זה תרגיל, גנץ, תרגיל! ביבי עובד עליך בעיניים. ביבי דואג לביבי. רק לביבי, אין לו דאגה אחת אחרת בחייו. זה או אול מייטי גוד ביבי, או כלום. זה מה שקורה בימים אלו, ממש מול עינייך הסגורות לרווחה, ופיך שמלא מים. ביבי מפיץ בתקשורת שאתה כבר מסכים להיכנס לממשלה תחתיו, לשעה, ליום, לשנתיים. "זו שעת חירום לאומית", חייבים לתת לביבי לנצח את הקורונה, כי רק ביבי יכול, ואתה חייב להיכנס מתחת לאלונקה, לעזור לביבי לנצח, לביבי. אז תרשום לפניך את הדברים: נכון, ביבי מנצח, אותך.

BIBIGANTZ_i

אתה נשרף שעה אחרי שעה אצל הבוחרים שלך, אלו שהצביעו בשביל להחליף אותו. ביבי מפרק את כחולבן במהלך הזה. אתה תיעלם מההיסטוריה ברגע שתסכים להצטרף. כמובן שלא תקום ממשלה איתך ורסיסי כחולבן יפוצו לכל עבר. בשעה שמונה בערב, מול מצלמות של שפוטי התקשורת, במעמד צד אחד, ללא שאלות, כמובן, ביבי יסביר למה אתה סירבת להצטרף, או למה הוא לא מסכים לעסקה רעה לעם ישראל, שפוגעת בו אישית, בניהול המשבר הזה או אחר, כי אם לא קורונה אז אחר. הכל מפוברק כמובן, היסטרי כמובן, עניינים כאלו שממש נוגעים באבני היסוד של סלע קיומנו, בעולמו הדמיוני של האל ביבי. כי זה ביבי.

למה? כי ביבי רוצה בחירות רביעיות ברצף, כשאין מולו אף מתמודד, והוא מצליח. לא יהיה מולו מתמודד, אתה לא תתמודד מולו. הוא עשה את זה למופז, רמטכ"ל אחר, שרק ההיסטוריונים זוכרים אותו. הלכנו לישון על פירוק ממשלה וכנסת, בחירות חדשות עם יתרון אדיר למופז. קמנו עם מופז בממשלת ביבי, ותם הפרק ההיסטורי של מופז בישראל. התרגיל המבריק שהצליח מול מופז, הצליח הצלחה יתרה מול רכיכה בשם הרצוג, ויותר מפעם אחת ומול שני לוזרים אחרים. תרגיל מושלם שביבי חוזר עליו פעם אחר פעם, ואין לי מושג למי פונים בשביל לחקור את זה באופן קליני.

הנה סיכום ביניים לפני המלצות לפעולה: מוליכים אותך שולל, קודם כל משכנעים את הציבור שרק ביבי יכול, הנה גנץ מסכים להיות תחת ביבי, ואז ביבי הוא המלך הבלתי מעורער של ישראל  ומה זה בכלל כתבי אישום? זה מוחק אותך ממנהיגות, מהמעמד של ראש ממשלה שקול מול ביבי, כמו שעשה לכל האחרים. אחר כך, יפרקו את ההסכם שלא ייחתם, וזה יקרה בשנייה שכחולבן תתפרק. אחר כך בחירות בזק מיידיות כי "גודל השעה", והוא מתמודד לבד מול שברירי מפלגות המרכז-שמאל, מטופשות וחסרות מנהיגות מאז נובמבר 1995, שאותה הוא חיסל תרתי משמע. אתה כבר מבין? הוא לא צריך אותך בממשלה, הוא צריך אותך מסכים לממשלה שלו, כי זו תהיה ממשלה שלו בלעדיך. אתה מבין? מלחמת תודעה.

משהו צריך היה להתגשם במציאות חיינו בשביל להחזיר אותי לכתוב. אז ביבי, ולא סתם ביבי הרגיל, שקרן בלתי נלאה, אלא ביבי שמנצח אותך עם 3 כתבי אישום חמורים מאין כמותם, ועם פחות קולות ממך. כרמטכ"ל לשעבר הייתי מצפה ממך לזהות מלחמת תודעה, אבל השקט שלך בתקשורת מולו, גורם לי לפקפק בזה עמוקות. אז אני אנסה לעזור לך בכמה פעולות תגובה מיידיות, כי לפעמים צריך רס"ן במילואים שידבר בחתמ"צ (חיתוך מצב בשפה צה"לית).

