רק ש"ס שומרת עליכם!

שימו רגע בצד את נושא המסתננים, את המילה מסתננים. לשנייה אחת ארוכה תתעלמו ממנה. שימו רגע בצד את הנושא פליטים, את המילה פליטים ולשנייה אחת ארוכה נוספת תתעלמו גם ממנה. שימו בצד את הטרור שזרעו בכם מכושים, מאריתראים, מסודנים, ולעוד שנייה ארוכה אחת תתעלמו גם ממנה. שימו בצד את סל המילים הקשות של נושאי מחלות מאפריקה, חולי איידס, גנבים, פושעים, אנסים, נוצרים שמשתינים בבתי כנסת, שימו לשנייה אחת נוספת ארוכה ותתעלמו מכולן. שימו בצד את הרוע מפני שמאלנים וסמולנים, מפני יפי נפש שעוזרים בגינת לוינסקי, שונאי ישראל, בוגדים ואנטי ציונים מתל אביב, ולעוד שנייה ארוכה אחת תתעלמו גם מכולן. שימו בצד את מי הצודק האם לגרש או לספק להם חיים בישראל, טיפלנו או לא טיפלנו בבעיה, מי היה הראשון לזהות את הגדר, מהו ימין ושמאל, התעלמו מהמפלגות, אל תקשיבו לכיפות והאתיאיסטים, תתנתקו מהפוליטיקאים והעיתונות, ולעוד שתי שניות ארוכות תתעלמו גם מכל זה.

עצמו את העיניים ונקו את הראש רק, ואך ורק, לשבע שניות תמימות וארוכות מכל ההגדרות שגזענים פחדנים מטיחים בכם למען הון פוליטי וכספי אישי, מטיחים בבוחריהם למען הפתק, ותבקשו רגע קל של שקט וצלילות דעת לעצמכם. רגע אחד בלבד וארוך. עכשיו תפקחו את העיניים ותסתכלו בתמונה של בני אדם, כלואים בעולם שאינו בין עולמות, אנוסים להיות בין גדרות תיל, תחת בד לצל על חול מדברי חם ולוהט בלי אמצעי קיום אנושיים בסיסיים. אנשים שנמצאים בגטו. עכשיו, ברגע הזה של השקט הפרטי שלכם, קצר ככל שיהיה, מה אתם רואים במונה?

האם אתם יכולים לראות מעבר לצבע העור? מעבר למוצא האדם? מעבר לדת? באמת שמתם אותם בצד לרגע אחד קצר ככל שיהיה, אתם מסוגלים לראות בני אדם, כמוני וכמוכם, כמו ההורים שלכם, כמו הילדים שלם, כמו החברים שלכם? אלו רק בני אנוש עם שתי ידיים ושתי רגליים, ראש, ואף, ועיניים, ושיער, ואוזניים, ופופיק ואצבעות. אתם רואים אותם בסבלם? אתם מסוגלים לראות אותם שמחים? מאושרים? צוחקים? אתם רואים אותם שותים מים, אוכלים, עובדים, חיים? אתם עדיין מסוגלים לראות אותם מופקרים לגורלם בין הגדרות אפילו שהם שחורים?!

הממשלה איבדה כבר מזמן עוד ביום הקמתה כל צל של כבוד עצמי, של כבוד הדדי, של כבוד אנושי לבני אדם כי הם בני אדם. זה לא מהיום, וזה לא ממש נגד הכושים האפריקאים. זה גם נגדי, נגדכם, נגד מי שחושב אחרת מהם. ממשלה שמובלת על ידי קנאי דת חשוכים ושונאי אדם, על ידי גזען מקצוען פוליטי לבן רוסי וטהור, על ידי משיחי שקר חובשי כיפה זו ממשלה שמפמפמת מבוקר ועד ערב את השנאה שלה לאחר ושטיפת המוח מצליחה. אין לנו ראש הממשלה שנושא בגאון את האנושיות הבסיסית שקיימת גם בין השונאים הגדולים ביותר להיות ער ורגיש לאדם אחר במצוקה למרות הכל. איבדנו את הדרך הישראלית ולא רק היהודית.

