בלי מילים

האח והשותף הבכור של הרוצח (ולעולם יהיה "הרוצח" מזוהה עם יגאל עמיר), יוצא מחר לחופשי. מאושר אני לא יודע, אבל חופשי בוודאי שכן. יהיו זיקוקים במסיבת השחרור שלו. גם עוגה ומתנות. אולי אפילו זונה עם כיפה תמתין לו במיטה, ככה בשביל לפרוק מתחים בהצטברו במשך 16 וחצי שנה בכלא. אמא שלו תעודד בקול רם ותחכה בגן הילדים שלה לכל האורחים. הוא יפגוש את גיסתו לריסה לראשונה. גם את האחיין הקטן שלו, שנדון לחיים אומללים על לא עוול בקונדומו. השמפניה תזרום כמים. המשטרה אולי תחסום את הכבישים באזור בשביל להקל על תנועת כלי הרכב הרבים מסוג "נ…נח…נחמ…….מאומן" שנת 1995, לבן חלודה, יד 8 מרופא, דר' גולדשטיין.

אנחנו מדינה מתוקנת על פי דין וזה, הוא שילם את חובו לחברה, וזכאי להשתחרר אחרי ריצוי העונש. זה נעשה עם פושעים גדולים ממנו, עם מחבלים בשביל שליט, אנסים ועברייני מין קשים, בועלי תינוקות ורוצחי ילדים. אפילו סתם רוצחים. אתם יודעים, כל פושע וסיבותיו המקלות איתו. אז זהו, שלא. הוא לא שילם את חובו לחברה ולמדינה, ואין פושעים גדולים ממנו. סליחה, רק אח שלו, יימח שמו, יגאל המחייך עמיר, פושע גדול ממנו. במדינה מתוקנת גופתו של חגי עמיר היתה עוברת מסדר זיהוי על ידי בני משפחתו המקוללת בחדר המתים, בעוד ארבעים שנה או פחות, מי יודע כמה זמן ישרדו בכלא, הנבלות.

ככה זה היה אמור להיות אם היינו מדינה מתוקנת. לטרוריסט אין חוב לחברה או למדינה. רק חובה למות בכלא עד סוף ימיו. שני מחבלים יהודים, בספק יהודים, עשו פיגוע שילטוני ורצחו ראש ממשלה, והנה אחד מהם יוצא לחופשי היישר לניסיון מחודש בעוד כך וכך שנים. כמו שמחבל חוזר לעסוק בטרור כל יחזור חגי עמיר לעסוק בטרור. הוא הרי מחבל. מחבל שגדל על ברכי רבנים שהצדיקו ועדיין מצדיקים את הרצח של רבין. רבנים שכותבים ספרים על הסברים מעמיקים על החובה לרצוח תינוקות ערבים-מוסלמים שמא יגדלו להיות טרוריסטים. רב במדי צה"ל שמתיר לחיילים לאנוס נשים ערביות בזמן מלחמה, שכן החייל צריך לפרוק, ולא רק את נשקו. חברי כנסת ושרים שהיו מעורבים עד מעל הראש בהסתה ובאווירה שהכשירה את התרת שמו של רבין. אחד מהם הוא ראש ממשלה, ביבי שמו. אלו הם הדוגמאות לחברים היקרים שיהיו במסיבת השחרור של עמיר. אם לא בגוף, בוודאי בנפש.

הקונספירציה שוב תרים ראש, ובטח נראה דרישה של חברי כנסת ימניים לחקור מחדש או להקל גם על יגאל "שלא רצח" עמיר. סרק סרק. העיסוק מסביב לזה לא נדם. יש הרצאות, הוכחות, סרטים, אימרות, דברים מטרידים כפי שאמרה דליה רבין, ציטוטים, ומסמכים. עבודות מחקר (תחפשו באינטרנט, לא בא לי לשים את הקובץ הזה בבלוג שלי). קראתי על בעיות ברישומים ובזמני ההגעה של רבין לבית החולים. סתירות בין עדות הנהג דמתי, לבין רישום בית החולים בו הנהג העביר את רבין לאלונקה ובגליון בית החולים נכתב כי הוא הגיע מנט"ן. יש "עדויות" עלומות על החלפת הגיליון המקורי במפוברק. יש מסמכים רפואיים שמעידים על פגיעה בחוליות הגב של רבין, והנתיחה של היס אומרת שלא הייתה פגיעה (אם כי להיס יש אמינות בגובה של האפס המוחלט בעיני לכל דבר פתולוגי).

מאתר הימין אורג.

יש עדויות וראיות שהותאמו ושונו, כמובן, על שרידי ירי שלא היו ופתאום היו. היו עניינים על המחאה בחשבון של יגאל עמיר כמה ימים אחרי הרצח, החור המוזר בדף השיר לשלום, והשב"כ שירה בו בשלישית ברכב של דמתי. היה שותף נוסף או לא, שמפניה ישראלית. ומה עם הכדור שהוצא או לא הוצא מרבים בשביל להסתיר את העובדה שהיו שלושה כדורים ולא שניים?! פפפפפ, קשה לעקוב אחרי קונספירציה מתוחכמת כל כך, שנעשתה בעמל רב, ולמטרה אחת, והיא רצח רבין. למה, מה הרווח מזה? לא יודע? זו קונספירציה בלי קונספירציה. חבל, אני אוהב קונספירציות, טובות.