נחזור להבנות הפשוטות, אתה יודע, יישור קו כזה, משם הכל יהיה קל יותר. הראשונה אומרת שביבי דואג רק לביבי ולא לשום דבר אחר בעולם, לא מגיפה, לא לביטחון, לא להשמדת הכנסת, לא לממשלה, רק לביבי. השנייה היא שאפשר לקיים מדינה גם בלי ביבי. אני אנסה להדגיש את הנושא, כי זה לא ממש ברור לעם ישראל בשליחות יוצאת דופן של לקקני התקשורת שלו, אלו מעם סגולה, כי המדינה יכולה להתקיים בלי ביבי. הדגשתי.

בני, אני פונה ללב שלך, יש לך 61 קולות מתוך 119, לא כולל בוגדת פוליטית מחליאה אחת. תקים ממשלה, יש לך את התמיכה, ממשלה בלי ביבי, של ישראלים. פשוט, ממשלה של ישראלים. באמת, באמת, נשבע לך, מדינת ישראל יכולה להתקיים בלי ביבי. יכול להיות עולם משילותי כזה בלי ביבי. באמת יכול, אתה לא צריך להאמין, כי האמונה כבר הביאה 61 קולות, אתה רק צריך לבצע.

על פי החוק מיד לאחר מכן, ביבי יהיה רק חבר כנסת עם כתבי אישום, ולא יכול להיות אפילו שר. נגמר הסיפור של ביבי, והתחיל הסיפור שלך עם ממשלת אחדות רחבה וגדולה. למה, אתה שואל, תהיה ממשלה רחבה? או, הנה הסיפור על קצה המזלג: שרי הליכוד מאוהבים בכיסא שלהם, במיליארדים שזורמים להם בין האצבעות, אלו שמחולקים לחברים שלהם, למיטיבים שלהם, לעסקנים שלהם, לקרובי המשפחה, לחשבונות בנקים עלומים לפרויקטים נסתרים ללא בקרה ופיקוח. כמה כבוד יש להיות שר. כמה תקשורת מקבלים. כמה הזמנות לאירועים בחו"ל. כמה כיף ליהנות ממנעמי החיים בלי חשבון, בלי דין ובלי דיין על גבם של אזרחי המדינה. שמעת פעם על שר כושל בביצועיו שאשכרה נותן דין וחשבון על כישלונותיו ומתפטר מיוזמתו או ראש ממשלה מחליף אותו במישהו מוצלח יותר? אז למה להם לוותר על זה?

חברי הכנסת של מפלגת הליכוד לשעבר, ירוצו אליך לממשלה בלי ביבי. זה כל כך פשוט. הם לא צריכים אותו עכשיו, הם כבר נבחרו. הם רוצים כסף, כבוד, וטיסות ביזנס לחו"ל. הם יבואו, תשמע לי, הם יבואו בריצת אמוק.

ועכשיו לסיכום ופעולות להמשך, תרשום, תרשום. תרגיע את הציבור שבחר בך, את הציבור הגדול יותר שלא רוצה את ביבי. אתה חייב להודיע בקולך, בטלוויזיה, בטוויטר, בפייסוש, בטיקטוק, שיש לך ממשלה, בלי ביבי. תסביר שלא צריך את ביבי בשביל להתקיים. ולא רק פעם אחת, אלא פעם אחת בשעה. כל הזמן, כי התקשורת זה התרגיל הכי טוב של ביבי. משרתיו בערוצים הראשיים מפמפמים כי "זה או אחדות תחת ביבי או אנרכיה", "וכולם מסכימים כי ביבי צריך להיות ראשון". ולא כך הדבר, יש עולם בלי ביבי. זוכר? כתבתי למעלה. תסביר בקצרה כמו שאתה יודע, במשפט פשוט, יש ממשלה שלך ולא תהיה ממשלה עם ביבי. אתה מזמין גם את חברי הליכוד לשעבר להצטרף לממשלה. כולם ימצאו את הדרך לחיות בשלום כאשר המשניא הראשי, המפלג הלאומני, ייעלם מתמונת הממשלה, ויככב בתמונה בבית המשפט.

