אין עתיד

אין עתיד

לאחר שנים ארוכות מדי עם משפחת ביבי נתניהו כבר לא צריך לחשוד שטובתו האישית עומדת לנגד עיניו בכל שנייה ושנייה הרבה לפני כל דבר אחר שבאחריותו, כמו המדינה שלנו למשל. ביבי מתבשם בריח הנס הכלכלי של הגז הישראלי, וכשהוא מתבשם בתקשורת אני תמיד חושב שמי שמריח ראשון הוא המסריח. זה לא יוסוף מה שיצא להם, זה אכבר מסריח.

אתמול קיבלנו אישור כי הפשע משתלם בממדים תנ"כיים של עושר במיוחד כשאר ביבי הוא זה שמחלק אותו לחבריו. ראינו את חברי הפשע המאורגן של ממשלת ישראל מבוסמים באושרם ומציגים לנו את הרווחים האדירים שהם נתנו לאיש אחד בלבד, תושב מדינת ישראל שכבר חטא נגד הקופה הציבורית בסכום זעום של 1.4 מיליארד ₪ תספורת ולא טורח אפילו לרגע להצהיר בשביל ניקיון כפיים, שהוא יחזיר את הכסף הזה. הם כל כך מאושרים כי הם יודעים כמה יוצא להם מזה, כמה הם מקבלים, מה החלק שלהם בעושר האגדי הזה, שאולי רק דיסני יכולים להבין איך לצייר את גודלו הנוצץ במערה של עלי באבא וארבעת השודדים.

הם יקבלו תרומות עמוקות ונדיבות לעמותות נסתרות בחו"ל בשביל בחירות? מ'פתום, אין בישראל כאלו דברים. סילבן יסיים את תפקידו ההיסטורי כפוליטיקאי צעצוע ואולי יקבל תפקיד אצל תשובה כמנכ"ל לייצוא הגז הפרטי בשווי של 400 מיליארד ₪? הגזמתם, בממשלות ישראל כולם נקיי כפיים ולא רוקדים אצלו בחתונות. הבנקים שייהנו מהעמלות לניהול הכספים האדירים האלו יהיו חלק משיטת הון-שלטון-פרנזטור לפיד שישמור עליהם ממיסים גבוהים? נו, בחיית עם ישראל, די לחשוד בכרטיסי אשראי ממשלתיים.

יושבים על במה אחת ארבעה אנשים, שלושה פוליטיקאים ואחד פרופ' פישר, פוליטיקאי בפני עצמו (והאבא של בועת הנדל"ן הישראלית שתתפוצץ כשהוא בפנסיה במיאמי), וגאים לספר לנו שהם החליטו להכניס בכוח יהודי חם וישראלי אחד בר מזל, תשובה שמו, לרשימת עשרת האנשים העשרים בתבל של פורבס, ופאק יו יזראל, תראו כמה כיף לנו לאכול שיפודים אצל תשובה על האסדת גז וקיבתי במתנה כובע פלסטיק לבן מאאאאגניב . אולי כדאי להזכיר לרגע קל כי ארבעת האנשים האלו ממונים על כלכלת ישראל, מינוס סילבן שמתקיים רק במרחב הציוצים בטוויטר של אישתו, והם האנשים שהיו ועכשיו ממשיכים בהרס הכלכלה בשיטתיות מעוררת בחילה.

