החלוקה…….

כמעין בדיחה לעגנית של אלי העמים באולימפוס או במרומים, הפלשתינים שחלקם חיי כאן מאות ואלפי שנים, יכריזו על מדינתם בכ"ט בנובמבר, יום ההכרזה המפורסם שלנו הישראלים, היהודים, ויצליחו לגנוב אותו מתחת לאף כמו גנבי רכב מיומנים שהם. נשאר להם רק להכריז על יומולדת לפרלמנט בט"ו בשבט, רק שישאירו את ה' באייר בחניה. ומיקרונזיה, לא נשכח.

ההחלטה המדינית החשובה ביותר בתולות מדינת ישראל הייתה לפני שישים וחמש שנים בדיוק. שלושים ושלוש מדינות מתוך חמישים ושבע נתנו לנו את קולם והחליטו על הקמת מדינת ישראל. ספרי ההיסטוריה, ארכיוני החדשות והעיתונות מלאים סיפורי שמחה ואושר חוצה גבולות בלילה ההוא, שכולם היו צמודים בדממה מוחלטת לקריאת המדינות שבעד או נגד והיה גם ססטיין מפורסם למדי. הכיבוש, האנגלי, הסתיים, מדינה נולדה.

אתם יכולים לראות בתאריך הזה כסתם מקריות או מזל או אפילו תכנון מוקדם, עדיין, היום זה יקרה לפלשתינים. בערך מאתיים ממדינות העולם יצביעו בעד הכרה בפלשתינים כמדינה, והתואר משקיפה חשוב פחות מקליפת השום. היום בערב מדינת פלשתין נולדה, ואנחנו היינו תורם הזרע, למרות ההכחשה הקשה מאוד לאבהות. לא צריך כאן בדיקות די-אן-איי. במקום להוביל יחד איתם את המהלך, בשלום, לקבל את ההכרה הבינלאומית שלא נקבל בשום הזדמנות אחרת בעולם, לא עשינו דבר.

סליחה, עשינו הרבה דברים, אבל הכל נגד. בארבע השנים האחרונות פגענו בכוונה תחילה בכל שבריר מאמץ להגיע לשלום או להכיר במדינה כזו. יעיד גדול הביטחוניסטים הגאון שקם לנו בדורנו ויסביר כי אין פרטנר. יקפוץ הביבי מול כל מיקרופון וידקלם באנגלית משופשפת של ארבע מילים למשפט כי זהו אסון לישראל והעולם לא מבין את זה, אז הנה ציור, ורק שתי מדינות לשני עמים זה מקובל עליו. מר לוברמן יחמיר סבר פניו וזקנו ובמבטא בלרוסי כבד ונוטף דולרים, ויגיד שאנחנו לא מקבלים את החלטת האו"ם, ושום דבר לא יעזור להם, לפלשתינים, אנחנו לא מוכנים להכיר במדינה הזו. ואז תסתכלו היטב ותבחינו כי על פרצופם של מנהיגי ישראל מרוחה כמו סטירה עצבנית, אדומה ומצלצלת, ההבעה שכבר ראיתם כל כך הרבה פעמים, הבעת ההפסד הצורב, התבוסה המוחלטת, הנכשלות הקוליסאלית במדיניות החוץ של ישראל, מדיניות שמובלת על ידי הראשון שיודע כל, על ידי שלטון הליכוד וביבי.

אולי בכלל מגיע שאפו ענק לביבי כי יש מדינה פלשתינית במשמרתו כראש ממשלה, ומי היה מאמין שהוא יצליח, אפילו בלי שום מו"מ? ירצו יקבלו, לא ירצו גם קיבלו. הגיע הזמן למצוא את המטבע שמתחת לפנס ולהגיד לכל טיפשי הימין כי אתם וממשלתכם נכשלתם כישלון חרוץ, מוחלט, אינסופי, מהדהד למול מחיאות הכפיים הרמות שפלשתינים מקבלים היום באו"ם. כל מחיאה כמוה כעוד סיכה בבלון המדובלל מאויר חם של הצהרות לוחמניות-ימניות-גזעניות מבית היוצר הביברמני. ולא, הם לא קוסמים כמו שאתם מצביעים להם. הם לא ידענים מבריקים כמו שאתם מצביעים להם. הם לא יכולים להוביל מהלכים בינלאומיים בנאומי בר אילן למול העולם, כי העולם לא מקשיב להם, ולמה אתם תומכי ימין מצביעים להם?!

אני נדהם מעליבותם של כל מצביעי הימין שרואים את כישלונה של ממשלתם בכל תחום מתחומי החיים, במיוחד בתחום המדיני-צבאי ועדיין נוהרים להצביע להם. תגידו לי, מה הצלחנו להרוויח ממשלה ימנית לאומנית ושונאת אדם כמו זו שיש לנו, ביחסים עם הפלשתינים? ביבי החזיר את חברון, הקים את מדינת חמאסטן בעזה, והכריז על הקמת המדינה הפלשתינית באו"ם. את כל זה עשתה ממשלת הליכוד, הימין קיצונית, ומה עכשיו, מלחמת העצמאות הפלשתינית מחר בבוקר? מ

ומה תגידו היום ומחר לממשלתכם הליכודניקית של ביבי? אתה גבר יא-ביבי? עמדת מולם ולא נתת כלום? נשכח לך את נאומי בר-אילן והקונגרס, כי אתה הצבעת נגד באו"ם. מזל שהעולם חכם יותר מאיתנו. ההחלטה הערב תיתן לנו את הכרטיס לדרך צלחה ולמעשה תסיים את הכיבוש. רק לנו נשאר לעשות את חלקינו ובמהרה, לצאת משם ולהגיד שלום, כי אחרת ההחלטה הבאה תהיה סנקציות על ישראל כמו על איראן.

