ניחשתי כאן לפני כמה ימים או יותר כי הפסיכופט בלוב ישרוד את המהומות הקיימות, עם שפיכות דמים קשה, "נהרות של דם". הוא עדיין מתבצר בעמדתו, ובמבצרו שמתגלה כדל, אבל עדיין שם. אין לי ספק כי קדאפי עדיין לא אמר את המילה האחרונה. אני באמת חושב ש"תמות נפשי עם פלישתים" יהיה אקט הסיום שלו. הוא רוצח המונים מטורף מהסוג הזה ממש. יש לו נשק כימי לרוב, נשק ביולוגי ומי יודע מה עוד הוא מחזיק שם. נקודת האור עבורי היא התנגדות העם שלא נפסקת. טבח בהם, פוצץ אותם, בנה צבאות פרטיים ליוצאי חלציו המושחתים, והכל מתמוטט עד לייבוא שכירי חרב, רוצחים, אפריקאים. זה מעודד, כי אם אצל המטורף הזה זה לא עובד, זה לא יעבוד אצל המטורפים האחרים ובטח שלא אצל היטלר הקטן. הלוואי טעיתי בענק, והוא ייפול. הלוואי והעם הלובי יוכיח כי אין כוח גדול מכוח החופש, למען יראו האחרים כי תוניס ומצרים לא היו רק יד המקרה, בשלטונות חלשים יחסית. אני מדמיין אותו תלוי בכיכר טריפולי ליד ילדיו, ממש כמו המן הרשע.

בעולם הגדול, החיים דבש. אובמה שוב מאחר להגיב, אירופה ישנה בעמידה. לא הרבה השתנה, לא הרבה ישתנה. כל עוד זה לא נוגע לישראל, לכל העולם יש זמן למקיאטו גדול וחלש, לפני הגינוי. גם כן גינוי. מתרפסים בפני רוצחים-ערבים-מוסלמים. זה הרי תמיד היה כסף, ותמיד יישאר כסף. פעם ירוק, היום שחור, מנפט. לא סתם בן גוריון אמר או"ם שמום. איפה הועדה לזכויות האדם?! מצד שני, אם העולם מסכים לכך, מעודד העברות של מילארדי דולרים לחו"ל, לפני הבריחה הגדולה כנראה לונצואלה, אולי עכשיו גם לנו מותר להביא שכירי חרב אפריקאים להילחם בעזה?! אפריקאי מת זה בבטחה זול יותר מחיילים צברים מתים. אני ואתם יודעים מהו ניסיון העצום שיש לש"ס בייבוא עבדי אדם למטרות שונות. שימשיכו עם הגדרת תפקיד חדשה. קטן עליהם.

אצלינו, הזעם על הממשלה, עושה רושם כי נשחק ונעלם לו. המחירים עדיין משתוללים, יצאו מפיקוח ומהיגיון. 7.5 ש"ח בערך, לגביע גבינה לבנה 5%, זה בערך כפול מהמחיר הנכון. אין לי חשק להזכיר שוב שהכל תקוע. מה ייתן לדבר על תקציבים, שעדיין לא עברו למכבי האש?! או על המלחמה בבטלה כי איננה? או על קריסת מערכת הבריאות הציבורית?! החינוך טוב יותר? נמאס לדון בזה, וזה רק בגלל שהעם לא שומע. הממשלה מנותקת מתמיד, ואין גרועה ממנה. ספין "העשייה האדירה" של ביבי לא יתפוס גובה. יש לו אמינות כמו של ברק. אפסית. הצחיק אותי הביבי לאחר ישיבת הממשלה. דובריו החרוצים אצו רצו לספר לעיתונות כי ביבי דפק על השולחן בדרישתו התקפה לספר על מעשי הממשלה האדירים, בכל כלי תקשורת אפשרי. מתי שמעתם את ביבי דופק על השולחן כאשר השרים לא עושים כלום ונכשלים כישלון חרוץ?! סדרי עדיפויות של ראש הממשלה שלכם. לדבר לדבר לדבר.

איך שלא נסתכל על המצב שלנו, נכון לתחילת מרץ 2011, עדיין אשם רק העם, הבוחר. לפי הסקרים בעיתונות הוא לא מפנים את נזקי ביבי והליכוד. +20 מנדטים זה רק אומר שיהיה לנו גרוע יותר. פער קטן לסגירה מול קדימה האנמית. המפץ הגדול עדיין לא כאן, ופחד הפוליטיקאים מבחירות עדיין משתק. למעלה מארבעה שקלים אנחנו משלמים מס לכל ליטר דלק. ארבע שקלים מס, ויש בפנים את האלמנט של כפל מס מלא. למה תמיד הדלק עולה במשך שלושה ימים בפראות, בסוף החודש, בדיוק בחלון הימים שבהם הוא נמדד, ואילו בשאר החודש כשהוא יורד לא מורידים לנו את הדלק?! הרי אם המחיר יחזור להיות 75$ לחבית, כולנו יודעים שלא נרוויח מכך יותר מאגורה שחוקה. הנסיעה ברכבת עלתה בארבעה אחוז. חשבתי שהורידו. באמת שאין לי כוח יותר. הגרון ניחר. צריך לבנות את הזעם מחדש. הוא קיים לו בתוככי הנפש, לא נרדם, רק התעייף קמעא.

