוקרטי של ישראל למען אותו האיש. ואתה מסכים!
אם העליון יקבע ככה אז נתניהו יישאר, ואם יקבע אחרת אז הממשלה מתפרקת, ואם יקבע בשלישית אז נמצא סיבה אחרת שלא תגרום להעברת השלטון לגנץ. אולי בכלל סיבה רביעית ואז נעשה פסלים מטיטניום לכבוד הקיסר? את כל האסונות הבלתי הפיכים האלו אתה מתכוון להעביר בחוק בחסות הדמוקרטיה. חוק חדש שעומד מעל ומתחת ומצדדי חוקי היסוד של המדינה, חוק שמתריס מול הקיום הישראלי, מול כל אושיות הדמוקרטיה מאז שהומצאה. וזה רק בשביל אדם אחד, בנימין ביבי נתניהו.

באיזה עולם דמיוני אתה חושב שאנחנו חיים בו, לקנות ממך את סיפורי "למען האחדות", כי אחדות לא צריכה את ביבי, הוא אנטי אחדות ביסודות המולקולריים שלו. אנחנו כבר מכירים את המשסה הלאומי והמסית הלאומני נתניהו. באיזה עולם דמיוני אתה חושב שקיבלת מנדט מבוחרייך לשנות את הוועדה למינוי שופטים רק בשביל כרטיס היציאה מהכלא של ביבי או להמציא חוקים חדשים עוקפי בג"צ כי הם אנטי דמוקרטיים, רק בשבילו שדרשת להחליפו? זו הפרת אמונים שלך מול המדינה, מול חוקיה. אתה לא מבין שאם מחוקקים חוקים עוקפי בג"צ אז יש מראש בעיה משפטית, פלילית, שחותרת נגד יסודות המדינה, ובגלל זה הם נחשבים עוקפי בג"צ? למדת מהר מאוד איך לשכוח את מקומו ותפקידו של בג"צ.

זו בגידה בעקרונות הדמוקרטיה, בגידה בצדק ובשיוויון. זו הפרת אמונים טוטאלית שלך מול המדינה הדמוקרטית, שנלחמת עשרות שנים מחייך להשאיר אותה דמוקרטית. תחזיר את המנדט לציבור, ולך הביתה. בחירות רביעיות, חמישיות ועשיריות עדיפות על השמדת הדמוקרטיה בשביל תאוות בצע שלטוני של נאשם בפלילים אחד, כי בגלל שניכם לא תהיה כאן מדינה.

*תמונה ראשית מ- YNET

תגובה אחת »

  1. Mikey Geras הגיב:

    עצוב כמה שזה כואב…

    השג את Outlook עבור Android

    ________________________________

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s