שני חברים יצאו לדרך בים בם בום.

שני חברים יצאו לדרך בים בם בום.

אלון חסן, יו"ר נמל אשדוד, שם שמעביר צמרמורת אצל מקבלי ההחלטות, שלי יחימוביץ' והחבר עייני. הוא מצטלם כבריון שומר בארים, ומתנהג כבריון בהשבתות של הנמל ככל שיחפץ. האיש מנהל עסקים הפרטיים ככל בריון "מהוועד" ההוא, שכל כך למדנו לשנוא עם השנים. הוא חי בתוך ההארד קור של ההסתדרות המושחתת והמסואבת של "חברת חשמל" וחברותיה מפעם, עד היום, כולל היום, עכשיו, ממש עכשיו, בשנייה זו ממש הוא עדיין מרוויח כסף מעסקים פרטיים שהוא מוכר לנמל אשדוד. גם עכשיו.

התחקירים עליו לא הזיזו לאיש, ולא לשלטון החוק ולרועץ המשפטי לממשלה. מדגימה לתפארת את הרע מכל, זו הנהלת הנמל שברוב חוצפתה עוד העזה לומר כי אין לה בעיה חוקית עם העסקים הפרטיים של יו"ר ועד העובדים שלה, שרק במקרה מוכר את העסקים הפרטיים שלו בחזרה לנמל אשדוד במחירים שהוא קובע, עם האנשים שהוא קובע, מול מכרזים שבטח לא מתקיימים כנדרש, וזה חוקי והכל הכל עדיין רק לכאורה ולא הוכח. אין כאן שחיתות, כי השחיתות מתה מהבושה של איך משחיתים לרעה את השם הטוב שיצא לה.

עסקים בקטנה בשביל שיהיו פיצוחים לשבת

עסקים בקטנה בשביל שיהיו פיצוחים לשבת

החבר שלו עייני, יודע הכל, אישר את הכל, העלים עין לרוב, וכי מה ילין על חסן בעוד הוא עצמו מסדר תפקידים נוחים ומשתלמים לבני משפחתו, יועצים שהם חברים, וזוגתו? השחיתות תמיד מתחילה למעלה, ואלון חסן יודע נפש בהמתו ההסתדרותית, יודע איך לנצל את החיים עד הסטייק האחרון שמשולם בנוסף למאות אלפי השקלים תוספות שקיבלו עובדי הנמלים במשכורות, פנסיות ובונוסים. יחימוביץ' שוב מתגלה כפוליטיקאית קטנה בנושא הועדים והחברות איתם, וכמו שהפסידה בבחירות האחרונות, היא תפסיד את הבאות. זכתה ביושר בכל מילת ביקורת, ותכלס, אין לה את זה בהנהגה והובלה של מפלגה. מי שישנה בשמיכה אחת עם עייני, סופה שתקום עם נפיחויות באופי.

והאמת? אין לי שום בעיה עם זה (ואני לא רוצה להסתכל מעבר לכתף כל הזמן). להפסדים של כולנו, זו השיטה וככה זה עובד. זו שחיתות ממוסדת על ידי השלטונות, קרי הממשלה. אז למה זה יישאר ככה? כי נוח לממשלה לסדר תפקידים רמים במשכורות מנופחות לאנשי שלומה. ממשלה רוחצת ידי וועדים, המקורבים תמיד נהנים. פאק על החוקים, אין ממש טעם לחקור ולבדוק את אלון חסן וחבריו, ויש לו הרבה חברים יו"רים בדיוק כמוהו. אנחנו יודעים איך הוא הגיע ואיך הוא שומר על תפקידו. זו השיטה הבריונית שישראל מפתחת לדרגת אומנות מזה 65 שנה. בריונים מנהלים את המדינה.

וחסן לא לבד בבריונות שלו. הוא רואה את הממשלה מתנהגת ככה כלפי האזרח דרך משטרת המחשבות וגייסות כחולי המדים אשר קיבלו אישור בחוק לפרוץ כרצונם לכל בית בישראל, מזמנים לשיחות הבהרה והטלת אימה על מפגיני שמאל וצדק חברתי, ותג מחיר משתולל בחוץ והוא לא גוף טרור. מי שמפגין נגד גניבת הגז הוא טרוריסט בפוטנציה. ליברמן מנהל גם את המשטרה אם שכחתם. את בריונות הליברמן שמהלך אימים על בכירי משרד החוץ אתם זוכרים? "אוטוטוטו אני חוזר" ונראה מי יגיד עלי משהו "לא נכון" במשפט שלי. שיחפש עבודה במקדונלדס. זו המשמעות הבריונית היחידה של שמירת התפקיד לליברמן. הבריונות הממשלתית מוליכה את חיינו מאז 1996 כנאמר: "מה שלא הולך בכוח הולך ביותר כוח ופרס יחלק את ירושלים". דנוניזם זה מושג של בריונות ממוסדת.

