מנעמי החיים הטובים מתנת המדינה לנבחריה. זו המטרה היחידה!

מנעמי החיים הטובים מתנת המדינה לנבחריה. זו המטרה היחידה!

כולנו מכירים מתוך שינה את הציטוט "המטרה מקדשת את האמצעים", ומשתמשים בו חופשי ללא קשר, דאחקה שכזו. מטרה פוליטית יש אחת – להיות בשלטון ואין מטרה אחרת. כל פוליטיקאי שיגיד לכם שיש לו עניין להיכנס בשביל לשרת את הציבור הוא אדם שמחפש ג'וב נוח בלי לעבוד, כי מי מעניש ח"כ שלא עובד כל עוד הוא מבלה במועדונים, סועד נפשו בחתונות ובר מצוות, וסתם נזרק על אנרגיות טובות מהקהל באירועי הסתה אלימים נגד כל מי שהוא שונא? אתם מענישים? לא, אתם נושאים אותם על כתפינו הלאומניות, ע"ע 2013 מירי רגב פינת אלקין, רק כי אתם לא זוכרים את 1995 ביבי שרוקד על הדם.

הם יודעים, הפוליטיקאים שהמטרה חשובה ואין אחרת, השלטון זו המטרה ורק השלטון, כי בלי השלטון אין זרקורים, אירועים, טיסות, כיף של החיים במימון מלא על חשבוני וחשבונכם וזה עוד בקטנה. בלי שלטון אין פנסיה אצל הטייקונים. תראו לי חבר ממשלה אחד שאינו עשיר. הרע מכל הוא שאתם מאמינים להם שהם יודעים מה המטרה. חזק, עטרה, משיח, ביחד, איראן.

"מכשולים הם הדבר המפחיד שאתה רואה, ברגע שאתה מסיט עיניך מהמטרה" – הנרי פורד. הוא דיבר אל קינג ביבי שמיישם את המנטרה הזו השכם וערב. מה לו לביבי ולאופוזיציה, הרי הוא נמשח על ידי בוחריו להנהיג, ורק להנהיג. לו יסיט את מבטו לרגע אחד מהמטרה הוא יראה בטעות לבוחריו כי במשמרתו הארוכה מדי הכלכלה מתרסקת ומתנפצת, הביטחון הוכח כפיקציה והחמאס ניצח, אין כלום וכלום יהיה לעולמי עד מול איראן, החינוך ברמה על גבול הפיגור הלאומי כי סר החינוך משקר ביודעין לעם ולעולם על נתוני מבחנים שהוכחו כשקריים  כל נהג מצוי יודע שהחל משהשעה 7 בבוקר ועד 10 כדאי להצטייד בקפה גדול לדרך, עיתון יומי או לעבור לטל ואביעד, אפשר אפילו מכשיר אפילציה נייד, כי זמן יש בשפע בפקקים. קינג ביבי חדור מטרה שלטונית ועל כל אלה הוא יגיב בירושלים בירת ישראל ואיראן, כי האמת היא לא המטרה ויש אצל ביבי אמת אחרת.

המצביעים של הראשון לזהות הכל, מצופים דבש ונוטלה. גזירות כלכליות? פחחחחח, אנחנו לא משלמים מיסים, זה מעמד הביניים משלם. מצע בחירות? זה לעיתונאים משועממים. באמא'כם, זה ביבי, מי מאמין לו? הם יודעים את האמת שמאחורי המטרה, כי המטרה להיות בשלטון – היא האמת. מצביעי קינג כלכליהו חדורי מטרה כמו המנהיג הנערץ, כי שם מונחים להם בחדווה הג'ובים השמנים של לבנת וחבריה, ומחכים רק להם. הם מבינים שבלי ביבי, אין כסף, אין תפקידים, אין אירועי מדינה יקרים להחריד ושרית חדד בשני שירים של 80 אלף ₪ שאתם ואני שילמנו. הם יודעים מי דואג להם בעיריות, בהסעות, בלשכות, בחשבוניות. הם מבינים מה המטרה שלהם, וגם אותם אי אפשר להסיט. זו האמת שלהם והם רצים איתה למרחקים ארוכים. הם לא הטיפשים שאינם רואים שהמדינה מתרסקת, הם הגאונים שאוספים את הכסף שעף למדינה מהכיסים ובורחים איתו לקזינו בפראג. הם מבריקים, חכמים נחושים ומלוכדים, מחזיקם את ביבי כמו תמנונוני בתקשורת על פי עו"ד אלדד. אני מקנא בהם. יש להם מטרה ברורה וזה הכסף שלי, שלכם.

הראשון לזהות את המטרה השלטונית כי אין בילתה, לאחר שנות מפא"י ושפירא, היה דרעי. כבר אז ידע איפה הכסף, ויאיר לפיד, אל תחפש יותר, פשוט תשאל את דרעי בישיבת הממשלה הבאה. תבקש כיסא לידו, לפחות תשלים השכלה, ותתכונן טוב יותר לראיון מולו בפעם הבאה כדי שהוא לא יסמרטט אותך בשידור חי. דרעי הבין שהקיפוח של דוד לוי שווה זהב, רק דוד לא ידע לקחת. אפשר לחשוב שבשלטון אין "מזרחיים", אם מישהו אי פעם ביקר בעירייה ממוצעת בישראל.

