בת דודי היקרה, קבעה שעלינו לדבר, ומהר. על פוליטיקה כמובן. גם היא מאלו שנשבר להם הצ'ופצ'יק מכל הסחי והגועל היומיומי שכנופיית הכנסת והממשלה מפילים עלינו. לטענתה יש עוד הרבה כמוני, מהזן השקט, שלא מפגין, לא צועק, לא מורד, ובעיקר משלם ומשלם ומשלם ומשלם… אולי היא צודקת, אולי לא. לפי התגובות בפייסבוק, בין החברים שלי לפוסטים שבבלוג, לפוליטיקה יש יחס קריאה נמוך, ומעט מאוד תגובות. העם אוהב מתכונים ופח גדול בשידור לייב. אם נשבר לעם אז כנראה שנשברה לו האצבע של הלייק שהיא גם האצבע של השלט. בגלל זה כנראה הפח הגדול תקוע על ערוץ עשרים כל היום.

שבוע חדש, יום חדש הגיע, יום ראשון. היום יש ישיבת ממשלה שבועית. הממשלה שלנו מחליטה הרבה ומבצעת אפס. כאמור זה בעירבון מוגבל, שכן אם מדובר בכספים לחרדים, אז הממשלה עובדת ביעילות שיא כמוה לא נמצא אפילו ביפן. אז המ היה לנו על קצה המזלג? אפליה של בחורי ישיבות בניגוד לדעת בג"צ, הפכה להיות חוקית בהחלטת ממשלה. מאות מיליוני ש"ח לכבאות לא עברו, בניגוד להבטחות. שוב יש תנאים לכסף מציל חיים. שניים עשר אלף חרדים בטלנים חדשים, ומקבלי קצבאות חדשות יש. הם כבר לא עוזרים בנטל אלא הנטל עצמו. המיסים עולים ועולים ועולים ביחס מחומש יחסית לאין עליות שכר בשוק הפרטי. תכל'ס התחיל שבוע, ושוב אין חדש. אין מנהיג, אין החלטה, אין עם בישראל, יש דרג ויש זרג, תרתי משמע. הממשלה מכניסה לנו את הזרג לכל האורך. אנחנו עם פיאודלי. יש נתינים, יש עבדים, יש סריסים, ויש מלוכה. יש ליצני חצר, יש עיתונאי חצר, יש חצרנים, יש חצוצרנים, ויש הרבה מדי מלכים, מלכות, נסיכים ונסיכות. דבר אחד חסר בממלכת ישראל. אביר.

אנשים קטנים בימין של ליברמן, שמתחפש לקיצוני כלשהו, עושים צל גדול על הדמוקרטיה שלנו. ליברמן מבין מצוין כי אנחנו כבר לא דמוקרטיה. רק ליצני חצר. הוא משתין בקשת על העם, על הממשלה ועל רוש הממשלה. ידו בכל ועושה כאוות ליבו. חקירות המשטרה אומרות כי הוא עושה גם הרבה לכיסו. כשהוא ילך לכלא כולנו ננשום לרווחה.ץ עד אז זו מלחמה קיומית, מי ישרוד אחרון, ישראל או ליברמן. חוקי גזענים מסוג נאציים-פאשיסטיים-מקרתיזם בהתגלמותם, פשוט תבחרו מה שמדבר אליכם, עוברים בכנסת בגאוותו של האיש הנורא הזה, והופך אותנו לשלטון סובייטי שחור ונאלח. לא פלא שפוטין חבר קרוב שלו. לדעתי הוא במרחק אצבע משליחת שכירי חרב לרצוח עיתונאים ו"מתנגדי המשטר". פוטין קטן. אסון עצום. אל תשכחו כי ביבי מצביע בעד. גם ש"ס. גם העבודה שבממשלה. גם האחרים. והעם שותק.

אז גם היום נמאס לי. עוד קצת נמאס לי. זה לא ממש משנה את הנמאס לי משבוע שעבר או לפני שבועיים או לפני שנה. קצת יותר נמאס לי. עוד צעד החוצה. אולי בת דודי טועה, ויש משהו טוב בחוץ. רבים מחברי כבר שם, לא כאן. שכבת גיל שלמה בין 25-45 כבר לא כאן. תשימו לב ותספרו כמה מבין חברי הילדות שלכן עקרו מכאן רק כי נמאס להם? נמאס לי מהחיים האזרחיים שלא מנוהלים על ידי ממשלה לא נבחרת (רק אצלינו לוזר ביבי, שהפסיד לציפי ובכלל שלוש מערכות בחירות ברציפות, יכול להיות ראש ממשלה "נבחר"), אלא על ידי פקידים שלוקחים מאיתנו ונותנים לחבריהם, אתנן פוליטי לשר שלהם בשביל שהוא יישאר בתפקיד והם איתו. אף לא אחד מעלובי החיים האלו נסע באוטובוס לאחרונה או ברכבת. הם לא יודעים מה קורה בחור שבתעלות השורש בבסיס מגדל השן שלהם. הכי מצחיק הוא שפקידוני האוצר מעלים את מס הדלק, בשביל להגביר את הנסיעה בתחבורה הציבורית, אבל כשמחיר הדלק עולה, כך עולה גם מחיר הנסיעה בתחבורה הציבורית ומי שמשלם אלו רק אנחנו. לא הם. למי שיש ג'יפ יוקרתי עם תחנת דלק צמודה, ישלם כמה שצריך. לו זה לא ממש מזיז אם הדלק יעלה שבעה ₪ לליטר או עשרים ושבעה ₪ לליטר. שטייניץ הנלוז אמר לפני שבוע בראיון טלוויזיוני כי כל המשתכרים עד 5000 ₪ יקבלו תוספת של 1900 ₪ בחודש עם מס ההכנסה השלילי. למחרת הסכום התעדכן בעיתונות ל1500 ₪, והיום יש שתיקה רמה. כנופיית הכנסת העלתה לעצמה את המשכורת. שוב. ושוב. ושוב. מתי שמעתם במשברים הפיננסיים האחרונים בעולם, כי המשכורת של נבחרי העם ירדה בהתאמה למשק?! הכל כולל הכל, באופן גורף? כל פקידי הציבור, עובדי הרשויות ונותני השירות הציבורי?! אם לי מורידים והרבה, אז גם להם. במילא הם חיים על חשבוני. לא בישראל. כאן מקצצים במגזר אחד, יצרני, שעובד קשה, ומעלים לשני, פרזיט ואוכל חינם.

