ראש הממשלה הבא של דיקטטורת ישראל כיאה למזרח התיכון

היום יעבור בכנסת התיקון לחוק לשון הרע. לא הצלחתי למצוא את נוסח התיקון המלא של החוק אבל לפי העיתונים והעיתונאים בימים האחרונים זה נשמע כמו משהו של 300,000 ₪ בלי הוכחת נזק ועד מיליון וחצי אם הייתה כוונת זדון. כוונת הזדון די דבילית בעיני. חברי כנסת משתלחים בחברי כנסת אחרים נמוך יותר מאוהדי הפועל ובית"ר גם יחד, תוך כדי כוונת זדון לעילא ולעילא ("את פחות מבהמה", דוד רותם לגלאון, לפני כמה ימים), והם מוגנים מתוקף החוק שיצרו לעצמם. העם לא יכול להשתלח בחברי הכנסת שלו, הם נבחרו להשתלח בעם. מצד שני, אולי זה חל רק על עיתונאים, התיקון לחוק הזה (אני בספק, אבל הכוונה שלו לעיתונאים בלבד). ברנע אומר כי הוא אפילו לא יוכל לקרוא לחברי הכנסת המטומטמים והטיפשים, נניח "קיצוני" או דומה לזה, כי זה לשון הרע, למרות שחלקם הגדול מתגאה בפתרון החידה מיהו קיצוני קיצון יותר. דרך אגב, אין לי כוונת זדון במילה מטומטמים או טיפשים. זה לא מרוע, זה מאהבה ורחמנות.

"כי שקט הוא רפש, הפקר דם ונפש, למען ההוד הנסתר." ז'בוטינסקי מהמנון בית"ר ותודה לדני 🙂

אז ממחר, אני מפסיק לכתוב על פוליטיקאים את אשר על ליבי ועקב כך אין לי ממש סיבה לכתוב על מה שעיצבן אותי בפוליטיקה בלי לכתוב על הפוליטיקאים, כי הרי הם אחראים לחידלונות חיינו. כנופיה אלימה ופרועה של נבחרי ציבור משכמם ומטה, זו ביקורת, בלי זדון. אולי אני אציין את הבוחרים שלהם עם כוונת זדון? צריך פתרון ודחוף. מצד אחר, אני לא עיתונאי. מצד נוסף, אז מה? בטוח שאיזה חבר כנסת רקוב יתבע אותי. אז בלי פוליטיקה על מה אני אכתוב כל הזמן? על הגשם הנפלא והנרקיסים הריחניים שאני כל כך אוהב, שמבצבצים לי מהאדניות? על היחסים שלי ושל האחת? כל יום?!?!?!!

אז בדברי התשבחות האחרונים שלי על רוה"מ המופלא בגדולתו, ניתן לחלוטין לומר כי הוא למד מכל טעות או אסון תחת משמרתו, ובמיוחד תחת משמרות של אחרים. מערך הכבאות מראה התאוששות מרשימה, כתיבת הצ'קים הממשלתיים עלתה מדרגה, כמובן עד התחקיר שנלמד מי בדיוק ממשרד הפנים הרוויח קופון גדול. שווה להזכיר כי הדרישות למערך הזה, שרק עכשיו משלים כשרות לשנת 1990, היו על השולחן כבר עשרים שנה והודות לאסון הגדול ו45 קורבנות, הממשלה עשה משהו! אין על ביבי. ראה שלא עושים כלום בכבאות כבר שני עשורים, ומיד בנה מערך חדש. מיד. עלה לנו בזול, כולה ארבעים וחמישה הרוגים. סמול צ'יינג'.

