קְבוּרַת חֲמוֹר[על יסוד ירמיה כב יט] קְבוּרָה מִתּוֹךְ בּוּז וְקָלוֹן, הַשְׁלָכַת גְּוִיַּת הַמֵּת מֵאֲחוֹרֵי גֶּדֶר בֵּית הַקְּבָרוֹת.

זו התחושה?

(שנייה, הקאתי). הבוקר היה לי שוק פוליטי גדול. אני מניח כי למעט שקרניהו, אהוד ברח ושאול-אני הצחנה הפוליטית הגדולה בתולדות ישראל- מופז, אף אחד לא ידע על זה. אולי איזה יועץ או שניים, שטייניצון עלוב כזה או אחר. רבים מאיתנו קנו הבוקר בהרגשה שמישהו רע מאוד, קודר, שחור, מצחין למרחקים ארוכים עד לשופינג של ניו יורק, השתלט לנו על מדינת ישראל, ומטביע את כולנו בחרא המבעבע של הביוב הפוליטי הישראלי, ואין לנו עתיד, ואין לנו תקווה. המישהו הזה פועל תחת גניבת שלטון בכסף, לאור יום, בחיפוי של וועדת כספים, שבוע אחרי שבוע, בגיבוי של שרים ומנהיגים שוכני ביובים, מישהו שממשכן את עתיד כולנו למען הכיסא הפרטי והאישי שלו, למען השאיפות הפוליטיות שלו ושלו בלבד, למען אצילות משיחית מוכחת, כי הוא הוא חייב להיות ראש הממשלה לעולמי עד, כי אין בלתו, והוא התקומה היחידה לעם ישראל. (תמונה להדפסה ומזכרת של שאולי בסוף הפוסט)

ואותו המישהו הזה מפחד פחד מוות מאישתו הרעה, שיכולה להיות ביום ורוד למדי, האמא של המכשפה הרעה מהצפון. והמישהו הזה, שרק לפני שבוע קל אמר כי הממשלה תוציא את ימיה בתאריך הנקוב, ושנייה לאחר מכן הלך לבחירות כי הוא שמש העמים והסקרים מראים כי העם משתזף באורו, המישהו הזה מקבע את חוזקו עם בובת פינוקיו מודרנית עשויה עיסת נייר משאריות של קרטוני ביצים ממוחזרות.

היום 8 למאי 2012, טז' אייר התשע"ב, זה היום שבו הפוליטיקה הישראלית השנואה כל כך, הפוליטיקה הרקובה, הסחטנית, נטולת נשמה, מתה. שלטון המדינה מת היום וגופתו מרקיבה תחת השמש. (הפסקה מתודית להקאה חוזרת). אנחנו מדברים על מופזנוצ'יק והאגדה הרעה, שאמר כי הוא יעמוד בראש מחאת הקיץ למען אזרחי ישראל, מעמד הביניים, חלוקת הנטל והתקציבים, גיוס לכולם. זה האיש שלא עוזב את הבית. אין בית הימורים אחד בעולם שמוכן לקחת הימור על המילה של מופז, היום ולעולמי עד. אין פוליטיקאי בעולם כולו, בשביל החלב, טיפש ורדוד יותר ממופז, עלוב ומבאיש כמוהו. אין מפלגה בעולם פאתטית יותר ממפלגת קדימה, ואין יותר מפלגה כזו.

ההליכה לממשלת אחדות פיקטיבית, נולדה מתוך תחושת פחד של תוצאות ביצוע החוק, כי לראש הממשלה אין את היכולת הפוליטית לפנות את גבעת האולפנה, למרות פסיקת בג"ץ. זו הסיבה העיקרית. ביבי מפחד ללכת לבחירות בזמן ביצוע החוק ופסיקת בג"ץ, כי הבוחרים שלו יכעסו, הקיצוניים במפלגה שלו יתנקמו. ביבי מפחד, שוב מפחד, הקו המנחה האלוהי של ביבי זה הפחד, והפחד שלוט בו עד אימה. עם ישראל הפסיד, וכנראה טיפש מדי להבין שהפסיד, כי אפילו ראש הממשלה לא מוכן לבצע את החוק, את החלטת בג"ץ. האיש שאמור להיות חכם יותר מאיינשטיין, לא ראה יומיים קדימה את פסיקת בג"צ, שתסכן לו את הבחירות!!! זה הגאון הפוליטי של מצביעי הליכוד.

היום, מרבית העם מלבד מצביעי הליכוד, איבד את אמונו המוחלט בפוליטיקאים, ולא יגיע להצביע בבחירות הבאות. זה יעלה את הקיצוניים למימדים גדולים ומבהילים באופן יחסי, ועם ישראל ישלם בכיסו, בכוסו ובכעסו על התרגיל המזוהם שמופז וביבי עשו היום. שינוי שיטת הבחירות לא תתקיים. מי מאמין למופז שזה כן יתקיים?! ליברמן לא יכול להראות אף הישג היום, ובטח לא בעתיד כי מופז גנב לו את הרוח. שניהם יישארו עם סיסמאות נבובות ובלי מעשים. ברק קיבל הארכת חוזה לעוד שנה וחצי. והחרדים באמת יפסידו? נראה לכם שהם יפסידו? היה אי פעם מצב שהם הפסידו? (הקאה אחרונה)