לעולם נמאס מאיתנו, מהממשלה הנוכחית והאיומה שמסתמנת לבוא, והעולם יעשה מה שטוב לו, ואנחנו אפילו לא נציבים סרט הזה. תתווכחו עד מחר שזו ארץ אבותינו ולא נחזיר אף שעל, אבל אתם לא יותר מסתם משיחיסתים הזויים וחסרי חשיבות כמו שהעולם רואה אתכם. אתם סוג של בידור טלוויזיוני קיצוני ישראלי, וכבר לא ממש מצחיק. אמרו לנו די והמשיכו בלעדינו. אחמד טיבי שנוא נפשכם, ניצח לבדו את כל הפייגלינים והביברמנים, בסבלנות אין קץ. הפסדתם, לוזרים, הפסדתם, כי אתם אלו הטיפשים כאן, לא הערבושים. ובא לציון גואל.

אני יודע שזה יהיה קשה, אבל נסו לרגע לשער במוחכם, או להצפין בדמיונכם, איך כל התהליך הזה של הכרה במדינה פלישתינית היה נראה לו אנו היינו מובילים אותו יחד איתם, בהסכמה, לאחר משא ומתן, בהסכמה. בהסכמה. מה היה קורה למדינה שלנו היום, מחר, בעוד עשר שנים. העולם הסכים היום שיש לפלשתינים מדינה בגבולות 67', הסכים לזכות השיבה, הסכים לחלוקת ירושלים, הסכים לכל מה שאנחנו לא מסכימים לו מעל העיתונות של אדלסון. מה היה קורה לו אנחנו היינו חותמים על מה שכבר הבטחנו להם דרך רבין-פרס-ביבי-ברק-אולמרט-לבני בפגישות, לחיצות ידיים, נאומים וצילומים? הערב העולם הסכים להם רק כי אנחנו מסרבים, ותחושת הרדיפה של העולם נגדינו התפוגגה לה ואין לה יותר אחיזה במציאות. זה אנחנו שנגד העולם.

אז תכירו ותגידו שלום, אלו השכנים החדשים שלנו במדינת פלשתין. הם כמונו, לא יותר ולא פחות. מדינה כמונו.


****

רוצים שלום? רוצים אחווה? רוצים שקט נפשי בלי טילים? תצביעו לביבי? שתפו, כי צריך להעיר את העם!

»

  1. morgan9 הגיב:

    I am sorry, I can't understand your language, but I see that our hearts are in the same place concerning the decades of trauma experienced by the prisoners of Palestine. I practice Tibetan Buddhism, for nearly 13 years. I see that you did a Pingback thing with a post from my blog: When the Towers Came Down. Thank you for further informing people of the long suffering of the Palestinians. I will try to find the way to translate so I can read your blog. I am ashamed that so few Americans give very little thought to such collective pain . . . all the time, 24/7!
    peace, I pray for the flow of world peace,
    mickeypamo

  2. תראה זיוניוק, אתה מקבל עידוד ותמיכה אחת אפילו מתמהוני הזוי אחד שאי-שם בגלובוס. לא פלא שאנשים מסוג זה נמשכים לאיך (ואל יגאל שפתי כהן היצור המוזר והדקדנטטי). הרי אתה פותח בלוקשים על עם ערבי פלסטיני שיושב בארץ כבר אלפי שנים, וזה כבר עושה חרארה לאמת. אז למה שאנשים יאמינו לך כשאתה אומר שביבי מסוכן לישראל?
    אני מציע לך להירגע. אין מדינה פלסטינית, ואם הערבים ימשיכו להתנהג כהרגלם, גם לא תהיה להם. וזה לא בגלל ביבי, אלא רק בגללם. הצבעת עצרת האו"ם היא מקדמה, והפלסטינים צריכים לשלם עליה, בשלום, בהכרה בזכות היהודים למדינה לאומית משלהם במזרח תיכון אסלאמי. אתה חושב שהערבים מסוגלים להכיר בכך ולקבל את זה? בודאי שלא, כי בכך הפת"ח יפגע ה'מדיניות השלבים' שלהם שנועדה להשמיד את ישראל בתהליך משולב של טרור ומדיניות. אז המדיניות מצליחה להם יותר ויותר, אבל בטרור הם נכשלו וייכשלו. כל עוד הפלסטינים יסרבו לדבר על שלום, ויסרבו להכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית, כמו שהם רוצים לעצמם מדינה פלסטינית – לא יהיה פתרון של שלום לסכסוך. במצב כזה ניאלץ לבצע טרנספר לערביי יו"ש שיגורשו לעבר הירדן, שם הם יוכלו להקים את מדינת פלסטין שלהם עם בני משפחותיהם שגרים שם. אם תהיה להם בעיה נעזור להם להקים את מדינתם, וכך נראה לעולם את רצוננו העז לשלום!

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s