בטח שכדאי להזכיר כי רק האסונות ברכבת הניעו את סר התחבורה המהולל בהיסטוריה של עם ישראל (לא זדון, מציין עובדות ומשתף את כאבי העצום והדואג), לשנות את מערך הבטיחות של הרכבת! שאפו גדול לסר ולביבי שמנהל את הסר הזה. ומה עם הרופאים? מזל טוב עצום ממדים (בלי כוונת זדון!) לביבי שבמשך שנה של איומים מצד הרופאים, הוא לא נשבר אפילו לרגע דל אחד, עמד על משמר עקרונות הממשלה כגיבור ישראל, בצדקת הדרך הנכונה לעם ישראל. ניהל מאות ישיבות מו"מ, פנים מול פנים עם הרופאים, הקים וועדות מיוחדות לפתרונות רוחביים, ופתר את הדרישות שלהם במינימום הנזק לקופת המדינה, וכולם יצאו מרוצים. באמת מכל הלב, שאפו ענקי לרוה"מ בנימין נתניהו, על כי סגר את הנושא הזה מול הרופאים ערלי הלב, חודשים רבים לפני שהאסונות הצפויים ברפואה הציבורית באמת התקיימו. איפה כל העיתונאים הטיפשים (עם זדון!) שהזהירו לחינם מקריסת המערך הרפואי, ועוד שיקרו לנו ודיווחו כי ביבי לא היה מעורב כלל במו"מ ובדיונים. שיתבעו אתכם מנוולים (זדון! זדון!) !!!!

בכלל ביבי שבה את ליבי כשהכריז בלי כחל וסרק, כי על הרופאים לכבד את פסיקות בתי המשפט בישראל כולל בג"צ השמאלני (תרגיעו, לא זדון, אבל כבר מתחלף להיות משלנו), והחוק שווה לכולם במדינה. הרופאים לא מעל החוק. תלמדו מביבי, שומר חוק אדוק מאז ומעולם. הנה, כבר למעלה מעשור ומחצה הוא שומר לא לקיים את חוק יום לימודים ארוך, ובאדיקות סגפנית הוא דוחה אותו משנה לשנה. 15 שנה לפחות הוא שומר על החוק הזה. שומר או לא? ומה עם פסיקת בג"צ להכיר בהוצאות גנים כהוצאה מוכרת על פי תקנון המס? שומר באבוהה שומר על זה. כל כך שומר שהוא ושטייניץ אפילו כתבו חוק מיוחד לשמור עליו, שחלילה פסיקת בג"צ לא תתקיים, פשוט ביטלו אותה עם החוק החדש, ואין לנו החזרים מהממשלה שקבע בית המשפט. שומר חוק ידוע ביבי זה. 18 שרים לממשלה אומר החוק, והנה הוא שומר עליו כל כך, שחלילה וירד מתחת למספר הזה. הכין לו הגנות למקרה איום ונורא שכזה, וכל רצונו לשמור על החוק, אז קיבלנו 30 שרים.

ככה, עם כל חוקי ליברמן. שומר עליהם אתה בנימין נתניהו מלך ישראל, מכל משמר שרק יעברו בשלום, והדוברמן יירגע (דוברמן, זו המחמאה הכי יפה שיש לי אליך הוֹד רוֹמְמוּתְךָ ליברמן, שמתארת את אופייך הלוחמני והמיוחד, בצדקת דרכך התמידית אל מול השמאלנים, בתי המשפט שלהם, ונגד הערבים, שאותם תחסל, כי כך למדת בשירותך בקומנדו האווירי של סיירת מטכ"ל, פלוס שלוש שנות השתלמות כמחסל מקצועי של המוסד. לא זדון!!!). ליברמן לא שומר על החוק??? כל החוקים שמורים אצלו, והוא נותן לנו רק את מה שמתאים. מה שלא הוא סופג וסופג וסופג. הכל למען עם ישראל. גם חשבון הבנק שלו ושל בתו סופגים הכל, הכל! (בהערצה עיוורת ומוחלטת, בלי זדון!).

אתם אנשים קטנים ורעים. רק להשמיץ, להשמיץ, להשמיץ. אין לכם טיפה של טוהר לב, כבוד, הערצה נדרשת לשילטון אהוד וצנוע, שילטון שנותן לנו אינטרנט, ומחלק פתקים לקלפי. פגה מכם הבושה??!!!

עוד מתווכחים איתי שאנחנו לא בדרך למדינת נירנברג. עם זדון!!! תתבעו אותי.

*****

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו כמנויים, וספרו לחברים…

»

  1. אלין הגיב:

    אין מילים. גועל. גועל. גועל. הרגשה שאיראן זה כאן. ממש מעבר לפינה.

  2. מיכל הגיב:

    העצב והכאב מתגברים מיום ליום. מזל שפתחנו בהליך להשגת אזרחות זרה.. לא רחוק היום שממש נרצה לעוף מפה לפני שגם השערים יסגרו
    כואב!!!

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s