אולי זו הקונספירציה האמיתית, למרות שהיא מגוחכת ומדהימה. יגאל עמיר בכלל הומו, שנסחט על ידי השב"כ, ושיתף פעולה מלאה עד היום, כי פחד ששמו יושחר בקהילה הדתית שלו (כי שם אין הומואים, יש פשוט המון הומואים) ואולי אח שלו ייכנס לכלא לשנים ארוכות (הוא כבר היה). לאריסה התחתנה איתו כעובדת שב"כ בשכר והכל מפוברק. הרי מה ההיגיון שיגאל פיטר את העו"ד בשלב הסיכומים שלו במשפט "שהיו נותנים לו זיכוי", והוא לא הסכים לבג"ץ, וכל מיני אחרים. אכן, יש סתירות רבות, ומסמכים רבים. ובכלל לא דיברתי על איש השב"כ, המאבטח יואב קוריאל ז"ל שהתאבד ("נרצח" כמובן) שבועיים אחרי רבין, ונקבר באישון לילה בטקס סודי בבית העלמין ירקון. אפילו לא היו מודעות בעיתונים. והחשוב מכל, פרס רצח את רבין. למה? מי יודע, העיקר שרצח. אולי ככה רצה להיות ראש ממשלה.

יש קונספירציות רבות בסיפור הכואב הזה, הבעיה היא שכולן רוצות לשחרר את יגאל עמיר מהכלא, כולל אתר אינטרנט (!!), להוכיח כי הוא לא ירה ברבין. הרי הוא שותק ולא אומר מילה מלבד רצחתי אותו (הגיוני, כי ככה הוא גיבור בעיני ההמונים עם הכיפהל'ה). היא הצליחה בחצי מהעבודה שלה, הקונספירציה. אחד מבני הבליעל האלו משתחרר לו מחר. נאחל לו, כנדרש באירועים משמחים, מזל טוב חגי עמיר על השחרור, על העבודה החדשה, על הבית הממומן בשטחים, על הקהילה החדשה, על האישה המשודכת, על הילדים שעוד יבואו, על האושר והתפילות בבית הכנסת, על יין הקידוש בארוחות שבת. הלוואי ותמות.

בֶּן בְּלִיַּֽעַל, בלייעל
(ז') [בְּלִי + יַעַל] רֶשַׁע, רֹעַ לֵב, נְבָלָה: "הִשָּׁמֶר-לְךָ פֶּן-יִהְיֶה דָבָר עִם-לְבָבְךָ בְלִיַּעַל" (דברים טו ט).

*****

אהבתם? קליק על לייק ושתפו בפייסבוק

»

 1. אורי הגיב:

  זיו,אתה נשמע כועס אבל הוא שילם את העונש שקיבל. אני בטוח שאתה מודע לקלות שבה אפשר להעליל ולהפליל חפים מפשע מכל מיני סיבות שמתאימים למפלילים ושיש ברשותם הכח לעשות את זה ולצאת מהתמונה כאילו באמת הצדק איתם, והצדק נעשה.
  ההוכחות לגבי רצח רבין מעלות שאלות כל כך רבות שרק בגללם צריך היה לשחרר אותו ואת יגאל מזמן. רק מתוך הספק, שלא לדבר על כך שלדעתי האישית גם עיוור יכול לראות שעמיר לא רצח את רבין. .

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  רק אנשים תת רמה ופסיכים מדברים ככה עוד נגלה שהוא נרצח בשרות המדינה.

 3. דני הגיב:

  ציטוט :
  "הוא לא שילם את חובו לחברה ולמדינה, ואין פושעים גדולים ממנו."
  נקודת ההנחה שעולה לי מדברייך שאין לך כל טינה ושנאה ולו הקלה למחדל האבטחה הנפשע והכושל של השב"כ באיבטוחו של רבין . לכן אני מסיק שאם זה היה ערבי חמאסניק טרוריסט המבצע את הרצח אז כבר דעתך היתה יותר נוחה ומאופקת בנוגע לשחרורו אבל בגלל שזה יהודי ועוד חובש כיפה ביצע זאת פה האמוציות שלך משחקות תפקיד מרכזי .
  כמה שאלות :
  1. אם היה מדובר בטרוריסט ערבי חמאסניק שהיה שותף לרצח רבין גם אז היית אומר זאת ?
  2. אם טרוריסט ערבי חמאסניק היה רוצח את רבין והיתה דרישה לשחררו בעסקת גלעד שליט – היית תומך במהלך ?
  3. במה לדעתך פשעו של י ג א ל עמיר הרוצח עצמו גדול יותר מכל חמאסניק טרוריסט שהיה עושה זאת ?
  יגאל עמיר הוא טרוריסט כמו כל טרוריסט חמאסניק שהיה מעוניין להוריד את רבין מסיבותיו שלו . כמו כל טרוריסט חמאסניק שמעיף לשמיים 30 אזרחים, היושבים במסעדה לתומם ,והוא היה מקבל את שחרורו במידה והיתה עסקת שחרור חטופים ,כך גם היחס ליגאל עמיר צריך להישאר בפרופורציות הנכונות .
  מבחינתי האישית הרוצחים הם אלה האחראים על מערך האבטחה בשב"כ . הם אלה שהפקירו אותו ולא שמרו כמו שהיה צריך לשמור אפילו ברמה מינימאלית , בפרט בתקופה כה לחוצה גם מבחינת הטרוריסטים היהודים וגם מבחינת הטרוריסטים החמאסניקים שנהגו להרים כאן אוטובסים שלמים השמימה .

