המון ציפ(י)ות 🙂

פפפפבבבבררררררגגגגגררררררר, קר לי. תביאי לי את השמיכה. גנבת לי הכל ואני קפוא! ת-ב-י-א-י לי גם או שאנחנו מתחממים בדרך אחרת ואל תגידי לי לא היום. או או. "תקשיב לי מטומטם! עוד פעם אחת בחיים שלך אתה מפליץ לי מתחת לפוך, אני זורקת אותך מכאן ותחפש לך מישהי אחרת. שמעת אותי יא מגעיל אחד, זה מגיע מהצד שלך ישר לפרצוף, שלי ואתה עוד שוכב על הצד אלי ולא כפיות!!!!". [הלו, סליחה, לא הבנת כבר שיש לך עסק עם פולני? פספסת את אמא שלי בדרך? את לא מבינה שאחרי חמין של שבת זו הרגשה של רעידת אדמה בלילה?! לא באמת השמנתי, זו נפיחות. מעדיפה גרעפסים?]. בסדר, סליחה, לא התכוונתי. להביא לך קפה למיטה? אני אומר את מה שנכון בקול רם….

***

ככה אנחנו לפני עשור ומחצה. חברים, אחרי שכבר עברנו יחד, ולא על השבוע הראשון. כאילו יש לה קילומטרג' של חצי שנה איתי בדירה אחת. אפשר לחשוב שזה ממש חדש לה, וממרומי העשור ומחצית שנייה, בואו נודה על האמת, נשים גם מפליצות. העם רוצה צדק במיטה! הגיע הזמן לפתוח ולסגור, לפרק לגורמים, ולבנות מחדש את הנושא הבוער עד מאוד, זה שמטריד מנוחת גברים רבים, גם נשים, אולי, האם ישנים בפוך אחד או שניים. חשבתם הפוך מלשון גוטה בשישי לשישי, אבל לא, זה פוך מלשון לישון. מודה, לא הייתה לי העדפה ברורה לנושא. עד האחת, ישנתי בדד, שלי, עם עצמי בעיקר, וכל הפוך נוער הסינטטי, היה שלי. נוח, מפנק ובעיקר שלי. שלי. היא הגיע, והנה יש דילמה. מביאים עוד פוך או קונים אחד זוגי? לזכותי יאמר מיד, כי גם אצלה היינו עם שני פוכים מאיקאה. אז החלטנו לנסות עם פוך אחד.

הרציונל היה פשוט. אנחנו מאוהבים, וכפיות מחממות כאלו, חיבוקים, ובעיקר חם. אחלה רציונל בחיים, בעיקר בתחילת שנות העשרים. ממש תחילת העשרים. לא הייתה שאלה של האם אלא רק מתי. עוד עשר שניות או ממש נחכה דקה שלמה? פוך אחד לשנינו, יחד.

"אל תעשה ככה עם הרגליים, זה מרים את הפוך ועושה לי רוח".

אולי אל תשני בקצה, אלא יותר באמצע המיטה? כי את מושכת לי את הפוך.

"אז תחבק אותי?".

לא נוח לי בגלל היד, אבל אולי 'כפיות'?

"לא יקרה כלום הלילה שיהיה לך ברור. אני עייפה".

לא ממש מבין את הטעם בפוך אחד אם לא יקרה כלום הלילה, מה הפואנטה? הרי אם אנחנו בכפיות, ונניח שאני יישן ערום (ככה אני), מתחת לפוך, ונלחץ אליה לגב ולאחוריים המענגות, הרכות והמעוצבות, ורק במקרה היד שלי עוטפת אותה בדיוק על הציצים, אז מה בדיוק לא יקרה הלילה?????

אין מה לעשות, בואו נודה כי פוך אחד זה מתכון לסקס זמין הרבה יותר, בעיקר כי התפעול יותר נוח, לא צריך לדחוף את הפוך השני לפאתי המיטה, ואפשר לשלוח ידיים הרבה יותר בקלות. מצד שני, פוך אחד אומר שיהיה לי קר בלילה, ובגילי הסקס כבר לא נמשך שבע שעות עד הבוקר. חיינו באידיליה. הייתי מאושר (ועודני!!! רק שלא תתבע אותי על 300 אלף ₪) עד שהיא גנבה לי אותו! אחרי שני לילות בערך, הבנתי שהיא שייכת לזן גנבי הפוכים, ולא ממש חשוב מה קורה בלילה! גונבת את הפוך אחרי שאני נרדם, וככה בשעות הקטנות קטנות, כשאני מתעורר ברעד קל מצינת הלילה, וממש קר לי, קם לרוקן את השלפוחית, פתאום אני מגלה שאין לי פוך. מנסה לגשש ואין פוך בצד שלי.

אז מה עושים עכשיו? להעיר אותה? לגלגל? לשלוח ידיים בעדינות בלי כוונות? עם יד על הלב, למישהו מכם יש את האומץ בגיל העשרה עם סקס כל לילה, לפחות, ולפעמים יותר (תחילת שנות העשרים!!) להעיר אותה ולבקש פוך? ואני, מגה חנון אחרי התהוות מלאה, יכול לסכן אוצר שכזה?!!!??! לא!!! אז הבנתי כי האחת היא מסוג האגרול, משה בתיבה, סיגר טוניסאי, מגוגלך בפוך החורף שבמיטה. "איך אני עייפה ובא לי לישון. אני כבר חולמת על הפוך". בחלומותיה היא כבר מגולגלת בפנים, שלושה סיבובים, וזה בפוך יחיד!

הבעיה בפוך יחיד זה גודלו. בארץ, כנראה מפאת שנות הצנע המאוחרות היוו פוכים קצרים מדי, ודלי פלומות אווזים. שניים תחת פוך אחד זה מתכון למלחמת גלגולים מתמדת. כל אחד מתכרבל מתישהו על הצד, הפוך מתגלגל יחד, והנה כבר זה קצר מדי להתכרבלות מופלאה בצד השני. ומי לא אוהב להתכרבל בחורף? אז אני מושך קצת להתכרבלות בצד שלי והיא מתגלגלת אלי מפוזה המפנקת שלה. "תפסיק להעיר אותי! אל תמשוך את השמיכה תתקרב יותר פנימה, ולא כפיות. עכשיו ישנים". אז אני מושך והיא מתגלגלת אלי וחוזר חלילה וחס. אז עברנו לשני פוכים. חבר שלי אחד טוען כי ביום שאישתו אומרת שהיא רוצה שני פוכים היא יכולה לארוז עצמאית, הוא יזמין לה מונית. שני פוכים זה כיף גדול, לא מפריעים לי להתכרבל. יותר מזה, לא מפריעים לה להתכרבל. והכי טוב זה שכל אחד נהנה מהצ'ולנט שלו במוצאי שבת.

הפרק הקודם 

הפרק הבא

הוובוס שלי קפואים!

*****

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו כמנויים, וספרו לחברים…

תגובה אחת »

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s