איפה צה"ל שמתפאר להיות הצבא המוסרי ביותר בעולם, מקום ראשון, לא שני? האם המצוקה האנושית בגדר הדרומית כל כך התעוורה בבוהק המדברי עד כדי שהרמטכ"ל לא יכול לראות טוב מזה? הוא הרמטכ"ל, הוא, זה שיקול הדעת המוסרי הביטחוני האחרון שלנו. הזהו צה"ל אליו אנו שולחים את מיטב בנינו שתדע כל אם עברייה? איפה אלוף הפיקוד, מפקד הגזרה? עד כדי כך הם אסורים באיסור פוליטי ממשרדי הפנים והדתות? או שמה זה הכיבוש בן ה-45 שאינו קיים, שהמיט עליהם כהות חושים גנטית לעולמי עד שהם אינן יודעים להבחין בין מצוקה אנושית של מסתננים ופליטים לבין מעורבים באירועים ביטחוניים מסכני נפשות?!

"וְגֵר, לֹא תִלְחָץ; וְאַתֶּם, יְדַעְתֶּם אֶת-נֶפֶשׁ הַגֵּר–כִּי-גֵרִים הֱיִיתֶם, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם", שמות כ"ג 9. חז"ל אומרים כי התורה מזהירה על היחס לגר 36 פעמים יותר מכל ציווי או איסור אחר. מדינת ישראל זו מדינת היהודים. קודם כל ולפני הכל, שקמה בארץ ישראל, ואני שואל, האם אנחנו עדיין זוכרים להיות יהודים? האם ביהדות שלנו היום יש עדיין חמלה אנושית בת 5000 שנה, האם ידענו לקבל גר בארץ, ועני ואביון? האם התורה והמשניות וההלכה והגמרא מלמדים אותנו לשנוא את האחר כלל כך עד שנכלא אותו בגלל צבע עורו ומוצאו? שנהפוך את חייו לגיהנום עד שיימאס להו ולא ירצה לבוא לכאן? זה היהדות או רק היהדות הטוניסאית-"ספרדית"? זו הדרך המקובלת על כל היהודים הלבנים והשחורים והמוקה והזית וצאצאי ירושלים וצפת? לא היינו טובים מזה?

זהו כור ההיתוך היהודי 2012, קיבוץ הגלויות בישראל מפיזור השבטים הגדול, שמכיל היום יותר טיפשות, בערות, שנאה, גזענות וחושך אמונתי (אמונה), מאשר היה לשונאינו מאז שחר ההיסטוריה גם יחד. מהמרק הרותח והסמיך הזה נוצר הגזען היהודי החדש, לבוש חליפת מפוארות ועניבות יקרות, נוסע במכונית פאר ומנשק לובשי שמלות, אלו שהוא קורא להם רב וגאון ושליט"א שלא סותם לו את הפה, ולא זוכר יותר מיהו יהודי. לאיש שמנווט את שנאת הזרים המוחלטת הזו ואין לו פתרונות מדיניים, ואין לו שום פתרון בכלל, קוראים אלי ישי, ולמרק שממנו הוא נוצר קוראים ש"ס, ולאוחז במצקת קוראים עובדיה יוסף, ויש להם מאות אלפי תומכים יהודים. היו יהודים.

האם באמת זוהי הדרך הנכונה ולא לא נוכל לטפל בהם עבור חזרה לארצם לאחר שיקבלו טיפה של חמלה אנושית?‏

*****

פקחתם עיניים? ראיתם אנשים? שתפו שעוד יפקחו את העיניים

»

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אתה גם רוצה לחתום לי שאם (היינו) נקבל את כל ה21 אריתראים הללו לתוך ישראל , לא יגיעו עוד נוספים בעקבותם ואז שוב פעם נחזור על אותה הסצנה ?