ראש הממשלה הודיע היום שיבחן מחדש את המלצות ששינסקי למס על הגז שלי ושלכם בשביל להעשיר עוד יותר את הפשע הכלכלי המאורגן. הוא יצרן הפשע הגדול מכולם. מכר את המדינה בשנותיו בממשלות ישראל לחבריו העשירים. יש מה לשעות והרבה, אל אין מי שיעשה. לישראל יש מספיק מיליארדים במד בשביל להשקיע בעתיד. וזו השקעה, שתניב רווחים עצומים. נכון, בעוד דור, והעלובים של היום לא יגזרו קופון, אבל בן גוריון לא חשב ככה. יש היום בן גוריון? צריך להלאים את הגז, להשקיע עשרה מיליארד דולר בתשתיות ולמכור את הגז על ידי אנשי עסקים בכירים וטובים. שיבחרו במכרז מנוהל על ידי ועדה ציבורית בראשות שני שופטי עליון. צריך להשקיע עוד עשרים מיליארד דולר בחינוך יום לימודים ארוך כלל ארצי, לכיתות של 25 ילדים, וההורים ישלמו כל חודש 300 ₪ לילד עבור ארוחות. כולל גנים בחינוך חובה מגיל 3, עד השעה חמש אחר הצהריים. צריך להשקיע ברכבת תחתית ואתמול. זו ההשקעה שמחזירה את עצמה במהירות הרבה ביותר. ליד רכבת תחתית נבנים בנייני מגורים גדולים ומרווחים כי יש נגישות לתחבורה מהירה וקלה. אפשר להוציא למכרז בינלאומי במימון ממשלות אחרות תמורת שלושים שנות הפעלה, אבל רק עם סעיף אחד קטן וחשוב, 90% מכוח העבודה חייב להיות ישראלי. יש עיר חדשה שנבנית כמו בשאר ערי בעולם ברכבת שתחתית, עיר של חנויות ומסחר. יש עוד הרבה מה לעשות. יש גם הרבה כסף בשביל זה. אם היה חמישה עשר מיליארד ₪ בבוקר ההחלטה על פינוי עזה, בטח שיש גם לזה. אין מי שיעשה.

ישראל שנת 2011, ראש רשות המיסים בישראל, לשעבר, מודה בשוחד. הוא יורשע בעבירות של מרמה והפרת אמונים ובסיוע לשוחד. ראש רשות המיסים. נשיא אנס כפול, מורשע. שר אוצר גנב מיליונים. ראש ממשלה לשעבר ניהל קופת נסיעות סודית לאישתו מתורמים עשירים. פשע בכל מקום בצמרת השילטון. אין מקום אחד נקי. מדינת ישראל בצורת השילטון הנוכחי מתה. זה טקס האשכבה שלה. אם תצמח מדינה חדשה או לא זה תלוי רק ביכולת המרד שלנו. הגיע הזמן למרד גלוי, בכח הזרוע נגד נוגשי העם, נגד הממשלה ונבחרי הציבור. בטח ליברמן יגיד לשב"כ לחקור אותי.

תקווה יש אחת, ואני לא רואה אחרת. שינוי שיטת הבחירות וצורת השילטון, התארגנות מחתרתית של מפלגה חדשה, כי יבולע לה אם שלטון ליברמן יידע. מדיניות סוציאלית חרוטה על דגלה. קפיטליזם טהור לא מתאים לנו. משפחות הפשע והעושר קונות את כולנו, ואנחנו רק משלמים להם יותר. אין לנו תקומה אחרת. את השאר ניסינו. תראו לאן הגענו. אם אני אנסה להגיע, מול עם של הפח הגדול וקריוקי נולד, מי יסמס לי בבחירות?!

ואל תשכחו כי השמש שוקעת כאשר אנשים קטנים עושים צל גדול…

****************************************

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו, ואל תשכחו להפיץ ולספר לחברים…

»

 1. מפנה אותך לאתר לקרוא פוסט מרתק על קצב
  http://www.lamalipolitica.com

 2. פפר הגיב:

  למה לך (וגם לי,לנו) באמת פוליטיקה עכשו??
  עזוב,באמ'שך יום יפה בחוץ,השמש במלואה..תביא משהו שמייח!

 3. פפר הגיב:

  אחלה!
  ונשבעת בשמש הזורחת שכתבתי עוד איזה שתי שורות לפחות
  בתגובה הקודמת שלי!
  מנסה לשחזר את השורות החסרות –
  אתה כל כך צודק ברוב הטיעונים שכתבת (בענין הפוליטי,כן?!)
  וזה שלא נדבר או נכתב על זה,זה לא ייעלם…

 4. […] קצרצר לסיום סיומת: תשובה רוצה פטור ממס לעשר שנים, על הגז בתמר. תחזרו אחרי: להלאים את הגז!!! […]

 5. […] קצרצר לסיום סיומת: תשובה רוצה פטור ממס לעשר שנים, על הגז בתמר. תחזרו אחרי: להלאים את הגז!!! […]

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s