חושך עם הגויים. הערות לסדר שלא קשורות אחת לאחרת:

 • הנאצי אליאור חן יקבל את גזר דינו מחר. הנה סיבה אמיתית וצודקת בעד עונש מוות בישראל.
 • פעמיים רצח כפול, רק היום. המשטרה פינת הרווחה, אלו מהמשתכרים הגבוהים במשק, יצאו במבצע הגדלה בשקל תשעים לילדים רוצחים, סבא אנס בנות שלוש-ארבע, הומלס נדקר למוות ועוד כיד הדימיון הטובה עליכם. הזכרתי עונש מוות? או אולי עדיף עבודות פרך לחמישים שנה או עד שהפושע יתאבד?
 • פרופ' בן ארי "ניצל מינית" סטודנטיות. הוא לא נמצא במשטרע מאחורי סורג ובריח מחכה למשפטו. ל-מ-ה ?!!%$#$?!?^#??!
 • שבוע עבודה מקוצר מיחזר סילבן דה שלום-ניר-מוזס-ג'פטו. בחייאת סילביו שלנו, להפוך לרישמי את הבטלה בממשלה, בכנסת, ברשויות, במשרדים?! זה מה שיוביל אותנו קדימה…?
 • רונן בר שירה נעצר עקב הונאה לתרומות עבור פעילות למען גלעד שליט. נוכל אמיתי עם ארבע שנות מאסר בנוכלות, להוכיח שהוא נוכל אמיתי. למה על הגב של גלעד?! חשבתי שיש טיפת כבוד אפילו לנוכלים…..
 • ועדת השרים לענייני חקוק לי שלא יחקק לי על האחוריים, החליטה נגד הגבלת הסלולארי בכיתות, לתלמידים כמובן. נחשו מה היה קורה לציונים של התלמידים אם לא הייתה להם את האפשרות להעתיק עם הסלולארי?! איפה אז היינו?!
 • אם אתם עוקבים אחרי סדרת התחקירים של ערוץ 10 על מערכת הבריאות הקורסת, בוודאי הייתם מבינים למה אני מבקש מהכללית לצרף לי כרטיסי טיסה פתוחים לכל מקום בעולם (אקונומי כמובן, אני לא חזיר), עם חידוש ביטוח הפלטינום למשפוחה שלי.
 • אפרופו בריאות, אתם עדיין זוכרים שאנחנו המדינה היחידה בעולם בלי שר בריאות אלא סגן סר ליצלן, שדואג למערכת דלתות עובדת בשבת כהלכה במקום מיטות אישפוז?!??!
 • השנה לא קיבלנו את ריקוד הגשם המסורתי של "המקובלים בעדה החרדית", ליד טבריה "לוּ היית צפת", ועכשיו הכל ברור לי.
 • ישראלים נוהרים לטאבה, קאזינו טאבה. או בייבי, הימורים!! כמה מהם מצביעים לביבי??! (ואני מתייחס רק לטמטום, בלי סטריאוטיפים אחרים)

****************************************

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו, ואל תשכחו להפיץ ולספר לחברים…

»

 1. מ. הגיב:

  מסכימה עם כל מילה!
  הבעיה שאנחנו רק מדברים ולא עושים דבר… הפגנה של 1000 קשישים לא מספיקה…

 2. ערן הגיב:

  אני לא יודע מי אתה אבל למה אתה קובע שמי שהצביע לביבי הוא מטומטם?
  אולי אתה הוא פה המטומטם, חשבת על זה?
  על פי הנתונים, אלא אם הם שקריים, המצב הוא שהצמיחה פה היא מהגבוהות בעולם והאבטלה מהנמוכות בעולם.
  אולי המטומטם הוא זה ,שבמקום להתייחס לנתונים מספריים, מתייחס לכותרות בפונטים גדולים בעיתון?

  • זיו הגיב:

   די פשוט למען האמת. ציבור שלם גדול וטיפש שראה את מנהגי ביביהו, שקריו ואופיו העלוב והמתקפל בשנות כהונתו הראשונה, הצביע לו שוב, לאחר שלל הבטחות שווא לחיים ורודים, והנה הציבור הזה מתאכזב, שוב, נדפק שוב, ומשלם שוב. זה הציבור המטומטם כי הוא יצביע לו שוב. בכהונתו הראשונה כראש ממשלה, והיחידה בה הוא ניצח בבחירות כלשהן, ביבי סיים את הקדנציה עם אינפלציה, אבטלה, חוסר אמון העם והעולם, ונזרק מהכנסת. הפסיד בענק לברק. אלו העובדות. מי שמצביע למי שמשקר אותו באופן מובהק כל כך, מעלה מיסים באופן עיקבי, מקצץ בצורה קשה את הזכויות הסוציאליות לשכבות החלשות, מקצץ בחינוך, ורק מוסיף עוד ועוד לחרדים, מוכר את המדינה לחבריו המיליארדים, שוב ושוב ושוב ושוב, הוא מטומטם.
   אין צמיחה בישראל. יש נסיגה ונסיגה קשה. למעלה ממיליון וחצי עניים. שכבת ביניים ענקית בעם שלא מסוגלת לגמור את החודש. בקדנציה השנייה שלו כשר אוצר, אנשים התאבדו בגלל מצוקות כלכליות שהוא יצר. תעשה גוגל.
   תקרא גם כאן.
   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000624705
   ועוד יותר כאן
   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000624825

   אולי מטומטם הוא זה שהולך אחריו כעיוור ומסרב להכיר במציאות? כמובן שגם אני יכול להיות מטומטם מוחלט. אין לי מנדט על התבונה האנשוית.

 3. […] של עולם, קדאפי עושה כרצונו, ולא נגרם לו רע, כך שיערתי גם בשיא המהומות. הוא רק קונה […]

 4. […] למלך מכי המלכים? השמלות שלו נתפרות בידיים של מלאכי שרת, וזנגה זנגה מקבל משמעות אחרת לגמרי כל בוקר. החיים מעולם לא היו לו […]

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s