יותר יפה בלי פוטושופ

סקווווווופ!! יש לי את ה-סקופ של עולם המגה סלב הישראלי!!! בר רפאלי תחליף שם משפחה בסתיו הקרוב לבר רפאלי די-קפריו!! כן, כן, כן, הסופר מודל הישראלית מתחתנת עם נסיך הקולנוע האמריקאי. כל תרגילי ההתחמקות בשבועות האחרונים לא עזרו להם, והסוד עכשיו נחשף לעולם!! היא לא באמת חזרה הביתה לבדה שבורת לב אחרי פרידה מתוקשרת. היא פשוט עבדה עליכם העיתונאים, הפאפראצים המגעילים, ושאר החופרים בנשמתה.

הנסיעה המיידית לקאן, כאילו להשלים עם לאונרדו, הייתה מתוכננת, והם למעשה רואים עכשיו טירות לחתונה, טבעות, הזמנות, פרחים, קייטרינג וכל מה שעושה זוג צעיר לפני חתונה, אם כי לא זוג דל אמצעים, אם נגיד בעדינות. אז אני הייתי ראשון!!! ואני יודע את זה ממישהו שטס איתי עכשיו, ואחותו היא אחת החברות הקרובות שלה, אם לא ה…

לאחר המגה ידיעה שלי, שבוודאות תתפוס כותרות ראשיות למשך ימים ארוכים ומוספי סופ"ש, מה יש לדון בזוטות? אז בשולי החדשות הישראליות, היה לנו שבוע גדוש אירועים, ולצערי כמה מהחשובים יותר פשוט נזלו בין החורים הגדולים שהשאירו הכתבות הפופוליסטיות-צהובות. אם לרגע קל נתעלם מספטמבר השחור, אז השבוע היה לנו מגה פיגוע אזרחי, אשר תוצאותיו יתחילו להפציע רק בעוד כמה חודשים, וכמה שנים בעתידנו, אנחנו ממש נדמם הרבה. השבוע החליטה הממשלה לבטל את בין הדין לתביעות קטנות. ככה פשוט, שר המשפטים הגאון הקטן, שוב מנסה לחולל מהפיכות אשר יטיבו עם החברים הקרובים שלו, בעיקר, אם לא רק.

למרות הרינונים הקשים והארוכים על דרך התנהלותו של בית הדין הזה ואלו שיושבים על הכס הרם שם, הביטול של בית הדין יפגע בכל אחד ואחד מאיתנו שאי פעם יבקש קמצוץ של צדק לעצמו. לא נוכל להגיע למשפט ולטעון לצדקתנו ולפיצויים כאלו ואחרים. מעכשיו כולנו נצטרך להגיש תביעה עורך דינית מנוהלת ומסודרת כהלכה, בבית המשפט השלום. זה יעלה לנו הרבה כסף, עורכי דין עולים הרבה כסף, אלוהים יודע למה באמת לאור רמתם הנמוכה. מי שירצה יוכל לקבל סוג של גישור והחלטה בזק על ידי דיינים מוזרים, רשמים, במקום בו נמצאים שרידיו המפויחים והמעשנים של בית המשפט לתביעות קטנות. הם ישבו של עם רגליים על השולחן וחותמת ביד אחת, והיד השנייה סופרת שלמונים מתחת לשולחן.

השר אכן נאמן, למשרדו, לחברים שייהנו משלל התביעות שיוגשו דרכם, והילדים שלהם שיקבלו תפקידי דיינים-מגשרים-רשמים, כי נפוטיזם זה מאושיות מערכת המשפט הישראלית. אז נכון, שיגעתי אתכם, ולא ממש איכפת לכם, אבל אתם תסבלו, כי לא איכפת לכם. זה הוחלט ועבר. לא ימצאו מספיק חברי כנסת בישראל לעצור את הפיגוע הזה.

מבקר המדינה הוא האליל שלי. לינדשטראוס לשלטון!! איש ללא מורא, עם "אומץ לב אזרחי", חד כתער, יורק לפוליטיקה בפרצוף בלי להתבלבל לשנייה בכיוון. מכוון ויורק, בול פגיעה. כל דוח שלו יכול למלא עשרות תסריטי טלוויזיה אמריקאית משובחת על הילולי השלטון בישראל. פרות קדושות מגיעות אצלו למנגל. אחלה. באמת אחלה. יופי של סיפורים. רק אם יורשה לי להעיר לו הערה קטנה, למען הסיפורים כמובן.