 2. איתמר הגיב:

  לעזוב את החוק? את כיבודו ואת החובה לאכוף אותו? למדינת ישראל יש חוקי הגירה ומעברי כניסה מסודרים, אם מישהו מנסה להפר את החוק, המסכנות שלו אינה מעניקה זכאות להפרה.
  ומה הקטע של ציטוט המקורות? זה לא תוכנית כבקשתך. עפ"י היהדות יש להרוג הומאים, אז זו סיבה לקיים את המצווה?

 3. נדב הגיב:

  זיו אני מאוד מעריך אותך מהיכרות אישית ומקריאת פוסטים שלך,
  הפעם הפוסט שלך מוטעה ומטעה ולא לעניין.

  הצורך בגדר ומדיניות קשוחה כלפי מסתננים, מניעת כניסה למדינת ישראל וגירוש מסתננים שנמצאים בה, הוא צורך קיומי אם מדינת ישראל חפצה לשמור על קיומה וצביונה כמדינה יהודית, דמוקרטית ומערבית.

  ההשוואה של המצב ומדיניות ישראל לזמן השואה והטלת פגם מוסרי בצהל הוא פגום ומוטעה.
  המסתננים שמנסים לחצות את גדר הגבול, קרא להם פליטים, מהגרי עבודה או כל שם אחר, לא נמצאים בסכנת חיים במצרים.
  ממשלת מצרים ואפילו ממשלת אריתריאה שממנה הם בורחים, אם המסתננים הם באמת אריתראים, לא רוצחת את האריתראים ומבצעת השמדה מכוונת נגדם. כמו בתקופת השואה.

  אם האריתראים בורחים מסכנת חיים, מדוע הם לא משתקעים במצרים או סודן שנמצאים בדרכם, מדוע דווקא למדינת ישראל חפצים הם להגר?.

  ממשלת ישראל הקימה את הגדר כדי לעצור את שטף ההגירה הלא מבוקר ולא רצוי, על סמך מנדט שקיבלה ממשלה מהעם. אם אתה מעוניין בהגירה חופשית אתה מוזמן לרוץ לכנסת ולהיבחר על סמך מצע של הגירה חופשית.

  המסתננים גם לא נכלאו או נמנעה מהם חזרה למצרים, כמו שמתואר בתקשורת. נמנעה מהם כניסה למדינת ישראל שזה זכותה המלאה של הממשלה.

  לדעתי פתרון בעיות אפריקה כגון עוני, שחיתות, מחלות, משטרים מושחתים ומפרי זכויות אזרח ואדם צריך להתבצע באפריקה, ולא במדינת ישראל.

  • זיו הגיב:

   קודם כל תודה. שנית יש לי פוסט עתיק יומין שבו קראתי לזרוק את כל המסתננים החוצה מישראל כולל פוסט המשך לגירוש עובדים זרים וילדיהם ללא אשרות שהיה. אני לא חוזר בי מדברי אלו והם לא נושא הפוסט הנוכחי. כל מה שתכתוב בעד הגדר וסיבותיה הן נכונות גם עבורי, ואין צורך לחזור על תוכן הפוסטים ההם.
   על השואה לא כתבתי לכן אני לא מבין למה זה עלה, ולצה"ל אכן יש פגם מוסרי בכך שהוא מונע מרופאים לזכויות אדם לעבור את הגדר ולטפל באנשים שם, כולל העברת מים ולא העברת אוכל. אנחנו יוטוב טובים מזה, בטח שיותר טובים מהמצרים. מוסריות הייתה חלק מהקוד הגנטי שלנו.
   זה נושא הפוסט. אנושיות, חמלה, מוסריות, לראות אנשים נמקים במדבר על הגבול שלנו ולא לעזור להם לשרוד. אפשר להסביר להם כי הם ייכנסו לישראל תחת פיקוח של מעצר, לתת להם טיפול של יומיים שלושה ולהעלות על המטוס חזרה. לא צריך לראות אותם נרקבים במדבר.

   יש לי מגוון גדול של הצעות לפתרונות, אבל מי מקשיב בממשלה?

 4. […] לישראלים. ‏כלום. באמת זה מסובך לקחת שלושים אלף מסתננים מאפריקה, ללמד אותם את העבודה החקלאית, עם אישורי עבודה […]

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s