פורסם לראשונה 28-06-2007. לפני שקצב חזר בו מהודאתו והסכמתו להודאה זו. זה כנראה נגמר עוד כמה ימים.

קצת מביש לכתוב על נשיא המדינה שלי שהוא עבריין מין מורשע על פי הודאתו. האם יש בכלל תחתית לבאר העמוקה של מי האפסיים והרפש של הפוליטיקה בישראל?!

האיש אשר עמד וצווח מלוא גרונו בזמן שידור יקר להחריד, אבל טלוויזיה מעולה, שהוא חף מכל פשע ועבירת מין, הכל עלילת דם וגם זה רק בגלל שהוא פרסי ולא אשכנזי (אני קצת מבאר לטובת העניין), והוא למעשה עומד כנגד עשר ויותר תלונות, מנשים שונות מעברו הארוך והריק להחריד מכל עשייה ציבורית, שסתם מעלילות עליו עלילות מין נוראיות והכל למעשה קונספירציה מתוזמנת היטב.
עכשיו האיש העלוב הזה, האזרח מספר 1 בעליבותו במדינה, אפילו לרוזנשטיין יש לי יותר כבוד, ככה פתאום חותם על הודאה כי לא הייתה כל עלילה והוא למעשה כן הטריד מינית את המתלוננת הזו העלומה, ולמעשה יש לנו נשיא פושע ועבריין מין.
אם הכל עלילה, למה לו להודות בכלל???? לא מוטב שיגן בבית המשפט על שמו שנרמס והוכפש ויישאר לדראון עולם כעבריין מין ?

עכשיו בית המשפט יחתום על ההודאה שלו ויש לנו עבריין מין שניצל העבירת אונס ועבירות אחרות ונוספות בגלל פחדנותו של האיש המיוחד הזה מזוז, איש משכמו ומטה בכל הנוגע להחלטות כנגד בעלי השררה, שמשום מה תבע ורדף את רמון על נשיקה והזהיר את עם ישראל מלשלוח את בנותיו לעבוד עם עבריין מין איום ונורא כרמון, אבל אין בעיה שבנות ישראל יעבדו עם קצב. רק תזכרו שבמקרה של רמון, המזוזיה, אמר בקול נחרץ כי יש לפנינו שתי גירסאות ומוטב שניתן לבית המשפט להחליט. ככה זה כשאתה רוצה להעיף את השר הממונה עליך.

בשביל שקצת תתעצבנו, לקצב יש לשכה, פקידות שאוהבות מין בכפייה והטרדות יומיומיות, נהג שיתחלף בטח לנהגת ומשכורת שמנה לכל חייו כולל טלפונים חינם, עיתונים, דירת שרד יקרה בירושלים, טיפולים רפואיים ועוד הכל על חשבנוכם וחשבוני. והכי יפה שכל כנופיית הכנסת שותקת ולא עושה מאומה נגד הפנסיה הציבורית לעבריין המין הידוע, קצב. איש ציבור שחטא ופשע בזמן מילוי תפקידיו הציבוריים, לא ראוי לפנסיה מהציבור!!

לא תמכתי באיש הזה כשהוא נבחר, בגלל חייו האפסיים בשירות הציבורי וחבל שכך המוסד הזה מוכתם.

איזה מסכנה גילה, ללכת לישון כל ערב ליד איש כזה. ממש רחמנות על האישה הזו. לא מגיעה לה.

אם הוא יימצא אשם, אני רוצה עונש כבד, עצבני, כועס וזועק. שייכנסו בו למען יראו ויראו כל בעלי השררה. אם הוא זכאי, שיצאו כל העיתונים במהדורות סליחה מיוחדות, כולל ערוץ שתיים, בעיקר. רק שלא ימרחו אותנו עם חצי הריון. אין כאן אפור.

 

אני מאשים!

 

»

 1. עטרה הגיב:

  יפה כתבת !!
   
  למשה קצב יש  שם של סקס מניאק עוד מזמן היותו שר תחבורה.  התרוצצו עליו סיפורי אימה ומשום מה כולם שתקו. 
  ושותקים עד עצם היום הזה.  אני  יודעת שהרבה פקידות בלשכות השרים עברו את "טיפולו" של קצב, והרבה חברי כנסת לשעבר וגם חברי כנסת כיום – יודעים את הסיפורים ה"עסיסיים" שהתגלגלו בשעתו. אחד ה"סיפורים" אפילו התגלגל לעתונות בזמנו, אבל כקוריוז עלום שם. אני זוכרת את המאמר , כאשר לא צויין שמו  אלא "אחד השרים".  כולם ידעו במי מדובר וכולם שתקו.  כולל העתונות.
  לילית

 2. טליה הגיב:

  האיש הנקלה והבזוי הזה עוד ייצא זכאי,עם מערכת משפט עלובה כשלנו.

 3. מ. הגיב:

  בטוחה שיצא זכאי כמו שטליה כתבה. בושה למערכת המשפט, ולנו כאומה!

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s