ביבי זה האיש שבחמשת השנים האחרונות השמיד את כלכלת המדינה, גרם לבור גרעוני של למעלה מ-200 מיליארד ₪ נצברים ועוד 200 מיליארד ₪ לארבעת השנים הקרובות. זה האיש שמספר לנו באושר כי הוא הביא 60% שלמים של גז למען המדינה ועוד מיסים על גז מייצוא שיתנו לנו רווחים אדירים ב-25 הנשים הבאות, בערך עוד 8 מיליארד ₪ לקופה כל שנה, ממש שיפור ענק למצב שלנו. הוא רק שוכח לספר כי אין חוק גביית מס כזה, אין מנגנון, המס לא ייגבה כי יש מקלטי מס בחו"ל ותשובה יותר חכם ממנו. עליו אתם סומכים לקבל את ההחלטות הכלכליות הנכונות בכל עניין ובמיוחד בנושא הגז? הכישלון המוכח הזה באמת מקבל מצליח להסביר לכם כי לתת לאדם אחד פרטי עושר מהפנט שכזה, זה טוב למדינת ישראל?

או שזה רע למדינה? או שזה משהו שמישהו עושה למען כולם, וכולם ירוויחו מזה עוד שנתיים? יאיר זה האיש עם הידע הכלכלי והניסיון העסקי והעושר המדיני להבין את ההשלכות של עסקת הגז לכלכלת ישראל? הוא באמת מצליח למכור לכם את סיפורי המעשיות על מזל הגז אבל לא רוצה להסביר למה לאלף אלפי עזאזל מזוינים הוא חושב שמגיע לאיש אחד לקבל ממדינת מוכת פוליטיקאים, מתנה של מ-א-ה   מ-י-ל-י-א-ר-ד   דולר לפחות?!

מתבקש. חתמו חוזי עבודה לכולם

מתבקש. חתמו חוזי עבודה לכולם

במדינה שמסתירה בכוונה מידע ציבורי – אזרחי – פיננסי, לא בטחוני סודי, אין טעם להרבות בהסברים כלכליים מה יכולנו להרוויח כאן כלכלית מגז פרטי שלנו לארבעים השנה הקרובות. כרגיל נעשתה עבודה ישראלית שלטונית בסיסית של "לגמור ולרוץ לספר לחבר'ה" בנושא הגז. ראינו את מופע האימים המביש והדמגוגי של מנכ"ל המשרד לאנרגיה וגז מר שאול צמח (טל' לשכה: 02-5006718) בוועדת הכנסת שדנה בנושא הגז, ואת האין תשובות שלו למידע מחקרי (מי אמר שישראל לא תתקיים כאן עוד 30 שנה?) אף אחד לא יודע במשרד האנרגיה והכלכלה לא יודע להציג נתונים, מחקרים, עבודת עומק רצינית לכמות הגז שנדרשת לישראל בשנים הקרובות.

יש להם מה להסתיר והרבה, ע"ע סגירת שידור הדיונים הפומביים "מהוראה מגבוה" בנושא חוק הריכוזיות של ח"כ בזוי בשם ניסן – הכיפה שלי נמסה מהבושה – סלומיאנסקי מהבית היהודי של נפתליבאן. מי שטורח להשחיר פרוטוקולים של ועדת צמח אזרחית לדיוני גז, מסרבים לענות על שאלות, מסתתרים מאחורי פרוטוקולים עלומים ומשתמשים בכוחם הפאשיסטי לחוסר שקיפות מכוון בהחלטות שלהם, אלו האנשים שאתם מצביעים להם. הצבעתם לביבי וידעתם מה תקבלו. איך תסבירו את הפוליטיקה החדשה של יהיר לפיד ואין עתיד?

ואני שואל, מה אני מקבל מהגז שלי? שלי!!!! זה הגז שלי!!!! של כולנו!!! מה אנחנו מקבלים מזה?!?!?! מה הילדים שלי מקבלים מזה?! תחזירו לנו את הגז ומיד!!! תלאימו את כל השדות, כל רישיונות המכירה, תחזירו לנו את הכסף שלנו!!! רק ועדת חקירה ממלכתית בממשלה עתידית אחרת אולי תצליח להביא לנו תשובות לאן שוב לעזאזל הלך הכסף?

*****

שיתוף יוצר תודעה 🙂 הרישום במייל חינמי לגמרי, ככה לא תפספסו…

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s