איזה סיפור מגעיל זה על נתן אשל, האיש שלאף אחד אין דבר טוב לספר עליו, וזה רק מהכתבים העיתונאים, כי אישית אני לא מכיר, החבר הקרוב והיחיד כנראה של שרה. הוא הסתבך. ממש הסתבך. על זה אף אחד לא יכול להגיד ידעתי. אף אחד לא באמת ציפה שככה הוא ייפול, למרות שכולם ציפו לפאשלה הגדולה שלו שתזרוק אותו מהלשכה האומללה של שקרניהו. והיו לו מאות פאשלות אחרות. כספית מספר שהוא היה בעל זכות התפרצות לדיונים הכי מסווגים וסודיים של מדינת ישראל בכל טענה ועניין. זה מה שפסול בו ובהתנהלות של שקרניהו. אז חיכו לנפילה שלו, והוא נפל כאחרון החיים רמון ואיציק מרדכי שיש.

חייבים להודות כי אחרי הפרשיות האלו, כולל קצב, האיש צריך להיות מטומטם מושלם בשביל לא ללמוד שום דבר מההיסטוריה הקרובה, וזה מנהל לשכת ראש ממשלת ישראל, ביביבלוף נהנתניהו. הוא כנראה סמך יותר מדי על החברים הקרובים אצל התובע הראשי של מדינת ישראל, מר יהודה "חייב-אתנן" ווינשטיין, ונציב שירות המדינה, משה דיין. אולי בכלל סמך על מיס פיגי.

למה אצלינו סקס בפוליטיקה לא יכול להיות ג'וסי שכזה?! יש מה ללמוד מהגויים (נשות ברלוסקוני)

תמיד היה סקס בפוליטיקה, ואני לא מתכוון לזה המלוכלך שבו הממשלה מזיינת אותנו. היה לכלכוך אחר, במרביתו כזה עם שיק אפוף עשן סיגרים מתקתק, קצת מסתורין, תמיד איזה מרלין מונרו (Marilyn Monroeאלייק ברקע עם שמלה, חובה שמלה, ולפעמים כתם אחד קטן. מי לא נהנה לקרוא על ברלוסקוני ועשרות השפנפנות הצעירות והכל כך איטלקיות שלו? יש סקס בפוליטיקה, ולמה לא? יש הרי בכל מקום. זה לא שיש לי משהו נגד סקס במשרדים, הרבה מאוד רומנים התחילו כך, ולא הכל זה רע ופסול, אבל יש את אלו שחצו את הגבול, מאונסים ברוטלים על ידי נשיא המדינה הראשון מטעם הליכוד, ועד הנשיקה המטופשת של חיים רמון, שהביאה לסילוקו מהפוליטיקה.

על פי אמות המידה שנקבעו אצל חיים רמון, נתן אשל צריך להיות מפוטר לאלתר. הגיע הזמן שאנשים בישרות המדינה, ועוד מהבכירים ביותר שיש, יפוטרו או יתפטרו לאלתר עם כל תלונה שכזו, ויתמודדו איתה מחוץ למערכת המשכורות הממשלתית. הם תמיד יכולים לחזור במידה ויהיו זכאים. פתח לתלונות שווא? כן, אבל אין אצלינו את מידת טוהר המידות הציבורי המינימלי הנדרש בכל מקרה, אולי זה יחזיר משהו לבכירים. יש דרך להתמודד עם תלונות שווא.

מצד שני, כרגיל צד שני, היועץ צריך להתפטר ועכשיו. הוא התגלה במלוא עליבותו והאתנן שהוא נדרש לשלם לנתניהו ונאמן. איך יסביר שחודש וחצי שכבה אצלו תלונה שכזו, ולא טרח לחקור או להעביר למשטרה? איך יסביר כי שלושה בכירים מאוד אחרים התלוננו על זה והוא שתק? איך יסביר כי לא דרש את השעייתו של נתן אשל? איך יסביר כי לא עידכן את נתניהו? (אני לא מאמין לזה בכלל. נתניהו ידע על הכל מרגע התלונה הראשון). זה לכשעצמו, מספיק להוכיח כי האיש אינו ראוי לתפקידו, ורק עושה דברם של נתניהו ונאמן, כפי שכבר נאמן התבטא (הוא חיפש יועץ שיסביר איך כן לעשות ולא איך לא לעשות). מעניין מהו גובה האתנן המלא? זיכוי לליברמן?

איך אתם מסבירים, על פי דיווחים קטנים ושוליים, את הזימון של נתניהו בחמישי או שישי לשלושת הבכירים ואשל "לישיבת עבודה"? מה היה שם? איפה המשטרה מול תיאום עדויות שכזה, לכאורה?

