סער שינפיין בדיון רציני. היה באח הגדול על כדורים פסיכיאטריים.

ועדת החינוך של הכנסת, התכנסה אתמול לישיבה סוערת וחשובה, בנושא הקוסמי הראשון במעלה בחשיבותו, ממש מבעיר את אושיות החינוך בישראל. היה דיון ארוך עד ליקיצת החמה ביום שלמחרת. מיטב המוחות הפרלמנטריים של ישראל עסקו בחשיבה תכנונית כיצד ניתן להציל את הדרדרות ישראל על פי מדדים בינלאומיים, במקצועות הליבה.

הוועדה ישבה על מדוכת החזרת פרסי הנובל הבאים לישראל. גם חשבה איך נזהה בגיל צעיר את הפוטנציאל האישי הגלום בכל תלמיד ונכוון אותו למימוש ופריחה? מהי המסגרת החינוכית ליום לימודים ארוך? מהם התכנים למסגרת שכזו? האם מערכת החינוך בישראל בכלל מסוגלת להתמודד עם השינויים הטכנולוגיים הרבים שחלים בעולם ומקרינים ישירות על דור התלמידים? האם יש צורך לבנות מקצועות חדשים שתואמים לעתיד הקרוב? מה עם מסלולי למידה אישיים לכל תלמיד? אולי נפסיק עם המושגים של "מקצועי-עיוני"? נשקיע ביצירת מערכת חינוך אחרת, חדשה, אפילו שינויים בעולם האקדמאי?!

אז לא!!!!!!!!! לא, לא, לא ולא!!!!!!!! ועוד הרבה לא!!!!!!!ללללללללללאאאאאאאאאא!!!!!!!!1 לא היה כזה דיון!!!! לא היו כאלו דיונים, ארוכים, עמוקים, המשכיים, עם תוצאות ואקשן אייטמס מדדיים, תאריכים לביצוע, אנשים ממונים ואחראים. לא!!!!!!!!!

וועדת החינוך של הכנסת המקוללת הזו, השחיתה את זמנם היקר של עשרות אנשים, נבחרי ציבור, פקידי ממשלה בכירים וזוטרים בשביל לדון בלהט על פרשת הכדורים הפסיכיאטריים בבית האח הגדול או נכון יותר על חוסר תשומת הלב הציבורית לסער שינפיין Has Been סלב לשלוש שניות!! כי האח הגדול זה הבון טון הישראלי של הריקבון התרבותי בישראל, ובכלל יש בחירות בקרוב, צריך פוטו אופס, צריך לדון על מה שחם בתקשורת, כי הרי התקשורת לא יכולה לדבר ימים ארוכים בנושא מסוים, מבלי שנבחרי הציבור ישלחו תגובה לביפרים של הכתבים. הפח הגדול הגיע לדיון בכנסת. וואלה. ניצחנו כבר את הכל, ואנחנו בכלל עוסקים יומיום, במדידת כמות הגז שנפלט מהפרות בגליל העליון.

מאה אלף נושאים בוערים אחרים, חשובים יותר מהפח הגדול לא מגיעים לכנסת, לא מטופלים, אין דיונים עליהם, אין פתרונות, אין מעש, כי רוב רובו של נבחרי הציבור הישראלים הם שיקוף המצביעים (מטומטמים מוחלטים). שמעתם לאחרונה על דיון כזה מיוחד ורב משתתפים, במצבם של שרידי השואה שעדיין חיים כאן או פתרונות לעוני הקשה בישראל? לא. האח הגדול זה מה שחשוב להעסיק בו את ועדת החינוך של הכנסת. הכנסת!!!

הנה השורה התחתונה שלי: מי שנכנס לאח הגדול הוא לחלוטין בעל נכויות נפשיות ופיזיות, יחד או לחוד, שכן אחרת לא היה נכנס לשם מלכתחילה. קיבלת כדורים פסיכיאטריים, מר בעלי משרד עו"ד סער שינפיין?! אם היית מקבל מיליון ₪ פיצויים היית מדבר? אתה נכנסת לפח הגדול, למה אתה חושב שבחרו אותך? בגלל גדלות הנפש והאופי היציב כסלע? השפיעו עליך, עבדו עליך, רימו אותך, תיחמנו אותך? לא מעניין אותי ולא צריך לעניין את וועדת החינוך של הכנסת! המרומים יכולים לפנות למשטרה ולהגיש תלונה לוועדת האתיקה הרפואית נגד הפסיכיאטר דר' אילן רבינוביץ'. תתבעו בבית משפט, אבל די, חלאס! זה עבר כל גבול הגיוני. העובדה כי זה הגיע לכנסת רק מוכיחה כי עליבות הפרלמנט הנוכחי, התמוטטות מוחלטת של יכולת אבחנה בין עיקר לטפל. איך אתם לא מתביישים שם בכנסת?! איך?!!!!

