ממציאים אצולה ישראלית מטורפת

ממציאים אצולה ישראלית מטורפת

חגגנו 66 שנים לקיומנו החוקי והמוכר בסלון של מדינות העולם, כמדינה חוזרת לאר אלפי שנות גלות ושואה. המדינה הוקמה על ידי אנשי חזון, חלוצים שהגיעו לייבש ביצות ולבנות כאן חברה ישראלית יהודית חדשה. קיבלנו עולים, נאבקנו בלי כסף, בנינו תשתיות לאומיות, צבא עוצמתי, תעשיות וגניוס יהודי. אנחנו גם חוגגים חי שנות שלטון נתניהו, אם תרצו, הוא היה כאן מאז 1996, מעולם לא עזב גם כשלקח חופשות ארוכות לעשות לביתו.

בסבב השני לשלטונו של נתניהו, שש שנים רצופות ועוד שנתיים לפחות, הוא הגיע עם אג'נדה סדורה. לדעתי האג'נדה שלו קיימת מאז עליותו הראשונה לשלטון, וכן, זה נשמע דיקטטורי לגמרי, רק שהפעם הוא גם חזר עם כסף ענק ותוכנית לביצוע. זה לא רק החלום לשלטון משפחת נתניהו, אלא שלטון כמשפחת מלוכה נערצת. אנו חיים תחת שלטון הגברת נתניהו, זו שגורמת לראש הממשלה לעשות כרצונה, לנכס את כספי המדינה לפולחן האישיות האישי-לאומי שלה עצמה. טקס יום השואה 2014, כנסת ישראל, בנוהל שכל אישיות רמת דרג וח"כ מקריאים את שמות בני המשפחה שלהם שנספו בשואה או שמות של נספים אחרים. מזה 66 שנה לראשונה עומד נתניהו ובניגוד לטקס, למנהגים, לכבוד ולממלכתיות, נתניהו מקריא הספד נרגש לכבוד חמו שנפטר, שמואל בן ארצי, אביה של גברת נתניהו.

וככה זה נבנה. משפחת נתניהו מנכסת לעצמה גם את השכול ההיסטורי שלנו, את השואה. זה לא העם שחשוב, זו המשפחה. אלוהים נמצא בדברים הקטנים, ואלו הדברים הקטנים שעולים לנו לבניית משפחת המלוכה הראשונה של ישראל. זה קודם כל האדרת המשפחה, קיבועה כאצולה. הנה מחלף חדש על שם אביו של נתניהו שאמר כי ביבי לא מתאים להיות ראש ממשלה, אבל בניגוד לחוקים ולכללים, ביבי ממהר לקרוא למחלף כבישים של שמו של אביו, היסטוריון מוערך חשוב או פחות. לעולם יישאר השם וכולנו נפנה ימינה במחלף נתניהו.

ויש בסיפור המשפחה הזה גם גיבור ישראלי, "בלונדיני" יפה תואר, שיהיה בעוד כמה ימים אולי מפוסל בברונזה, ונעריץ את יוני נתניהו. קצין שנפל בקרב, לא טוב יותר או רע יותר מכל חלל אחר, אבל אנחנו נאמין לביבי כי יוני הוא הגיבור, סמל האתוס הישראלי החדש. נעלה יחד לקברו עם משפחת נתניהו, ואני כבר מצפה לעוזרו החינוכי הבכיר של נתניהו, השר פירון, שיכריז על יום לימודים על גבורת יוני, ומשם יפציע צל נכלולי של דנון את אקוניס, שיציעו יום זיכרון לאומי למורשת יוני. אתוס משפחת נתניהו, זה האתוס של ישראל, והנארטיב שנבנה לדורות הבאים.

זה לא רק המימון הממשלתי לשלושה בתים פרטיים של משפחת נתניהו, על חשבון משלם המיסים, ולא רק הנרות והמים, והאוכל, והחזירות שמאירה את פולחן הוודו בביתם. הנה מטוס בואינג חדש ויקר למשפחה ופמלייתה, והנה הארמון המיועד. זה רק מיליארד ₪ השנה. זו משפחה שטסה לחו"ל עם משלחת אישית ועצומה של עובדי מדינה, אך ורק לנוחיות המשפחה בלבד, על חשבון הארנק שלי והגירעון התקציבי. אתם שומעים צפירה? זו משפחת נהנתניהו שמצפצפת על שלושים ניצולי שואה שנפטרו גם היום, רבע מהם בעוני וברעב.

כולם מצדיקים את עלות המטוס, יש טבלאות אקסל של משרד האוצר, להוכיח את ההחזר השנתי עד לחיסכון, אבל אף אחד לא שואל למה הטבלאות האלו מחשבות את ההוצאה והחיסכון על פי משפחת נהנתניהו ולא על פי ההוצאות של ראשי ממשלה קודמים? אצל נהנתניהו ההוצאות שולשו, והנה לכם החיסכון. זה בואינג פרטי לאומי למשפחה, ולא לראש הממשלה, כי לו יהיה כאן ראש ממשלה אחר, אולי החיסכון של הבואינג לעולם לא יתקיים? והרי הם לא רואים ככה את מהלך החיים. משפחת האצולה הראשונה כאן להישאר לשנים ארוכות, והם קונים לעצמם. הם גם בונים ארמון נוצץ בירושלים בירתנו לעד, כיאה לקיסריותם, וכל צקצקני הממשלה, הלקקנים, ועיתונאי החצר לא יוכלו להסביר לעולם למה אי אפשר לבנות אגף ראש ממשלה חדש ומכובד בעלות של עשירית מכך. כי זה לא אגף שנדרש לראש ממשלת ישראל, אלא ארמון למשפחה נתניהו.

