קצרצרים של הבוקר. שטייניץ אומר כי הגיע הזמן לסיים את הביזיון, רק בהקשר הגז הוא רואה ביזיון. ביזיון שהוא היה המנהל העיקרי שלו, ללא מילה מסכותית אחת. לא היינו בכלל צריכים להגיע לכאן, אבל ככה זה כשאין חוט שדרה. למה שטייניץ לא אומר ביזיון על חוק העידוד לפרזיטיות מתקדמת באי גיוס החרדים וביטול דמי הבטלה?! זה לא ביזיון, זה פשוט תשלום האתנן המכובד, להישארותו שר האוצר.

ביבי אומר כי ישקיע את פירות התמלוגים מהגז (והלוואי שיהיה גם נפט), בחינוך וביטחון. ביבי כבר מנהל את הקמפיין לבחירות הבאות. כולם עוד ישנים בעמידה. חינוך וביטחון אלו סיסמאות רק של ביביחירות. הלוואי והעם המטומטמם להחריד הזה, ישכיל לא לבחור בו, שוב. הוא האחרון שמותר לו לנהל את הכספים האלו ולהחליט מה יעלה בגורלם ומתוך כך בגורלינו. מענייןם שהוא עדיין לא ניכס את ההצלחה של מציאת הגז לעצמו. זה יגיע, כי הוא כבר בבחירות.

גלנט נאחז בציציותיו של דורי קלגסבלד כל הסופ"ש. התייעצויות. אם רמטכ"ל מיועד צריך את אחד מבכירי העו"ד בארץ (עם דם על הידיים), שיכין אותו לעדות מול מבקר המדינה, הרי שהוא לא ראוי. גם מכל הסיבות האחרות, יותר נכון, מכל ההוכחות האחרות, שמעריב מפרסם כבר שנתיים ימים, הוא לא ראוי. אתם תאמינו ברמטכ"ל כזה?! גועל נפש מזוקק מפארסת אי תפקודו המוחלט של ברק. איפה המבוגר האחראי בישראל???? הצחיק אותי Yנט שאמר כי גלנט שומר על חוש ההומור הייחודי שלו. גם אני צוחק, בעיקר כי אין לי כוח יותר לבכות.

השבוע מקבלים תעודות בי"ס. חלק כבר קיבלו. אמצע הדרך. שמעתם את משרד החינוך לאחרונה? הסר הגרוע השני בתולדות המדינה, אחרי המגה פיגוע של לבנת, שותק. אין שום סדר יום ציבורי בנושא החינוך. למה לדבר? מתישהו במהלך השניות שלאחר מכן בטוח הוא יקבל יח"ץ רע על עליבותה של המערכת שהוא מנהל, וכנראה על עליבותו כמנהל ממונה, אולי גם כולל רשימת רפורמות, חידושים והשקעות שהוא לא ביצע, עם תזכורת כואבת נוספת לכישלונו המהדהד. אז למה לבנות סדר יום חינוכי אם זה ישפיע על כבוד הסר?! ולנו לא איכפת. אין סיכומי ביניים אפילו אצל עוטפי הדגים.

שבוע פוליטי חדש התחיל. חבל שלא שבוע שמוקדש לתחומים חינוכחיים, אזרחיים או חלילה מדיניים ללא ליברמן. רק פוליטיקה אצלינו. זוכרים חייל בשם גלעד שליט??!!!!!

****************************************

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו, ואל תשכחו להפיץ ולספר לחברים…תגובה אחת »

  1. […] שני פיגועים אזרחיים היו לנו בימים האחרונים. כמעט ולא שמתם לב, אז אני כאן להזכיר. ועדת הריכוזיות של המשק, התחבאה לה בקול ענות חלושה מאחורי השמלה הגדולה של ועדת טרכטנברג לשום דבר ועניין. הוועדה אשר הייתה אמורה לעשות שינויים מבניים עמוקים בשוק של ההון הישראלי, בעליו ושליטיו, סיימה בקטנה. ככה עם המלצות פרווה, וכאלו שיתקבלו בשמחה גדולה בשביל הרושם והיח"צ, אבל ללא תועלת ומטרה. אם נניח כי דנקנר יוותר על "מכשיר פיננסי" אחד גדול, כמו קרנות או ביטוח, מי הוא האיש שאמור לקנות את זה? היש טייקונים במדינה שיכולים לקנות גם כספית וגם חוקית לאחר המלצות הוועדה?! שוב בזבזו לנו כמה מיליונים קטנים לוועדות של החברים הקרובים, פרופסורים כולם, אלף ₪ לשעה, חכמים אין אפס, אבל פרקטיקה יש אפס. ערב ראש השנה תשע"ב, והביבי אותו הביבי, הוועדות אותן וועדות. למה??? […]

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s