אפילו דיקטטור ישראלי

אפילו דיקטטור ישראלי

קינג ביבי חוזר ובגדול, בענק. אין טוב ממנו בתחום היחיד שהוא מתמחה בו. ביבי הוא אלוף העולם בדמגוגיה גם לשנת 2013. קינג ביבי מוביל את פודליו מהליכוד ואין עתיד למנטרה היומית תוך צהלות שמחה שהפופוליזם זו הסכנה לישראל, ורק היא. סכנה עסקית, פיננסית, קיומית, שתבריח מכאן את כל בעלי הממון העמלים קשה לפרנסתם כי הם-הם הקטר שעדיין מושך את המשק קדימה. זה הוא אמר, ולפיד חזר ואמר כי יהיר מבין הכל. הפופוליזם עלה למזבח מבזקי החצי, ויחזיק מעמד בדיוק בזמן שבין המבזקים, שזה זמן קיומה הנצחי של כל החלטה שביבי מקבל. הפופוליזם זה האנרכיסטים החדש שהם השמאל הקיצוני החדש שהם זה הסוציאליסטים החדש שהם זה הקומוניסטים וכל אלה רק תחליפים רגעיים לאיראן-איראן. נתבל את המנטרה בשילוש הקדוש של חזק-משילות-אחריות ויש לנו בינגו.

פופוליזם זו הבעיה? פופוליזם? הם אפילו לא מתבלבלים כשהם צוחקים לנו בפנים ומשתינים לנו בחשבון הבנק. פופוליזם זול מהזן הנחות ביותר זה מה שהביא אותם לכיסא הממשלה, במיוחד אין עתיד והאח המוגבל חמורות מנטלית עם הרסיס בתחת. הם הביאו את המושג פופוליזם לשיא ההצלחה הפוליטית שלו, ועוד מתחזקים אותו בפייסבוק כשופר הרשמי של מדינת ישראל. עשו מהפופוליזם זן, פופוליזן. עכשיו אני ואתם אשמים בפופוליזם כי לא ממש בא לנו לתת לאיש אחד, תשובה שמו, משהו כמו חצי טריליון ₪ מתנה מהגז שלנו. הפופוליזם של קינג ביבי ולקקניו, מסריח מאדי אלכוהול, סיגרים, ארוחות דשנות ודלק מסוקים, הביא אותם למכור את הילדים שלנו לעבדות באסדות גז לא שלנו.

הסיפור של קינג ביבי הוא הסיפור האמיתי מאחורי הבחירה של פרופ' פרנקל לכהונה שלישית בניגוד לחוק. פרנקל לא הבעיה ובטח שלא הפתרון. זה ביבי, רק ביבי, ויאיר אולי עשה קולות של שטיח בבחירה הזו (אפילו ביבי לא מטומטם מספיק להקשיב לאיש חסר השכלה וכל ניסיון שהוא בתחום עסקי-פיננסי, בשביל בחירת נגיד בנק ישראל). ביבי חיפש ארוכות מישהו שיציל לו את התחת מהארמגדון הפיננסי שהוא יצר בישראל, להזכירכם 200+ מיליארד ₪ מינוס רק בקדנציה הקודמת. אם נשתמש באנלוגיות של ביבי, אז ישראל נדחפה לתהום בלי מצנח, ומלאה ברסיסים. אף אחד בעולם כולו, לא רצה, לא הסכים, סרב להצעות, לבוא ולהיות נגיד הבנק בישראל. אף אחד לא הסכים לעבוד עם ביבי, לטפל בכלכלה שביבי השמיד, ולקחת אחריות על המשק ופצצת האטום החברתית-כלכלית של הנדל"ן שביבי ויפשר יצרו יחד. זה החור שאליו נדחף פרנקל והוא זה הכחלון החדש שלפני הבחירות.

הדרך לביצוע מעשי סדום ואונס בחוקי מדינת ישראל של ביבי-ליברמן-לפיד-בנט היא די פשוטה ואת היסודות הניח לוברמן בקדנציה הקודמת.– פאק דה סיסטם, נשנה את החוק לטובתנו. אז כתוב בחוק כי מותר רק שתי קדנציות לנגיד בנק ישראל, אז כתוב. נשנה את החוק כפי שנרצה העיקר שנשרוד עוד שבוע בשלטון. הבושה התחלפה בגאווה מוחצנת כי הנה נתיני מדינת עבדות ישראל, צאו וראו איך השליטים הכל יכולים מצאו עוד פתרון מבריק לבעיה ישנה. לא מתאימה לכם הדמוקרטיה החדשה שלנו? (לכו תחפשו מי ינענע אתכם, עם של מנייאקים) אל דאגה בבחירות הבאות נשנה את זה לפוטינטורה חדשה ואז נראה כמה זמן יעבור עד שהמשטרה תוכל להיכנס לכם הביתה ללא צו מתי שהיא רוצה. פופוליסטים, זדיינו.