כבודו, אם אתה מפרסם ספר עב כרס, שנתי, עם כל כך הרבה סיפורים עמוסים וגדושי תיאורים, שעמלת עליהם זמן רב, למה לפרסם את הכל ביום אחד?! אנחנו לא יודעים לאיזה סיפור להקשיב, מה חשוב יותר ומה פחות, והחשוב מכל, אתה לא נותן מספיק זמן לסיפור לצבור את המומנטום הנדרש בתקשורת הישראלית! אולי מומנטום קטנצ'יק אחד יצליח לשנות משהו? אני ממליץ לך בחום לפרסם כל שבוע פרק אחד, ברציפות שנתית. הרי הפרקים לא ייגמרו לך באמצע השנה. אז אם נניח אתה כבר כותב את הפרק לשנה הבאה, אנא פרסם כבר את הפרקים שכתבת. יהיה לנו קל יותר להתייחס אליהם ברצינות הנדרשת.

אני לא יודע להחליט אם הגזענות החרדית במוסדות הלימוד שלה, חשובה יותר או פחות מחלוקת כרטיסים בחינם, ללא בקרה!! בהיכל נוקיה אשר במדינת תל אביב. אולי יחס דן לנוסעים חשוב יותר מאהוד ברק והחברה הפרטית שלו שהוקמה בעודו אזרח?! באמת שאני מבולבל. את הבלבול הזה זיהו פוליטיקאים חרוצים, באמת יש כאלו, והחליטו לעזור לי. בחיי. המצטיינים האלו (לא של חברת חשמל) מעבירים חוק אשר קובע כי לא ניתן לחקור ראש ממשלה על פשעיו, לכאורה, בתקופה שלפני הכתרתו להוד רוממיותו. למה לעצבן את העם ולפגוע במשילות, לפגוע באחד המיוחד הזה, "הנבחר", שעושה ימים ולילות רק למען היושבים בציון?!

למה??!!! עדיף לא לדעת, לא לחקור ולא לשאול. נקבל ממשלה יציבה, ראש ממשלה מפוקס, ומדינה מתפקדת. בדיוק ככה אני לא אתבלבל בין האיש ראש הממשלה לבין האיש שלפני ראש הממשלה, כי אלו שני אנשים שונים. פושע, לכאורה, מפסיק את פשעיו עם היבחרו לתפקיד רוה"מ. ידוע לכל, בטח כתוב בפסקי ההלכה הסודיים של ש"ס. אני גם בעד להרחיב את החוק הזה על כל נבחר ציבור, אבל בפעימות. פעימה ראשונה תחול רק על חברי כנסת לשלוש קדנציות, אחר כך נראה.

השר הגאון ,השלישי או הרביעי ברשימת הגאונים הממשלתיים, מר ישראל-אני אסגור את הרכבת-כץ, החליט על מהפיכה בתחבורה הציבורית בגוש דן, בעיקר בתל אביב. הוא מעוניין להגדיל את כמות הנוסעים בחי אחוזים. עבור התוכנית המושלמת הזו, כי רכבת תחתית זו תוכנית פגומה, הוא החליט לשנות את מבנה מסלולי התחבורה ולצמצם בשליש את כמות הקווים. זה אכן מבריק. נקטין בשליש את הקווים ונגדיל את הנוסעים בחי אחוזים. מבריק, אני אומר לכם, פשוט מבריק, נוצץ ממש. ככה זה כשפרופ' הוקינס הוא היועץ הקרוב שלך. אתה מבין את הפיזיקה של המימד הארבע עשרה מתוך העשרים ושבעה תיאורטיים, וקל יותר להכניס גידול של שמונה עשרה אחוזים בהפחתה של שליש מהקווים. ג-א-ו-ן. מצד שני, הוא רוצה לסגור את הרכבת, ואם נחבר את זה לגאונות שעכשיו ציינתי, ולעובדה שהוקינס לא יראה אותו לעולם, אני חושב שכדאי לעשות לכץ בדיקת דם עבור "חומרים אסורים".