  • זיו הגיב:

   אני אענה מאחור יותר

  • זיו הגיב:

   1. מחדל האבטחה לא קשור לפוסט הזה ולא אמרתי דבר בעדו או נגדו, לכן אתה לא יכול להסיק כלום מדבריי על הנושא שלא דנתי בו. זה הדמיון שלך
   2. עצם היותך גזען מטומטם ועלוב כיאה לימני קיצוני שונא אדם שאינו כמותו, לא אומר שדעתי הייתה נוחה יותר אם הרוצח היה חמאסניק. גם כאן לא אמרתי כלום בנושא ודמיונך הפרוע רדוף השנאה מדבר בעד עצמו
   3. התנגדתי לעסקת שליט בגלל המחיר, אבל מתוך רציונל ולא מתוך שנאה אתנית-גזענית בעלת מאפיינים נאציים כפי שיש לך. הפרדת הגזע זה חזק אצלך
   4. אתה דמגוג קטן וטיפש שחי על ברכיהם של רבנים מטיפי שנאה ורצח שאינו מבין את ההשוואה בין רוצח יהודי של ראש הממשלה על רקע פוליטי לבין טרור מוסלמי של חמאסניק, כיאה לבן יקיר של האומה הימנית. אם חמאסניק היה עושה את זה הוא היה על הגרדום, ליד האחים שלו, ההורים שלו, הילדים שלו, והשכנים שלו.
   5. בחינתך האישית כי השב"כ אשם, מעניינת אותי פחות מקליפת בצל יבש על רצפת השוק בחברון, עיר אבותייך.

   אתה מוזמן לעולם לא לחזור לכאן.

   • דני הגיב:

    אז אני אחדד את דבריי ….
    כשרצח ראש ממשלה מתבצע בקלות מדהימה כפי שהתבצע למרות כל הנורות האדומות המהבהבות ברקע (ולא נשכח את הטלת האשמה של שופטי ישראל על "מחדל שמפניה" ) מה לנו כי נבוא בתלונות ובתרעומת ***לא פרופרוציונאליות *** לאדם החסר בינה שהחליט מתוך תפיסת אגו או מניעים לאומיים לבוא ולעשות מעשה בפועל ???
    לכן מתבקשת מאד הנחת היסוד לפיה אני טוען שאתה היית מאופק יותר במידה והיה מדובר בחמאסניק .

    אתה לא יכול להתעלם , ממחדל האבטחה כשאתה מדבר על פשעו של הפושע .שער בנפשך שיגאל עמיר היה אדם לא שפוי בנפשו שעשה מה שעשה – מה אז היית אומר ? ועל זה נאמר :
    "אלמלא חור, שהעכבר מצניע גניבתו שם, לא היה גונב" .

    זה שאתה עושה חלוקה בין מניעים לאומניים לבין מניעים העלולים להשפיע על הדמוקרטיה , אינה תופסת בעיניי , שהרי בשניהם יש פגיעה בריבונות . פגיעה בדמוקרטיה על ידי פגיעה בבעל תפקיד ציבורי לכשלעצמה היא לא הבעיה , הבעיה היא שפגיעה בדמוקרטיה מובילה לפגיעה בריבונות ע"י יצירת כאוס וזריעת פחד להסתובב במרחב הציבורי (אוטובוסים מתפוצצים).

    [לגבי ההשתלחות שלך בי , שקוף שאתה מנסה להוציא אותי מאיזון ומהתמקדות בטיעונים ‎]

 4. gold price הגיב:

  לאורי!התנבאת ואינך יודע מה נבאת. רק היום התפרסם בעיתון"ידיעות אחרונות" סקר האומר ששליש מהנסקרים בעד חנינה ליגאל עמיר ואילו מבין הדתיים והימין חצי- בעד.יש להניח שעם הזמן והשיכחה אחוז התומכים ילך ויגדל.הרי, זה לא סוד ש-‏50% מבין סה"כ תלמידי כיתה א' הם חובשי כיפה ומכאן ועד לרוב דתי ימני במדינה הצעד קצר ובטוח. ואין לנו להאשים, אלא, רק את עצמינו.אכן, פני הכלב כפני הדור ולהיפך.נא להכין דרכונים זרים.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s