IDF Rank: Turai rishon

איפה קצין תורן?

כל כך שקוף וברור זה היה, אבל כנראה שגם את זה רק ברק וביבי לא רואים. לאורך חודשים מנסה בן כספית להאיר, לבדו ממש, את התנהלותו הקלוקלת של הרמטכ"ל המיועד, גלנט, כפוסלת את מינויו, באופן מוחלט. כספית הוא היחיד שקראתי, זו תקופה ארוכה, שאומר ללא כחל ושרק, באופן ישיר, גלוי ובוטה כנדרש כי גלנט פשוט לא ראוי באופן ערכי להיות הרמטכ"ל הבא. שם לנו מראה גדולה לפנים, וכל האבנים שזורקים עליה, פשוט מתנפצים לרסיסים. במקרה דנן, בניגוד לתמיכתו בציפי, אני מסכים עם כל מילה שלו ושל חבריו הפרשנים, אפילו אם קולם חלש מאוד באופן יחסי אליו. כל הסיבות מפורטות היטב במעריב של היום, ואין הרבה צורך לחזור עליהם. גלנט שיקר לבג"צ, השתלט על קרקעות ועוד תרגילים מסריחים כאלו ואחרים. אלו לבדם מספיקים לפסול אותו, ואני לא יודע למה הוא נבחר. הבעיה שעומדת מאחורי פסילתו היא לא מעשיו הישירים, אלא כיצד ינהג בקצינים אחרים שישרתו תחת פיקודו ויחטאו באי אמירת אמת, או מעשים דומים לשלו?! הם יטענו שאם לו מותר אז מה הבעיה. האם זה יחזיר את צ'יקו ופארס לצה"ל? הם חטאו חטאים קטנים ומגוחכים אל מול גלנט.

מצד שני, וכנראה מופרך קמעה, אם נאשם אזרחי עומד לדין מול תביעה של המדינה על השתלטות לא חוקית על קרקעות, הוא יכול לטעון כי המדינה דווקא מאשרת את הנוהג הזה ואף משבחת אותו, שלא לומר מצ'פרת. הנה, גלנט קיבל ממדינת ישראל להיות רמטכ"ל בעוד כל מעשיו ידועים לציבור ונדונים במערכאות משפטיות שונות ומשונות. זה הסיפור להיום. גלנט לא ראווי. נקודה. קטונתי מקטון להיות מליץ היושר של גלנט על יכולתיו הפיקודיות, איש צבא, מקצוען וכדומה. גם לא צריך. הוא נמדד על ערכים אחרים, שברור לכל כי אין לו. הביצה הסרוחה הזו לא תתפוצץ על פרצופו של גלנט, אלא על פרצופו של הטפלון, ברק. לו, זו תהיה הפעם הראשונה שתדבק לו הפאדיחה לפרצוף, ואני מהמר שלא תרד להרבה זמן. ממש סיום מוצלח למהלכיו הפוליטיים. מינוי ערכי לא ראוי על ידי איש פוליטי לא ראוי.

ולסיום בעניין הזה, אם ראש הממשלה, שקרן פאתולוגי, ראה חיילים בריטיים בירושלים כשהיה ילד, נסע בטנק עם שרון וברק, נתן תעודת זהות לפולארד, היה בעד מדינה פלשתינית עוד בשנת 1995, ועוד כאלו סיפורים, אז מה הבעיה שגלנט, חמד קרקעות לא שלו, סיפח שטחים, שיקר לבג"צ, יהיה רמטכ"ל?! תרבות השקר זה אושיית השילטון בישראל 2011.

ביבי החליט שהגז שייך לעם. אני שם בליין של ההימורים, מאה ש"ח, כי הוא ישנה את דעתו עוד ארבע פעמים לפחות, בכולם יהיו הקלות והחרגות שונות ומשונות עבור הגבירים, החברים, התורמים היקרים לליכוד. הוא גם אמר שהכסף ילך לחינוך ועוד חינוך ועוד חינוך. אז אמר. אנחנו יודעים שלא לחינוך החילוני זה יגיע, וחבל שאי תוכנית ממשלתית לכסף הזה. רק הצהרות וסיסמאות.