דירות. כמה צריך עוד לדבר על הדירות בישראל? לא נמאס? אז שוב ש"ס גנבו לנו כסף, מאה וקצת אלף שקלים, תחת התירוץ היומי של מענק לדירה בפריפריה. ניחא. זה לא ישתנה לעולם עד אשר לא נשנה את שיטת הבחירות בישראל. כמו הדלק, המיסים, ההבטחות והחיים שזורמים כהרגלם, רק עם גב קצת יותר שפוף. התרגלנו וזה מה שמצער. קצת מדכדך. הרופאים שובתים. נו? דפדפו הלאה, ככה לא שובתים. לפחות היה לנו קצת מזג אוויר נוח עד רטוב. אני אוהב גשם, שיבוא עוד. שישטוף…

הרבה דברים קטנים ולא חשובים היו לנו השבוע. ממש הרבה. ביבי נלחם במילים במקום במעשים נגד הקמת המדינה הפלשתינית, שההוא הוא ההרצל שלה. בחוסר מעשיו ובהקפאת כל תהליך לשלום הוא הקים את המדינה שם יחד עם החמאס. מעניין אם יתלו תמונה שלו בלשכה של החמאס בסוריה. פיגוע קטן עם הרוג אחד בלבד, קרי, אין לקחים להפיק. רכבת בעצירות הסתדרותית, רופאים ששובתים ואין מזיל דמעה, קשישים, שורדי שואה אחרונים נמקים לאיטם. עובדי נמל אשדוד בשביתה איטלקית כי לקחו להם את הסטייקים לצהריים. התעללות. אני עייף מכל הקטנים האלו שעוברים וטסים מהר יותר מהמבזקים בגל"צ. תנו לי אתנחתא עם איזו פארודיה בריטית מלכותית על נסיך ונסיכה.

גילוי נאות: בר לא באמת מתחתנת. אולי כן, אבל אני לא יודע ובאמת שלא טסתי ליד אף אחד שיודע. אבל כשזה יקרה, ואני מאחל לה אושר ואושר (שימותו הקנאים במושלמת גזרת העל והיופי הזאת), אני משוכנע כי זה יקבל יותר כותרות, מילים, וזמן טלוויזיה מאשר הבעיות הקיומיות שלנו במדינת ישראל. 63 שנות עצמאות, אבל יש הרגשה של אובדן מוחלט. נעים בכח האנרציה בלבד. הזיכיון למדינה קרוב מתמיד לחזור לאו"ם. ספטמבר?

****

אהבתם? לייק ושתפו עם החברים בפייסבוק 

»

 1. alona הגיב:

  סוף סוף חדשות מענינות !!!!!

  • זיו הגיב:

   סתם לציין עובדה לא חשובה, אבל בגללך אני לא כותב יותר על האחת. היא כסחה אותי בגלל התגובה שלך בפעם הקודמת

 2. alona הגיב:

  לא נכון !!! מחכה לפוסטים בנושא אבל למה בגללי?

 3. alona הגיב:

  אהה ….אמרתי לך

 4. חיה הגיב:

  ככה אתה בועט היישר בבטן , כשכל מה שאנחנו רוצים ,הוא להתחפר כבת יענה.
  לא דילגתי על אף מילה!!!
  חיה.

  • זיו הגיב:

   תודה, עצוב שככה החיים שלנו מתנהלים, אבל יש לנו בטן חזקה, מדי, כנראה. הלוואי והייתי יכול לשנות באמת.

 5. […] ובוהו על פני תל אביב רבתי, ימים שחורים וקשים מנשוא. כל התחבורה הציבורית באזור תתחיל לפעול במסלולים חדשים, כאשר למעלה משליש […]

 6. מתחתנת הגיב:

  חרטא, אולי הא הציע לה נישואין אבל מתחתנת היא לא.

 7. rabbiadar הגיב:

  מזל טוב על הסקופ שלך!

 8. avizaz הגיב:

  טוב זה די הרס את הסקופ, קשה לי להאמין שבר רפאלי תתחתן ללא חברת הפקת אירועים מתאימה, ואני חושב שבמצב היום כל חברה הייתה חושבת פעמיים אם היא תרצה לקבל תביעה בעתיד (למרות הכסף הרב שיושקע) ככה שלא נראה לי שירצו להתנהל מול משפחת רפאלי בזמן הקרוב.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s