ולבסוף נשאר עם מתלוננת אחת, מסכנה, אישה אם לא שמתם לב, שירמסו את כבודה, ישמיצו אותה גדודי הטוקבקיסטים והדוברים של נתניהו, מערכת אכיפת החוק שחייבת באתנן, תעשה ממנה קציצות, ויטילו עליה את מרבית האשמה "היא פיתתה אותו, יהודי חם וירא שמים, כלבלבה הנאמן של שרה". א מבית הנשיא, ב זה אוהל, ג' זה מלשכת נתניהו…

קצרצרים

אחד מסיפורי השוליים של השבוע האחרון היה השימוש היעיל והנכון של עשרה פקחי הגירה מול אמא אחת וילד בן 3. ככה נלחמים בהגירה ושהייה בלתי חוקית. בינגו. מישהו מתפלא כי הפיקוד שם בראשותו של אמנון בן עמי, בכלל לא מתאים לתפקידו? תקראו כאן בהארץ

ש"ס 1: אטיאס שוב בונה על כולם בעיניים, מחלק דירות מסובסדות חינם רק לחרדים. אז מה? יש לו גיבוי מלא של ראש הממשלה ואף אחד לא שואל את נתניהו על זה כלום. בעיה שלנו שכלב השמירה מת.

ש"ס 2: חוק טל עבר בשנת 2007 בתמיכתה המלאה של קדימה, אז הממשלה. ציפי הצביעה בעד. גם מופז. ברק הוא אבי החוק. מוטב לכולם שיסתמו את הג'ורה שלהם, אבל הזיכרון הקצר של עמישראל עוזר לפוליטיקאים לשרוד, שוב כי הכלב מת. חוק בזוי מיום הולדתו, והשנה האחת שרוצה ברק להאריך טובה רק להישרדותו של נתניהו עד הבחירות וכך הישרדותו שלו. אנחנו חשובים פחות מהבונזו לכלב המת.

בעוד יומיים מקבלים נבחרי הציבור העאלה רטרואקטיבית של אלפי שקלים למשכורת. כמה כיף

איראן: שמתם לב שהדיבורים על תקיפה שם חמים יותר ויותר ועוד ממש בשנה הקרובה, אפילו בחודשים הקרובים? מצניעים לכת בעיתונים. חם גם מכיוון אמריקה. מעניין כמה חם יהיה כאן…ביום שאחרי….

ערוץ 10 ניצל כצפוי ברגע האחרון. הוא ילמד להשתפר, ולא להגיע למצב החידלון הפיננסי שלו בעוד כשנה. הוא יעשה יותר ריאליטי נחות ומטופש, זה זול יותר מטלוויזיה איכותית. בעיקר ריווחי יותר, ממש יותר. יהיה נמוך יותר ממעושרות. הפסדנו, שוב.

אחמד טיבי שוב הצדיק שאהידים, כמו שעושים הח"כים הערבים האחרים. ההסברים שלו נמוכים מתירוצים של הכלב אכל לי את השיעורים. נמאס כבר. הנה חוק סתימת פיות שאני תומך בו, חוק נגד אנשים שמצדיקים פיגועים ומחבלים. חוק נגד מצדיקי רצח של אזרחים וחפים מפשע. זה מעבר לגבולות הדמוקרטיה, וגם הדמוקרטיה צריכה גבולות להגן על עצמה. טיבי וחבריו ראויים להיות מחוץ לגבולות האלו. יפה שעה וכו'…

מגרון הפך להיות אייקון התנחלותי. אין לי בעיה עם העקרונות של המאמינים, כל עוד שומרים על החוק, האמת לא מצויה רק בצד אחד. סיפור מגרון מתבסס על שבריר קרקעות שאולי שייך או לא שייך לערבים מהמקום. הערבים האלו שתבעו, נכשלו בבית המשפט. להוכיח את טענתם. מגרון נצחה, אבל הסיפור הזה רק מסיט את האש מהסיפור האמיתי וזה מפעל ההתנחלויות. מפעל לפני פינוי וסגירה? ברור לכולם שממשלת ליכוד תפנה את מרביתן של ההתנחלויות. ברור לכולם? ברור לי, והלוואי כמה שיותר מוקדם. כסף רב מדי נשפך שם לחינם. שילכו המתנחלים לנגב ולגליל בשם גאולת הארץ.


*****

שיתוף יוצר תודעה 🙂 הרישום במייל חינמי לגמרי, ככה לא תפספסו…

»

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    כולנו אשמים בכיסוי תחת. אחרת איך תסביר שאף עיתון לא כתב הטרדה מינית למרות שאין דרך אחרת לתאר זאת? כולם משתמשים במונח "הטרדה" ובזהירות יתרה. בכל מיקרה אחר כבר מזמן היו צולבים את הגבר. אבל יהודים זה ככה… איפה שנוח להכניס מכניסים. חרדי שמקלל זה הטרדה מינית אבל בכיר (אשכנזי כמובן ) בלשכת נתניהו שמצלם מתחתי לחצאית זה חשד לכאורה ל "הטרדה"…

    • זיו הגיב:

      לפי הכתוב בעיתונים, הם לא ידעו על החשדות להטרדה מינית. אני בטוח שאם היו יודעים כולם היו רבים בימם לבין עצמם מי מפרסם את זה ראשון. גם נושא חרדי מול אשכנזי לא ממש נראה לי הסיפור כאן. אין כאן גזענות. זו הטרדה כי ככה קבע היועץ, ואצלו נמצא האשם. לדעתי.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s