האחיות בשביתה. אני חושב. לא הצלחתי ממש לעקוב אחרי האיומים והראיונות אם יש או אין. היה ראיון של בכיר משרד הבריאות מול יו"ר ארגון האחיות או משהו כזה, אצל רזי לפני יומיים בערך. היא דברה, הוא דבר, היא קראה לו שקרן בשידור חי. ככה זה נגמר. זה מעניין אתכם?! מעניין את שר הבריאות?! אחיות בתי חולים זה חשוב יותר או חשוב פחות ממערך כיבוי או עו"ד מטעם התביעה?! נחכה לאסון בשביל לדעת, או שעכשיו זה כבר האסון?! תזכירו לי איך קוראים לשר שמנהל את הבריאות……נו, זה שמחפש פתרונות בגוגל…..כן, ביבי! (כמה בזוי שראש ממשלה צריך להודיע כי הוא מוצא פתרון בגוגל), ביבי זה, הוא שר הבריאות שלכם, אם לא ידעתם!!! אז מה??? לא תשנו טוב יותר או גרוע יותר הלילה. זה לא מזיז לנו.

שילטון הפחד הדיקטטורי בטוניסיה, נפל והתרסק. צפון קוריאה עוסקת במסע רציחות עקוב מדם של מאות מבכירי השילטון, החשודים בחוסר נאמנות ליורש ינוקא השמנמן. שילטונות ערביים, דיקטטוריים במסווה של דמוקרטיה כלשהי, רועדים כעלה נידף ברוח. הם יודעים שזה יבוא גם אליהם. זה התחיל לפני שנה באיראן עם הפגנת הסטודנטים וכמעט הצליח, זה נמשך עם מצרים מזה זמן ארוך, ונחל הצלחה מלאה בטוניסיה. זה לא הסוף, זו רק ההתחלה. אבל אם תשימו לב טוב טוב טוב, מהי הסיבה העיקרית לנפילת השילטון, זו היא הכלכלה הסוציאליסטית. לעמים שם, "נשבר הZין". הם רק אומרים לנו שלא תתקיים מדינה בעולם שנעה בין דיקטטורה מוחלטת לקפיטליזם טהור, ללא מדיניות סלוציאלית. כדאי שהשלטון הרע שלנו, ואלו שרוצים להיות שם, יפנימו את המסרון הזה.

שלשום התפרסמה ידיעה על ניסיון הסחיטה, הנוסף, בעדה החרדית, והפעם נגד היחצ"ן והדובר. שיהיה. לא ממש מעניין אותי, מה שכן מפריע לי זה למה יש כל כך הרבה שחיתות, התבהמות, הסתאבות, רשע, פשע ופלילים בעדה החרדית, בעיקר בחלונות הגבוהים שלה?! מריבות על מוקדי כח בחצרות רבנים, מוקדי עושר, כבוד וגבירות. גועל נפש מזוקק. אלו הם האנשים ששומרים על היהדות? שומרים על המסורת? רוצים להחזיר עטרה ליושנה? הלוואי ואחד מהם יחזור מעלה מהגיהנום, ויספר כי אלוהים דחה את בקשת הכניסה שלו לגן עדן, כי הוא שכח להיות יהודי. (ביהדות אין גיהנום תחתון עם שטן, זה רק לצורך הדגמה 🙂 )

לסיום ממש, מישהו יכול להסביר לי את מרגול שיוצאת להגנת אייל גולן וחבריו מהזמר המזרחי על כי הם נחקרים בהעלמות מיסים?! היא אמרה "תאמינו לי, אני מכירה אותו, הוא לא עשה את זה". יאללה התברכנו, טוב שיש מרגול, נפטר את החוקרים, את בית המשפט וניתן לה להחליט, "כי היא מכירה". הזמרים המזרחיים מתלוננים על אפליה, על כי בודקים רק אותם ולא את האשכנזים, כמו שלום חנוך, ארצי וריטה (בחיי שהם אמרו ריטה!). מעניין הוא, שבכל מקום בזמר המזרחי, שמס ההכנסה בודק בו העלמות מיסים, הוא גם מוצא! זו בעיה תרבותית, עדתית אולי, גזענית כמעט בטוח, לא פוליטקלי קורקט בישראל, אזי אסור לדבר עליה. אני אדבר ביום אחר. נשחט את הפרה הזו!!

שאו ברכה!!

****************************************

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו, ואל תשכחו להפיץ ולספר לחברים…


»

  1. יודא הגיב:

    אכן הגיגיך מחייבים יצאיה לרחובות
    המדינה בסכנת ריקבון מתקדם

    • זיו הגיב:

      תודה, לצערי, ואני מתבכיין על זה לא מעט, אין גדודים שממהרים לרחובות. זה קרה רק רק בעצרת שבה רבין נרצח. הפעם האחרונה באמת.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s