למפלגת העבודה אין יותר אג'נדה לקדם בכנסת הנוכחית. מוטב לה לעסוק רק בבחירות למועד לא ידוע. מה תגיד קדימה בבחירות הבאות? מי יצביע להם אחרי הצרור הקטלני של מופזון בעם ישראל?! עכשיו שהם פתאום בממשלה, הכל בסדר? חלוקת התקציבים תאושר? כרמל שאמה יספר שביבי הוא מלך? רונית הצווחנית תירוש תעבור למצב רטט שקט? ומה על יאיר? אם הבחירות יהיו בנובמבר 2013, מי יקשיב ליאיר עד אז? רק ציפי תרוויח ובגדול. "הפוליטיקה האחרת" שלה, תנצח. מעכשיו לא יהיה נושא אחר עד הבחירות. זה הקו המוביל וכל השינויים יהיו תחתיו. בחירות בין הגועל מהקיים למול פוליטיקה נקייה, חדשה (נכונה או לא, אני לא יודע). היא תחזור ישירות לראשות הממשלה, אולי אפילו במפלגת העבודה (איך היא תצדיק את הבחירה בקדימה אחרי המהלך של היום?).

ואחרי כל השחור הפוליטי, תחושת הקבס וההקאות הבלתי נגמרות, הכנסת תתפזר עוד השנה. הבעיות הרבות והגדולות, שדורשות מנהיגות והכרעה, החלטה וביצוע, לא נעלמו מהעולם, לא ירדו מהשולחן של ביבי. הוא באמת-באמת יחליט על חוק אנטי טל? ייתן כסף לדרישות חברתיות? מה הוא יספר כשהנתונים על עשרות מיליארדי שקלים חסרים יעלו ויציפו כל בית בישראל? איזה תירוץ יהיה כשבועת הנדל"ן תתפוצץ לו בפרצוף? מה הוא יגיד אחרי כל דוחות המבקר שיגיעו לאוויר העולם (אני כבר בספק מהמבקר)? ואיראן? מי עוד מאמין לצ'יזבטים על איראן?!

מה עם ישראל הרוויח מהיום הזה? העם הרוויח את העתיד השלטוני החדש בישראל. היום בו מתה הפוליטיקה הישנה זה יום לידתה של הפוליטיקה החדשה. מחאת הקיץ התחילה היום, וזו תהיה סערה עצומה. תחושת הגועל וצחנת השלטון תלכד את המפגינים. השנאה לממשלה תצית את הרחובות. היום אולי נולדה התקווה לעם.

נ.ב

עוד שר בלי כלום לענייני ריקבון בשולחן הממשלה. לפחות יש עבודה לנגרים של הכנסת.

אל תשכחו להצביע לו ולקדימה!!


*****

אהבתי=לייק, שתפו בפייסבוק עם החברים…

»

 1. נו , מה חשבת ?? שהם באמת חושבים עלינו – האזרחים ??
  הרי כל הצבועים האלה , אוכלי חינם, על חשבוננו , דבוקים לכסא המנעמים בדבק מגע , נראה לך שהם רוצים לוותר על זה ??
  מילא אם היו עושים משהו לטובת העם. אבל , לא!! חס וחלילה, הם עושים להם ולביתם ולחבריהם.
  היום , האמת כשראיתי את הכתבה בווינט – המילה הראשונה שעלתה לי לראש בקשר למופז – זונה פוליטית.זה האתנן שהוא קיבל. (אבל היה נדמה לי שהזנות עכשיו לא חוקית או משהו כזה… , אבל שוב – זה נועד לעמחא. לא ל"מנהיגים היקרים" – ויקרים אני מתכוונת – יקרים לנו – מבחינת הכיס,
  הם כולם שקרנים ואי אפשר להאמין להם . העניין הוא שכל השקרנים האלה מחליטים על עתידנו אנו….
  מצד שני – חשבתם אולי שכל המהלך של השקרןמופז – "בית לא עוזבים", "נתניהו שקרן","לא ניכנסים לממשלה שמעתם אותי" אולי היה מראש שתול של נתניהו ב"קדימה" – וכל המהלך של הבחירות ההזויות שם שגרמו להדחת ליבני, להעלאת מופז ולהדבקה המחודשת של מנעמי השלטון לתחת שלו , היה מתוזמן מראש ?? זו גם נקודה למחשבה..

  • זיו הגיב:

   אני לא מאמין לאף מילה שלהם לכן הכל יכול להיות מתואם או שלא. לדעתי הם לא חכמים מספיק לראות למרחקים ארוכים כל כך ובכל אופן שוב בא לי להקיא בגללם

 2. אורי הגיב:

  זיו אני אוהב את חוש ההומור שלך.אל תשכח לשתות הרבה היום, כי איבדת בטח הרבה נוזלים עם כל ההקאות
  ואיך היית מוציא הברקה כמו : בובת פינוקיו מודרנית עשויה עיסת נייר משאריות של קרטוני ביצים ממוחזרות
  .אם לא היה מתרחש מה שהתרחש.
  על הנושא אין לי מה להוסיף מלבד שבפוליטיקה הכל מכל יכול להתרחש , זו לא הפעם הראשונה ובטח לא האחרונה.

 3. אורי הגיב:

  🙂

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s