הערב זה הערב, קוואטרו קרב ראש בראש, אחמדינג'אד-אובמה-ביבי-רומני. אוסיין-ביבי-בולט מגיע לקו הגמר לריצת "2000 ק"מ עד איראן" האחרונה, החשובה, הכי חשובה, ריצת חייו, הריצה הגורלית, קובעת גורלות, משנה את פני העולם, הריצה עליה ידברו בהיסטוריה של הריצות הפוליטיות מאז שחר הפוליטיקה.

היום, הערב, בשידוד חי של זמן המסך שלכם, כי אין חשוב מזה היום, כי מעולם לא היה, אפילו לא בשנה שעברה ולא בזו שלפניה. הערב. אל תחמיצו, פן תתבלבלו מי הוא שומר האינטרסים האמריקאים הישראלי הגדול ביותר בעולם, ואולי חשוב מכך, הערב תדעו בבטחה מי זה שינצח בפוטו-פיניש את המוסלמי שבבית הלבן יחד עם המוסלמי שבאיראן. התוצאות קבועות מראש…

…בישראל היום של מחר כמובן. הנאום כבר מודפס, הפרשנות ניתנה, הניצחון הוכתר, הסנוקרת פיצפצה, דן מרגלית מוביל את חבריו יתושי הביצות בהשתפכויות ארוכות על איכותו של הנאום, הרטוריקה, הפאתוס, ניפנופי הידיים המוצלחים, האנלוגיה השנתית יוצאת הדופן, גימודו של אובמה וחיזוקו של רומני, והכי חשוב, יותר טוב מאחמדינג'אד. אהה, וביבי שם קווים אדומים, לאובמה, בלתי חוזרים, ברורים וחדים כתער כאלה שעוד נדון עליהם מתישהו בעתיד, אחרי הבחירות ביונייטד סטייטס, אם אובמה יהיה חמוד אלינו.

כל הבולשיט השנתי הזה באו"ם מעלה לי את חמת הנוסע המתמיד. בואו נקרא לילד בשמו, בצורה אצילית כזו שחנה בבלי תתהפך בקברה בוודאות מוחלטת. נשבר לי הזין מזיוני המוח המזויינים של גדול מזייני השכל בעולם, הלא הוא ביבי נתניהו. מה בשם כל הרוחות השדים והעזאזל חושב לו הביבי שעדיין אפשר להשיג בנאום חייו השנתי (אפשר לחגוג עם עוגה, יש כבר 3 נרות), באו"ם בנושא איראן-איראן-איראן שעדיין לא הושג ולעולם לא יושג?! מי בכלל טורח להקשיב למילה אחת מתוכן ריקנות דבריו של הביבי, מלבד עיתונאים שצריכים למלא טורים?!?! כולם יהיו עסוקים הערב באקס פאקטור, וביבי כבר מזמן איבד את האקס בפאקטור.

הגמד הנאצי והמכוער אוהב מצלמות בינלאומיות ומספק את זיבולי הביצים השעירות שלו בשנאת ישראל-יהודים. "הוא אנטישמי!! אמרו לכם!" (לשכת נתניהו). כן אנחנו יודעים, גם היה אנטישמי בשנה שעברה ועדיין לא ביקר ביד ושם. אז הביבי חייב להכניס לו, חייב חייב חייייייייב!!!1 (ביבי שולת!!!1) העיקר שלא יישאר לבד "בזירה הבינלאומית", כי אחרי אובמה כולם עסוקים רק בביבי. מטרת הנאום היא להכניס לאמחדינג'אד. על הדרך לאובמה, או שלהיפך. בחיי שזה נראה ונשמע והולך כמו קטטה של בני נוער הלומי וודקה בחוף פרישמן, למי יש יותר גדול, השנה. אז הנה בשורות, לכולכם יש הכי קטן.

השנה הוא יצליח לגרום לאובמה להתקפל מול תוכחת דבריו הנקובים? הוא ישנה את מהלך הבחירות האמריקאי? רומני ישלח מטוסים לתקוף באיראן? האיראנים יפסיקו את השופינג השנתי באמריקן איגל? אירופה תתאהב בו ובליברמן שלו? מה? מה!? כמה אפשר לטחון את הנושא הזה שוב ושוב ושוב ושוב, והעולם לא מקשיב, לא עושה, ואם כבר עושה, אז חירחורי המלחמה הבלתי נלאים של הראשון שיודע רק הורסים את המאמצים הבינלאומיים ומעלים את מחיר הדלק. הבנו שביבי לא יעשה כלום, ונאום באו"ם זה כלום, כל כך כלום, ריק יותר מהחלל בנינו לגלקסיית אנדרומדה.

כמה הייתי מייחל לראש ממשלה עם שְׁאַר רוּחַ, עם חזון ואצילות נפש, שידבר על הבעיות הכלכליות שפוקדות את ישראל והעולם, ויקרא להקמת צוותים משותפים בינלאומיים מכל מדינות העולם בלי מחלוקות של דת, לפתור את כולן, יחד, באווחה ובמהירות.

כמה הייתי רוצה לשמוע מנהיג ישראלי שלא מתייחס ומבטל ומזלזל בבוטות שקטה את הפרסי האנטישמי, ומתאר תוכנית מעשית לשלום במזרח התיכון. מישהו שייתן נאום חזוני לכל העולם, הרצל-לות'ר קינג כזה, וידבר על האתגרים הבינלאומיים להצלת כדור הארץ, משברי אנרגיה, השקעות בחינוך ומחקר, הצלת אפריקה משואה עצמית. מישהו שרק יראה לעולם שאנחנו, הישראלים גדולים מכל האחמדינג'אד הזה, ונמצאים כאן להאיר בחזרה את הדרך, אור לגויים.

איפה המנהיג הישראלי מהליכוד, שיבזבז כל כך הרבה אנרגיה, שעות עבודה, יועצים, ישיבות, טיסות, תיכנוניישן בשביל החיים האזרחיים שלנו כאן? פנטזיות יש לי, אני לא שפוי. כמה שאני צריך עוד כוסית של גלן עכשיו….

בָּטֵל בְּשִׁשִּׁים – מִעוּט קָטָן בְּתוֹךְ רֹב מַכְרִיעַ אֵין לוֹ כָּל הַשְׁפָּעָה, הֲרֵיהוּ מִעוּט שֶׁאֵינוֹ נִכָּר. נאום ביבי.

*****

שיתוף יוצר תודעה 🙂 הרישום במייל חינמי לגמרי, ככה לא תפספסו…

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s