דרעי גזר את הקופון העדתי, וישב שנתיים. עכשיו הוא יידע לא לשבת. קופון מצופה פלטינה, אז פלא שאריה להוט כבר עכשיו לחתום חוזה קבע בממשלה הבאה, כל עוד הוא שר הפנים? מעניין אותו שמירת השבת? לא. גם לא שרצים וטומאה בצלחת, לא שנאת אשכנזים באלעד, לא גיוס בחורי ישיבות. המטרה מקדשת את אריה ואריה סופר את הכסף הגדול להיות מר"ן אחרי שעובדיה יעלה למו"מ האם ייכנס לגן עדן או לא. למצביעים של אריה אין מטרה, במקום זאת יש להם רק פקודה לביצוע אחרת יקללו אותם. תראו איזו משמעת צבאית אנחנו מפספסים.

הסרוגים המחודשים הם תלמידיו הפוליטיקאים המצטיינים של ביבי, שמקיימים יופי את "עלה התלמיד על רבו" למרות "שיקום המלפפון ויכה את הגנן" יותר מתאים כאן. הבית היהודי מקצר בשנות דור את המטרה השלטונית שלו וכל שאר הנקצרים שבדרך לא חשובים. הוא בונה עתיד של מדינת ישראל משיחית, יהודית-טהורה, מתעבת אדם שאינו כמוה, עם חוקי הפרדה ברורים בין המינים מגיל שלוש, שלא נדבר על בין הגזעים והצבעים והומואים "במתקני הבראה".  גם תפילות חובה בכל בוקר בכל בית ספר בארץ, ובגדים ארוכים לילדות מגיל 6, כי זה הדבר היחיד שמונע מהרבנים הפדופילים של הבית היהודי להתחרמן. מי צעק עכשיו טליבאן?!!

בנט למד היטב להיות ביבי גירסת אייפון. כמו צעצוע של בחירות הוא צבעוני, עשיר, מצפצף על החוקים, מספר בדיחות קרש, מצטלם היטב גם בארץ נהדרת, יודע פייסבוק ושירים לא רק של שבת, בנט מנהיג לילדים כתומים. בנט הוא משיח הבחירות של המגה גזענים, מסוכנים לעצם קיומינו, ורק לראות את רשימת המסתתרים אחריו צריכה להפחיד כל שוחר שלום ודמוקרט, אבל אלו לא מצביעיו. מצביעיו יודעים היטב מה המטרה. כסף להתנחלויות ולבית המקדש, וכסף למנוע שלום. כסף מקבלים מהממשלה, ואין כזה דבר שנגמר להתנחלויות.

"לי אין גבולות. אני אשיג את מטרתי בכל מחיר: בידיים, בשיניים, בסכינים ואפילו על-ידי רצח!" – שרה אנג'ל. בול לבנט.

רק למצביעי המרכז-שמאל אין מטרה פוליטית כי אין מנהיג עם מטרה כזו. מנהיגים ילדותיים שכולם "רוצים בטובת מעמד הביניים" ולא יכולים למצוא דרך אחת למען מטרה אחת, והנה לכם למה אין מטרה לשמאל. נכלולים שאיבדו את אמוני, ונזכרים יומיים לפני הבחירות לזרוק חצי אמרה לאוויר אחרי שנתפסו להם העיניים והשפתיים מכל המצמוצים וסיבסובי הלחשון (לחש + לשון) למה הם אולי-כזה-בטוח-שלא-אבל-כן ישבו עם ביבי בממשלה. השמאל לא רוצה להיות בשלטון, הוא רוצה להיות עם ביבי בשלטון. כולם יזחלו לביבי, והאין ספין של יחימוביץ' לא מצליח, מעניין למה (היוש שלי, אולי כי אכלנו מספיק שקרים מביבי בשביל לזהות שקרים של אחרים שלושה שבועות לפני בחירות ונפילה בסקרים?!).

רק נשאר לראות את ציפי שמאשררת בשמחה את הכינוי ציפיטפוט, יאיר-הבאנקר-לפיד של ביבי ואלף סיפורים לא ישנו את האמת, יישב עם ש"ס בממשלת ביבי, גם יישב. לו היו יחד מחליטים על מטרה שהיא השלטון הם היו מנצחים ממזמן. לעולמי עד הבחירות האלו יזכרו כקמפיין הבחירות הגרוע ביותר בהיסטורית הבחירות של העולם, כי אם לא מנצחים הרי שאתם מפסידים. העובדה שתכנסו לכנסת היא לא הצלחה, היא כישלון, רק לא בישראל. שלי-יאיר-לבני יכולים אפילו להפסיד היום לאסד בבחירות חופשיות בסוריה תחת חסות האו"ם. אלוהים כמה שהמצביעים של השמאל-מרכז מטומטמים פוליטית, ואחוזי ההצבעה הנמוכים רק מעידים כי הם כאלו.

"לעיתים אדם נשאר נאמן למטרה רק משום שהיריב לא מפסיק להיות אטום" – פרידריך ניטשה לא ידע כי הוא צופה את שלי-יאיר-ציפי, משולש הבנאקר של ביבי (סליחה ממעריצי ניטשה, אני חוטא).

תודה לאתר ציטוטים.

****
יודעים איזה מצביעים אתם? החברים שלכם יודעים אם הם מצביעים או לא? שתפו וספרו לעולם, קליק אחד

»

  1. ג'ו הגיב:

    נשאר רק מרצ – לא רוצים להיות בממשלה עם ביבי וביבי לא רוצה אותם וגם עושים עם 3 מנדטים מה שהליכוד לא עושה עם 30…

    • זיו הגיב:

      נכון…….אבל אני לא מצביע למפלגות קטנות כי זה שורש הרע בפוליטיקה שלנו. הם היו צריכים להתאחד עם יחימוביץ

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s