להקיא מתרבות השקר המוחלטת.

***

ביבי, להלן לעולמי עד "שקרניהו", ואטיאס משקרים לציבור כרגיל. התרגלתם, ואתם מצביעים כרגיל. שני הקונילמלים האלו מצטטים נתוני OECD כי ממוצע דירה שם הוא 96 משכורות לעומת כמעט 140 בישראל. תחקיר קליל של גלובס העלה כי אין כאלו נתונים. לא היו ולא יהיו. שקר מוחלט שנועד להסתיר את העלויות האמתיות של דירה בישראל לעומת דירה באירופה. שם מרוויחים יותר בשכר ממוצע, ומשלמים פחות, ולא מעט כלכלות שם במצב מצוין.

אצלנו לא עוסקים בפתרונות, אלא ברמייה. שקרניהו משקר עם נתונים לא קיימים, והעם קונה. אחר כך מאשים את אטיאס כי הוא הביא את הנתונים. במדינה נורמאלית, אם שר היה ממציא נתונים עולמיים בשביל לפאר את פעילות משרדו ומכשיל את ראש הממשלה בעקביות, הוא היה מפוטר תוך כדי מסיבת עיתונאים. אצלנו, שר טיפש ללא שום השכלה או קירבה רלוונטית לנושא, עם לשכה ממונה של פעילי מפלגה, מנהל לנו ולשקרניהו את החיים. בישראל.

אטיאס מספר בלהט כי הוא משווק למעלה ממאה אלף יחידות דיור. שוכח לספר כי הוא נכשל כישלון מוחלט במכירה שלהן ובמכירה חוזרת (שאני לא יודע אם היא נספרת כשווק חדש או לא, תקראו כאן). שלוש שנות פעילותו מראות הצלחה נמוכה של 68% בלבד, בשיווק קרקעות חדשות לבנייה, בלי חלוקה לאזורי השיווק. בשנת 2011 נמכרו רק 25,000 (עשרים וחמש אלף) יחידות דיור בישראל הרוחבית, ולא רק במרכז, שזה פחות ממחצית הדרישה בשנתית, קרי יש מחצית התחלות בניה מהמינימום הנדרש. הבנתם?! חצי!! הוא נכשל, מחירי הדיור רק יעלו כי אין מספיק דירות, והמצוקה תגבר. המצוקה שלי. לא של החרדים. הוא הרי לא רואה צורך להתפטר ואין טעם לבקש משקרניהו לפטר שר כושל, כי הרי מה הוא אם לא כושל?! גמל-דבשת וכו'.

לבכות מתרבות השקר המוחלטת.

חזרה לעמוד הראשי בבלוג

*****

אהבתם? שתפו בקליק אחד בפייסבוק. הרישום במייל חינמי לגמרי

»

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  חותמת על כל אות… מקווים לטוב… ערב טוב

 2. דודו.א. הגיב:

  אני פאקינג בוכה יחד איתך. דמעות תנין, דמעות של מי שכבר לא מוצא פה שום תקווה.
  הפוסטים שלך נדמים יותר ויותר מיואשים זיו… בקצב האיכפתיות הזה למתרחש ולנעשה, בלי לעזוב את המדינה הרקובה (כל כך רקובה!!!) הזו, לא תצליח להתהלך פה ברחוב בלי להקיא או לקבל שבץ.
  כל טוב 🙂

  • זיו הגיב:

   האמת, אני מיואש לגמרי. כל יום ידיעות פוליטיות גרועות יותר מיום האתמול ואלו בהחלט לא דמעות תנין. אין תחתית לבור הזוהמה הפוליטית בישראל. רק סולם עמוק שיורד מטה, והם יורדים. כל יום ממשיכים לרדת עמוק יותר.

   נשבע לך שלי מאוד איכפת מזה. מאוד.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s