למחבלים הרוצחים של משפחת פוגל אין זכות קיום!

למחבלים הרוצחים של משפחת פוגל אין זכות קיום!

עיתונאים יגידו לכם כי יש את ההוא שרצח את השוטר, ואת החייל, וחטף, ושלח להתפוצץ, בפיגוע ההוא והזה, שמאז ועד היום, וכו'. הרבה וכו' יהיה בימים הקרובים. אל תתפסו לשמות הפרטניים, אין זה משנה אם יש רוצח יחיד, או רוצח המונים, או רק מתכנן פיגועים, או טינופת אנושית אחרת שמפתה נער באינטרנט להגיע לפגישה ורוצחת אותו. המסגרת חשובה, שחררנו מחבלים נגד עקרונות שהטפנו להם זמן ארוך.

נאורות מתקדמת (של ארגוני שמאל-זכויות אדם עולמיות) גורסת כבר שנים כי עונש מוות בכללו, ובפרט למחבלים, זה עונש שלא מתאים לחמלה אנושית, ואין זה מתפקידנו לקבוע מי יחיה ומי ימות. זה תפקידו של אלוהים (מה שמצחיק לדעת כי ארגוני שמאל נאורים משתמשים באלוהים כשנוח להם). יש עוד הרבה מאוד נימוקים נגד עונש מוות, בעיקר כולם נגד רוצחים 'רגילים', ונגד חוקים חשוכים ומטומטמים ככל שניתן להעלות על הדעת, במדינות מוסלמיות גרועות שבגרועות, נגיד עונש מוות לנואף. אני נגד הנגד, כי זה כולל גם מחבלים, ועבורם אין נימוקים של נגד, יגידו האירגונים מה שיגידו. אז אני ממש בעד.

הסיבות שבהם אנחנו משחררים רוצחים לא חשובות. חייל חטוף, חיילים הרוגים, אזרחים פושעים שעוסקים בסחר סמים, ראש ממשלה לחיץ ומפוחד מהרעידות בכסא שלו, שמנסה למכור לנו את חוסר חוט השדרה שלו כהחלטה גורלית וקשה. הסיבות לא חשובות, אבל התוצאה חשובה ביותר. ראש השב"כ והמוסד נרתמו לעזור לרוה"מ להחליק את העיסקה הזו במורד שביל ההרוגים הישראלי, בניגוד לקודמיהם בתפקיד. אולי זה אתנן. לקח לנו שנים של מרדפים ועבודה קשה לקטוף את המחבלים האלו, ולזרוק לכלא. עכשיו מגיע להם הפרס על ההרג, הם משתחררים מבית המלון הישראלי שנתן להם ארוחות פאר, טלפונים דור תשע, טלוויזיות, לימודים אקדמאים, וחפלה אחת גדולה.

מחרתיים אנחנו משחררים כאלף אסירים ואסירות, מתוכם מאות מחבלים רוצחים אמיתיים, שמונעים מתוך שנאה תהומית לישראל, ליהודים, ופועלים ללא ליאות להמשיך בדרך היחידה שהם מכירים, יוצאים לחופשי. מתוכם יהיו לפחות, ממש במינימום, כמה עשרות שיחזרו לפעילות טרור באופן כמעט מיידי, ואנחנו הרי לא נדע על כל אלו בזמן אמת, אפילו אם אתם מאמינים לראשי מערכת הביטחון. בוודאות, כמה מתוכם נפספס, ואלו שנפספס, יתפוצצו לנו בישראל. יהיו לנו הרוגים מהשחרור הזה, השאלה רק כמה.

השאלה לא כמה. השאלה היא האם אזרח ישראלי הרוג בפיגוע וודאי שיקרה (או עשרות אזרחים ישראלים), כי גם השב"כ לעולם טועם שאי אפשר לתפוס את כולם, שווה את חייו של החייל החטוף. אני יודע שאם זה היה הילד שלי וכו', לא הייתי חושב ככה. מכיר את הטענה. לא יודע אם להסכים איתה או לא. לא רוצה להיות במעמד הזה. אני חושב שלאור האילוצים שיש לנו, במיוחד ראש ממשלה מאולץ, קיבלנו את העיסקה היחידה הגרועה ביותר שאפשר לקבל ואין עיסקה אחרת. אין? כי ככה זה נוהל בחמשת השנים האחרונות, לכיוון האין עיסקה אחרת.

זו הבעיה שלנו, נכשלנו בשחרור שליט. הכישלון הזה עוד יחזור לנו בסיבוב, בהפוכה כואבת, עם הפיגוע הראשון, פרי ידיו המשוקצות של אחד האסירים המשוחררים. הויכוח בארץ, אם זה היה נכון או לא לשחרר את החייל, יקרע את גלעד, משפחתו ואותנו. הוא לא יוכל לעמוד נגד משפחות הנרצחים.

