ככה יעשה לאיש...

ככה יעשה לאיש…

איראן-איראן אובמה! אני מקווה שכבודו כבר נח מספיק מהיום הראשון והעמוס לעייפה. נחיתה חגיגית פלוס טקס ונאום, טיסה לפרס פלוס טקס ונאום, ארוחת ערב אצל שרה פלוס טקס ונאום, והיו ילדים, וקצינים, וסוללה אחת של טילים בלי גלעד שליט, והכל לעיני תקשורת ישראלית בשידורים חיים מיוחדים בלתי נסבלים.

יום עמוס, פגשת את מיטב הפוליטיקאים החדשים והנוצצים של פשיזראל שמורשים להצטלם ליד אישיות בכירה כל כך מבלי להביך את קינג ביבי הראשון לארח. למעשה הם עלה התאנה המצטלם של הממשל הזה, אבל כמו גדול, שיחקת את המשחק, כי אתה הרי יודע שלוברמן ואלקין זו הבעיה הגדולה שלך.

אז מה הכנו לך בשבוע האחרון להכנות מלבד ארוחת גורמה כשרה למהדרין למרות שאתה בכלל רוצה צ'יז ברגר? הכנו לך ממשלה ימנית קיצונית, ומובלת כדרך חיים על ידי שנאה לאחר בעדיפות לערבים ואחר כך כל השאר. יש לנו שר ביטחון ימני קיצוני שאחראי מתוקף תפקידו על אישורי בנייה והתרחבות בהתנחלויות, אלו שאתה רוצה להקפיא בשביל לתת סיכוי "לתהליך מדיני" מול אבו-עבאס. לשר הביטחון הזה גם מינו סגן קיצוני ימני בשם דני דנון, התאום הסיאמי של אקוניס ממשרד רוה"מ.

ליד שני אלו שמו את אורי אריאל חבר של נפתליבאן, האיש שאישיותו צחה כשלג, וחפה מכל שנאת זרים, ממש טוהר האדם בהתגלמותו, וסתם שלא ישמעם לו הוא השר האחראי על הבינוי בשטחים ובירושלים בפוקוס מיוחד על מזרח העיר. בשביל שנדע כי התוכניות מתממשות כהלכה שמנו את יאיר לפיד כשר האוצר (די לצחוק עליו בטקס רישמי, לא יפה, הוא שר בממשלה לא שר בגאנקי), חבר של בנט שאחראי על התקציבים למניעת השלום, ובשם החברות האמיצה הזו שם הוא לא יקצץ, נהפוך הוא.

למען עתיד החקלאות ועידוד הכלכלה הפלשתינית, אותה כלכלה שהשר יעקב פרי אמר שהיא חיונית לביטחונה של מדינת ישראל (ואין לי סבלנות להסביר למה כלכלה חזקה בצד השני מייצרת שלום), קיבלת את כבוד השר הימני מצד ימין של אלקין, הבן של, סבא חביב וחמוד כזה שעונה לשם שמיר. יחד עם חברו אהרונוביץ, השר ששולח שוטרים להכות מפגינים בלתי אלימים בתל אביב, הם יעזרו לשקם את הכלכלה בשטחים. אהרונוביץ לעולם לא ימצא מי מאחורי "תג מחיר", ושמיר יוכל לעודד (בכסף של יאיר) חקלאות ישראלית בשטחים פלשתינים.

אנחנו בפשיזראל ידועים בהכנסת האורחים החמה והמידל איסט שלנו. לצד החומוס בטיסת המסוק שלך, אני מקווה שלא תפספס את מכלאות האדם המלבבות שבנינו למסתננים מאפריקה, וזה הפתרון היחיד שיש לנו, נו, זה הלבנט, עד שלא יכריזו עלינו מלחמה, לא נמצא פתרון. למקרה שתשאל, אז דע כי הנושא מטופל היטב בידיהם הנאמנות של גדעון סער, הדי-ג'י של פשירזאל וחברתו רפת הלשון והשכל, חברת הכנסת בשבילך, מירי רגב.

אני יודע שאתה אוהב צילומים עם ילדים ועל כן הכנו לך משרד חינוך חדש בראשותו של הרב שי פירון, זה האחד שלפי עדויות עסק בהפרדה גזעית בין שחומי עור לבין אשכנזים בבית ספרו, מדד אורכן של שמלות לילדות כי הוא חרמן, וחבריו הרבנים חרמנים. לחיזוק אמונתו הימינית של השר הזה ושלא יבטל חלילה את טיולי החובה לחברון עיר אבותינו, שמנו לו סגן מהבית היהודי, ככה שיהיה. תכלס, אין כמו חינוך לאחלה פייבוריט טופיק קרוס דה בורד, וחשבנו לאמץ את תוכנית הכושר של מישל למען ילדי ישראל, אבל היא נראית מרוקאית מדי בשבילנו.

זו פשיזראל שבאת לבקר היום. אין לה שר חוץ שאחראי על הפוריין אפיירס של פשיזראל, כי שר החוץ בכלל בחוץ מנהל תיק פלילי במקום תיק מדיני, ואלקין שם יחד עם שטייניץ (יש לך מקום בשבילו ליד יו"ר הפד? בחייאת אובמה, תעשה קצת נחת וקח אותו איתך). בפשיזראל לא נפקד מקומן של נשים מיוחדות, כל אחת בדרכה. תקבל את ציפי ליבני שתשאל על מבצעי סופעונה בניו יורק, כי אין לה באמת מה לחפש שם. תספר למישל כי יש גם לימור לבנת, הלוחמת הדגולה למען החלת הצנזורה על חופש הדיבור העיתונאי בעיקר, והשרה המובילה לרעיונות דביליים במיוחד. הכי מיוחדת זו יעל גרמן, אקס-שמאלנית ממרצ שהיום יושבת בממשלה הכי ימנית בתולדות המדינה. כנראה קיבלה מחיר טוב אצל השטן בשביל הנשמה שלה.

אז מה לעזאזל אתה עושה כאן? זה ביקור לא ממש חשוב כי מישל לא הגיעה. אתה לא כאן לדבר על אף נושא ביטחוני, לא איראן, לא סוריה, לא טורקיה, לא מצרים, כי בשביל כל אלו ביבי טס אליך פעמיים בשנה, אהוד ויעלון כל חודש. אתה לא כאן בשביל תהליך מדיני כי אין פסגה משולשת, וציפי שותקת, והבית היהודי לא מאיים במשבר אם יהיו הבטחות מדיניות לויתורים מטורלויאליים, וכי ביבי רוה"מ, ואתה כבר יודע מה יוצא מזה. ברברה סטרייסנד זה עוד כמה חודשים, ואת רונאלדו עדיף לראות בספרד. התגעגעת ליונית.

ספר לכולם, נכון שהגעת בשביל הכבד קצוץ שלי? ידעתי שיצא לזה שם בינלאומי.

*****

אתם מתרגשים מאובמה או מפשיזראל הנוצצת שלכם? ולא תעשו לי שיתוף חגיגי לפני פסח?!!!?

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s