עכשיו לקצת פעולות תודעה משלך, כי אם אתה באמת רוצה להילחם על תפקיד ראש הממשלה, כי אם אתה באמת רוצה להיות מנהיג, תלמד מההיסטוריה הארוכה שלך בבחירות, מה קורה כאשר אתה שותק לנוכח ההקאות היומיומיות של ביבי, בנו ומקורביו, עליך באופן אישי, בלי שום תגובה, כי החלטת להיות ממלכתי. איבדת הרבה מנדטים. התוצאה ברורה? תספר את האמת על מאחורי הקלעים, שרוב גדול של חברי ליכוד לשעבר רוצים ממשלה בלי ביבי, תספר שיש שרים בכירים שיש להם גרדת בגוף רק מהשם ביבי, שרוצים לראות אותך מקים ממשלה רק בשביל להצטרף אחרי זה. תספר שיש הרבה שרים וח"כים שמוכנים לפרוש ממפלגת כת הביבי, בשביל להקים ליכוד חדש ולהצטרף אליך. תספר, הכל במילא נכון.

אז אל תשתוק אפילו שמצד אחד להיות ממלכתי זה פאסה בישראל, ומצד שני אתה לא צריך להתדרדר למעמקי הביבים של ביבי, אבל אתה חייב להילחם, עלינו, על הציבור הגדול יותר שבחר בך. בשביל זה נבחרת, בשבילנו, לא בשבילך. אנחנו לא כת ביבי, לא נלחמים בשביל להציל מושחת מבית הכלא, אנחנו נלחמים בשבילנו, אתה רק נבחרת להוביל את המלחמה הזו, בשבילנו.

אז אחרי תודעה, צריך גם פעולות במקביל ולפי שעל"ח (שעון לחימה). תכנס את הכנסת ותצביע על החלפתו של אדלשטיין באופן מיידי, בשעה 0630 מיד אחרי חתמ"צ בוקר. גם אם הוא לא יאשר, אין בית משפט שלא יקבל תוצאות של הצבעת רוב בכנסת, כאשר יו"ר הכנסת משבית אותה ממניעים פוליטיים (הוא איבד כל סיכוי להיות נשיא). אין כזה בית משפט. הצבעה רודפת, זו הקמת הוועדות ואחר כך הצבעה על ממשלה. ירצו או לא ירצו, זו תהיה המציאות. בנט ינסה לזחול על גחונו לממשלה שלך, כי בלי להיות שר הוא לא קיים בפוליטיקה, אין לו באמת מצביעים לאחוז החסימה. ליצמן-דרעי ישבו באופוזיציה וינסו לעבור תקופת גמילה מעטיני הממשלה, מצוין. אתה תופתע לדעת אלו "מסרים", "הסכמות", "הבנות" תקבל מהגוש החוסם (תמיד נשמע לי כמו סתימה בשירותים) בעניינים אזרחיים, חילוניים כמו שבת, גיוס, נישואין, כי מבחינתם זה לחתוך הפסדים, הם במצב LOSE-LOSE.

גנץ, אתה תחת אש, טפל במעצור תוך כדי תנועה, תסתער קדימה. זה בשבילנו!

***                                                                                           

יאללה מ-ה-פ-כ-ה! הרי משעמם לכם בבית ואם הגעתם עד הלום אז קליק לשיתוף, זה החיים שלנו!

»

  1. mandala2535 הגיב:

    כל מילה. כל אות. תפיץ בכל אמצעי. ויפה שעה אחת קודם לפני שאני מקיאה פה על כמה אנחנו נהדרים ומאוחדים

  2. ביולוג ירושלמי הגיב:

    אז זה מה שהוציא אותך מהמחבוא?!?!…
    בתור עוקב בלוגים סדרתי (ואפילו קלטתי שהגבתי לך פה באיזה פוסט קונספירציה לפני כמעט עשור שלם!) כבר שכחתי שהבלוג הזה קיים 🙂

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s