החרצוף הזה עוד מעז לגנות את הפופוליזם כסכנה כאשר הוא זה שלקח את הפופוליזם כאובליסק רעיוני לבזבוז של 11 מיליארד ₪ ועוד כמה מיליארדים כל שנה, אל מול תקיפה באיראן שלעולם לא תתקיים. במקרה הזה רק פופוליזם גדול יותר, של נשיא מוסלמי אמריקאי שונא ישראל, ניצח את הפופוליזם הקטן והיקר של נתניהו. ולא רק על הפופוליזם הזה מלין ביבי. הפופוליזם לקח לו את המיטה בטיסות, יימח שמכם #שרהנתניהו, והפופוליזם מכריח אותו להתעסק במה שהוא לא אוהב להתעסק, במציאות. הפופוליזם כותב אותו בהיסטוריה של ישראל כחדל אישים ריקני ומתלהם, ראש הממשלה הגרוע בתולדות המדינה, אבל אם חשבתי ששטייניץ הוא שר האוצר הגרוע ביותר אי פעם, עד שבא לפיד, חכו באותה בסבלנות עד שגדעון סער יהיה ראש הממשלה.

קגב. עדיין נושא יראת פחד

קגב. עדיין נושא יראת פחד

כל יום אנחנו עדים לבריונות ממשלתית נגד האזרחים, מכירת המדינה ונכסיה לבעלי ממון, לבנקים, ולמעגל הקסמים הכלכלי של מי שלוקח ולא מחזיר. אנחנו חיים את ריסוקה של הדמוקרטיה הישראלית בחוקים אנטי דמוקרטיים כמו בחירת שופטים על ידי פוליטיקאים (פוטין-פוטין-פוטין-פוטין), ועומדים מהצד, לא אומרים מילה. נשארנו עם כמה מאות מפגינים אמיצים שנלחמים ב-KGB או הסקוריטטה המחודש שלובש מדים כחולים וסמל משטרת ישראל. משטרה שעוצרת אנשי מחאה לא אלימים, בצו של שר המשטרה שלה שקיבל את הצו שלו מפושע מורשע בדין, ונאשם בבית המשפט. כל יום סיסמאות, סטטוסים, וריקנות שלטונית. יעקב פרי שם, יעל גרמן שם, גם הם ירשמו כאשמים.

לעזאזל עם הביבי ואין עתיד, מה פופוליסטי כל כך להצביע על החלטות הגז בכנסת ישראל?! רק מי שמרמה, משקר, גונב, עושק ומסתיר, בעיקר מסתיר, הוא זה שמפחד על הצבעה גלויה בכנסת. זה לא משילות, ולא אחריות, להיפך, זו פחדנות פופוליטית. ממה הם מפחדים?! הם מפחדים שהכנסת בהברקה או אצילות או סתם חוט שדרה למען השליחות הציבורית, עוד ישנו להם את החוק וזה יחתוך להם את הקופון, את הקומיסיון, את הגו'בים, את התרומות. זה הכל כסף, כל המדינה זה רק כסף.

*****

טוב לכם עם המצב? אז תמשיכו לשתוק. 

»

 1. דודו.א. הגיב:

  תודה על ההארה. וכוסאימא של המדינה. הארץ הזו שאני בסך הכל די אוהב אותה נמכרה כבר לממשלות ופוליטיקאים זבל במהלך השנים. ליכודניקים מסריחים ותאבי בצע. היפר-קפיטליסטים כמו ביבי זיינו את כל מה שהיה פה טוב.
  זו אשמתנו שהקפיטליזם עשה לנו כל כך נוח שאין לנו חשק בכלל לצאת לרחובות ולשרוף את הבנק ואת המשרדים של תשובה.
  בעזרת בודהא שאני אתחפף מפה אחרי המאסטר. אמן.

 2. Aurora Faulkner הגיב:

  שר האוצר הנכנס יאיר לפיד ממשיך להשתמש בפייסבוק שלו ככלי להעברת מסרים: לאחר שכתב היום סטטוס מפורט על גברת כהן מחדרה שמייצגת את מעמד הביניים, הגיעו התגובות מהאופוזיציה שהסבירו מדוע שר האוצר מייצג בכלל את העשירונים העליונים בישראל.

 3. Jake S. Oliver הגיב:

  עם זאת, הפופוליזם לא פסח גם על חלקים מסוימים בשמאל הישראלי, שתמיד לקה בתשוקה לבטל את התיווך הפוליטי. כך ניתן גם להבין את אחד המומנטים המשמעותיים של מחאת קיץ 2011. הקריאה הפלביסצטרית "העם דורש צדק חברתי", בעיקר כשהיא מגובה באסטרטגיה שנועדה לעקוף, ואף לסלק את הגופים המתווכים (מפלגות, תקשורת וכו'), בהחלט מייצגת את אותו שיח פופוליסטי, גם אם זאת תוך הגדרה מחודשת של העם.

  • זיו הגיב:

   אני מתקשה לראות את הבעיה שבדרישה לסילוק הגופים המתווכים המקובלים, במיוחד כי אלו יחד הכזיבו וכשלו במשך עשרות שנים. הם חלק עיקרי מלב הבעיה, ולצערי האצבע המאשימה שיש בכל הפגנה שכזו בעולם הרחב, לא נמצאה בישראל, ולא הופנתה ישירות אל האחד האחראי היחיד לכל הבעיות שיש לנו, קינג ביבי. זה לא היה ברור מספיק, כי ההפגנות של השמאל היו נחמדות מדי. אם זה פופוליסטי, אז יופי. אין לי בעיה עם פופוליזם, הבעיה היא נגד מי שמשתמש בפופוליזם זול להיבחר ואז יוצא נגדה.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s