העריצות החדשה הגיעה עם עיתון פרטי וממומן שמחולק בחינם לנתיני ישראל, זו שיש לה את הכסף לפרק את העיתונות הישראלית לחלוטין, וכל החדשות יגיעו ישירות מלשכת המלך ביבי. מי שלא יצטרף לישראל איום לא יהיה עיתונאי. להתיישר לחליל של הגברת ודובריה, שתיים שלוש. אל תחקרו כי נסגור לכם את הערוצים. אל תדווחו אמת, כי האמת גמישה. גם העיתון הגדול במדינה מתיישר לצד המשפחה, הוא חרד לגורלו. לאחר עבודת נמלים, הצליח ביבי להביא לרוב של עיתונאים ימניים בתקשורת הישראלית, והם רוצים בהמשך שלטונו. אל תתבלבלו ביאפיות תל אביבית ומגניבה לדעות פוליטיות. ככה שוטפים לנו את הדעת והנפש.

 

טיול פרטי לבני המשפחה לשופינג עם אובמה

טיול פרטי לבני המשפחה לשופינג עם אובמה

זו עריצות שיש לה שותפים קואליציוניים חזקים עם משנה סדורה לחיינו במשטר דיקטטורי, וזה לא משיחי-יהודי, זו רק הכסות. מצד אחד יש לנו את ליברמן, איש שלומו של פוטין, שמחוקק חוקים אנטי דמוקרטיים, תוך פגיעה מכוונת בחופש האדם בשל דעותיו הפוליטיות ומצד שני חוקים גזעניים להחריד. אלו חוקי ניסיון של ליברמן וביבי. עברו בשקט, הצליחו. אפילו בוז'י הדמוקרט, עזר להם בחוסר המעש שלו. אנו לפני חוקים נוספים לקיבוע שלטון מלוכני בישראל. שיטת הממשל תשתנה בשניות הקרובות עד שבחירות דמוקרטיות במפלגות שבוגדות בקיומה של המדינה, במגילת העצמאות שלה, ויתנו לנו שליט יחיד, שלטון לנתניהו. ונחשוב שזה דמוקרטי.

יש לו שותפים חדשים, אזרחיים, קפיטליסטים, שחושבים מחשבון הבנק של טייקוני המדינה. קיבלנו את הפרזנטור המצטיין, יאיר לפיד, בעטיפה מבריקה וריקה של בובה שמאלנית (אני מרכז!) שתסביר לנו בהגייה נכונה, בלוק הנכון, בטון העדכני כי זו הדרך היחידה לקיומה של המדינה, והוא הרי הצביע ויצביע ויתקפל ויסביר ויכתוב סטטוסים כמה זה נכון וכמה זה צודק, כי לפיד רואה את משפחת לפיד כמלוכה מספר 2. לצערו, הארמון ימשיך עם משפחת נתניהו גם לנשיאות בעוד 10 שנים. ויש לו גם את בנט מצד שני שילהיט את רוחות המלחה והגאווה הלאומנית, וירביץ בנו ציונות חדשה ואלטרנטיבית, כזו של יהדות משיחית, מהודו ועד כוש, ונהיה עם כובש לנצח. זו הדיפלומטיה של ישראל, ליברמן-בנט-יאיר. הם מחנכים את העולם שיש עכשיו ישראל אחרת.

ביבי ביטל את הציונות שהקימה את המדינה וכתבה את מגילת העצמאות. הרג אותה בגסות בידיים מחוספסות, ומחק את השלום. לא היה שלום עם ביבי, אין שלום עם ביבי ולעולם לא יהיה שלום עם ביבי. ושלום זה לב ליבה של הציונות. לחיות בשלום עם שכנינו. השלום זו הבטחת קיומינו, אבל השלום מפרק את המיליטנטיות הימנית, השנאה, הגזענות, שטיפת המוח ובניית משפחת האצולה. השלום דורש ריבוי דעות ודמוקרטיה כי שלום עם מלוכה ודיקטטורים זה שלום פיננסי, פוליטי, לא שלום בין עמים. יחד עם השלום, ביבי לא יוכל להפחיד אותנו, ואם לא יפחיד אותנו איך יהיה נערץ?

ואנו נעריץ את נתניהו כי הוא גיבורה החי של ישראל שעוצר לבדו את השואה האיראנית שתתחולל עלינו, והוא זה שיציל את העם היהודי מהשואה שהחמאס יביא עלינו.

66 שנים לישראל, כמעט 40 שנות ליכוד. זה קינג ביבי ושרה נתניהו, תקיאו ותקודו קידה.

*****

שרה אמרה לשתף או שהיא תערוף לכם את הראש!

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s