ועכשיו שלח, עופר שלח, האיש והרכיכה שהעז לומר על ח"כ אראל מרגלית משהו דומה לזה שלמרגלית אין בדל של מחשבה מקורית. כן, זה המרגלית שעשה כמה וכמה אקזיטים במאות מיליוני דולרים, בנה חברות, העסיק ומעסיק מאות עובדים. ברור שאין, כי לעומת ההצלחות הכבירות בחיים של ח"כ שלח, עם מאות אלפי משרות בתעשיות שהוא בנה במו ידיו, מיליארדי דולרים של הכנסות ואקזיטים מפוארים, תרומה עצומה למדינת ישראל בתחומים טכנולוגיים, קשה מאוד להתמודד. שלח הוא יו"ר ועד העובדים של מעמד הביניים, סליחה (!) של אלוהי מעמד הביניים. אז שלח לובש חולצה בצילומים ומבין משהו בביטחון, (ככה אומרים אפילו במשרד הביטחון), מתגלה לאחרונה כעציץ רב שימושי, של יהיר לפיד ומפלגת אין עתיד לעציצים (מי היה מאמין על שלח, בחיי אין כאלו דברים).

משתלת אין עתיד. חם בפנים, נא להוריד חולצות מיוזעות

משתלת אין עתיד. חם בפנים, נא להוריד חולצות מיוזעות

שלח מוציא את דבר העציצים במפלגת עציצניישן מול תקשורת לא מפרגת לאלוהים, שומו שמיים אחיי החרדים, ובוועדות הכנסת. הוא היום הראשון להגן על אחי לפידוס, עומד בחזית ההסברה והעסקאות מאחורי הקלעים. עכשיו נשאל את השאלה המתבקשת במידה והסיפור האחרון על חוק הריכוזיות נכון, מי לעזאזל משלם ליאיר לפיד ומפלגתו בשביל לשנות את חוקי הריכוזיות שנועדו לפתור חלקית את הבעייתיות במשק – נוני? דנקנר? תשובה? אריסון? אדלסון?

מה דעתכם על פוטנציאל קטן לבחירה מתוך 80 אנשי עסקים "עלומים" שקנו מניה של אין עתיד לפני הבחירות הראשונות מזה 65 שנה שהופרטו, והריבית יצאה מהכיס שלי ושלכם?

אז הרשו לי לא להיות הראשון שאומר לכל תומכי יאיר לפיד: ישראל כבר לא סוגדת למפלגת עציצניישן, והכל נדבק ליהיר לפידוס, בחסד רב. אז תעשו טובה קטנה ובבחירות הבאות תשאירו בבית את הסטיות שלכם, זה כבר ממש לא מצחיק, ויעידו כל שותי הערק כמה הם לא שמחים יותר.

מפלגת עציצניישן היא מפלגת שלטון בריונית של בריון אחד, מנופח מחשיבות עצמית של אבי האומה החדש ממשיך דרכם של הרצל ובן גוריון וקצת מנחם בגין פינת ארלוזורוב. כל מה שהוא עושה זה בליווי צמוד של "אני הראשון כי לא נגעו בזה 65 שהה-נההה". הוא יו"ר ללא בחירות דמוקרטיות, כי זה האין עתיד החדש, ומי לעזאזל אמר שהעתיד חייב להיות דמוקרטי. הבריון רודה בעציצים המפוארים שיש לו במפלגה, ומחייבם להגן בעוז על סטטוסיו המושחזים "זה טוב, זה לא טוב, אני עושה משהו".

עציציו הפקידו את הקוצים המפוארים שלהם, מי יותר ומרביתם פחות, משנות עשייתם לפני עציצניישן, למען קיום מושבו של הלפיד גם בבחירות הבאות. עציציו הם לא ליכוד ב', אלא ליברמן אלף-אלף. אני די מרחם על יהיר לפיד, הרי זה נורא קשה לכתוב משהו חדש לשים על המקרר כל יום שישי בשביל מפלגת עציצניישן. טור נקי כזה, חמוד עם שאלות ותשובות "ועובדות", אבל אם תופסים אותו בשקר (די, נו, אחי העציץ משקר?), זה אנחנו שלא מבינים את שפת העציצים.

בקטנה: האח שלכם, בנט, מוציא לאור באתר אינטרנט את נתוני האגדות של 99 משרות עיתונאים פנויות בירושלים בשכר התחלתי של 9000 ₪, מאות משרות של רופאי שיניים בכשר התחלתי של 40,000 ₪ ועוד כל מיני באָבע־מעשׂה (bobe-mayse) כאלו. לאתר קוראים תג מחיר.

****

אני סומך עליכם להפיץ אץ בשורת הבלוג בשיתוף או לייק (אהבתי)

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s