אז בשביל שלא נכשל בפעם הבאה, כי תהיה כזו, אני מצביע בעד עונש מוות למחבלים, עם דם על הידיים, החל מהרצח הראשון, לא סופר כמות נרצחים כסף כניסה למחלקת הנידונים למוות, מהראשון!!! ולא סתם עונש מוות, אלא כזה שיבייש את הדת המשוקצת שלהם, כל דת ששלחה אותם לרצוח אחרים, בשמה. מוסלמים יקברו עם חזירים מתים, ואפילו נראה את זה ביוטוב. שילמדו המוסלמים המחבלים, כי לגן העדן המובטח על ידי הפחדנים ששולחים אותם, הם לא יגיעו. עונש המוות יהיה מהיר, בלי בג"צ ובלי שיפוט ארוך. מהיר, חד, ותלוי בראש חוצות. עונש מוות שכזה ירתיע את המחבלים שפועלים מנימוקי דת, והשאהיד לא יהיה כזה.

לא נגיע שוב לדילמה המוסרית של שחרורם או שלא. לא נבזבז עליהם כסף בבית המלון המפואר שלנו בקציעות, ולא נדאג לרווחתם. חור באדמת המדבר, ואולי חילופי גופות. לא יהיה עוד רוה"מ לחיץ ופחדן שיתלבט שנים ארוכות לעיסקה גרועה עד גרועה מאוד. מחבלים שיתפסו חיים, ימותו מייד. זה הדבר הכי נאור שיש לנו כעם ישראלי, יהודי, לעשות על מנת להגן על עצמינו. למען השקיפות והצלילות, אין כאן נקמה, אני לא מאמין בנקמות. חוק עונש מוות למחבלים טוב יותר מכל מיליארדי השקלים שאנחנו מבזבזים על מעטפת בטחון מזוייפת. הרתעה מייצרים פסיכולוגית ולא רק צבאית. חזיר קבור עם מחבל זו הרתעה נגד שאהידים. כל פנטזיונר מוסלמי לשאהידות מתקדמת, שיחליט לא לעסוק בזה כמקצוע חד פעמי, הרי שהרווחנו. למה בממשלה וכנסת הכי ימנית שאי פעם הייתה בישראל, לא נמצאו מספיק ח"כים להעביר חוק שכזה?!

דרך אגב, מחבל זה גם מחבל יהודי שרוצח ערבים מוסלמים על רקע דתי לאומני. כן, כתב את זה שמאלני ציוני. ברוך שובך גלעד. תהיה חזק.

*****

אהבתי=לייק. שתפו בפייסבוק עם החברים

»

 1. דודו.א. הגיב:

  רוצחת הנער אופיר רחום ז"ל. מבצעי הלינץ' ברמאללה… עוד כמה ימים הם יחזרו למשפחות שלהם.
  יחבקו את ילדיהם, ינשקו את בני משפחתם.
  שאלוהים יעזור לנו. רחמים אין פה.
  האם חייל חטוף אחד שווה את זה?
  אני לא מתבייש לומר שלא.
  פשוט לא.
  מקרה נחשון ווקסמן היה צריך להיות פה. ולא מקרה גלעד שליט.
  מחכה לחטיפה הבאה…

 2. זיו הגיב:

  יהיה קשה עוד יותר בחטיפה הבאה 😦

 3. מ. הגיב:

  היצר והמוטיבציה לחטיפה ורצח של יהודים קיים אצלם עוד בהיותם ברחם אימם ללא שום קשר בהשבתו של גלעד.
  לא מציעה לאף אחד להיות במצבם של הוריו של גלעד
  מצב מזעזע של הורה שלא יודע מה קורה עם הילד שלו.. קל לדבר, ואני אומרת זאת בכאב רב..
  כיום עם קידמה טכנולוגית כמעט דימיונית ניתן לאתר כל אחד.. ולכן לא צריכה להיות שום בעיה לחסל את כל אותם המשוחררים! ויפה יהיה אם מערכת הביטחון תעשה זאת!!! הרבה יותר יעיל ואפקטיבי מלהחזיק אותם בכלא הישראלי ולתת להם תנאי מלון 6 כוכבים!!!
  עונש מוות לעולם לא יעבור במדינה ולכן זו הדרך חיסול ממוקד!!!

 4. מ. הגיב:

  בהחלט! זה עבד תמיד!!! וימשיך לעבוד גם בעתיד!!!

 5. […] ועוד בכיר כזה או אחר שתכנן פיגועים. (למען הסר ספק, אני בעד עונש מוות, וחיסול ממקוד של כל טרוריסט באשר הוא. מוכן ללחוץ על […]

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s