אתמול, אבי כהן נפגע בראשו בתאונת דרכים. היה שחקן כדורגל בכיר, ואני עדיין לא יודע מה זה בכיר בכדורגל. נבחרת ישראל, מכבי תל אביב, אנגליה וכו'. בשנת 2009 היו בישראל למעלה מ-31,000 נפגעים ביותר מ-16,000 תאונות דרכים, ומתוכם 1700 ומשהו במצב קשה. המשטרע אומרת כי זו ירידה של 17% משנת 2008, שלא נדע. אף לא אחד מהם קיבל כותרות ראשיות בעיתונות הבוקר, הכתובה, עם מעקב צמוד באינטרנט, במבזקי החדשות, וברדיו. עם כל הכבוד לאבי כהן, הוא לא האיש שעליו צריך להתגלח עם כמות החדשות והמלל העצומה הזו, כולל מוספי ספורט מיוחדים. הוא נפגע תאונת דרכים כמו אלפים אחרים, ואני מחזיק לו אצבעות בדיוק כמו לכל הנפגעים האחרים. כל המהומה הזו מסביבו מוגזמת וחולנית משהו. אפשר לחשוב שנפגע נשיא המדינה (טפו-חמסה-טפו). על שרים ואושיות עצמאותינו, לא כותבים ויכתבו כל כך הרבה, ואבי כהן, למרות ימיו ככדורגלן זוהר עדיין, לטעמי, לא הגיע לרמת החשיבות הדרושה עבור זה. מכל צרות המדינה, לא ראיתי שפתחו כותרות ראשיות ומעקב צמוד על שביתת הכבאים או הפרקליטים שגורמת לעבריינים מסוכנים מאוד לצאת לחופשי, וזה נמשך כבר חודש וחצי, או הקיצוץ מצבם הנורא של קשישים ניצולי שואה. למה אין כותרות ראשיות על כישלון משרד החינוך, או כישלון משרד התחבורה? למה אין כותרות ראשיות על אפסות התפקוד של שר התשתיות האחראי על המים הגז והחשמל, בין השאר? למה הספינים מקבלים כותרות ראשיות והבלוף מאחוריהם מקבל עמודי משנה למחרת? כי אבי כהן כדורגלן עבר זוהר, יותר חשוב. ישראל 2010.

ביבי מתלבט האם לתת מכתב רשמי של ממשלת ישראל, קרי מדינת ישראל, לאובמה, בדרישה או בקשה רשמית לשחרר את פולארד. בחייאת אבוכּ, ביבי. עכשיו נזכרת? לא מאוחר מדי? מז'תומרת אין בקשה רשמית של ישראל? 30 שנה ואפילו לא ביקשנו?! אתה הרי הכרזת כי נתת לפולארד תעודת זהות ישראלית כשהיית ראש הממשלה בסיבוב הקודם, מה שהתברר כשקר גס, חיים רמון נתן לו תחת רוה"מ רבין, ומאז הסיבוב הקודם שלך לא ביקשת שיחזירו אותו?! פולארד זה הספין למחר?

גדעון יעקבי, בן 50, פגע בתינוקת בתאונת דרכים לפני כמה חודשים כשהיה "תחת השפעת אלכוהול". שיכור כלוט. פעם שנייה שלו. בפעם הראשונה הוא הרג ילדה. קיבל שנה בפנים. זילות בית המשפט (מכבסת מילים יפה לשופט עלוב), בקורבנות ובסכנה הברורה לאלו שחיים, צריכה להיות נושא לחקירה עיתונאית מאומצת, בעיקר כי אי לנו רשות פדראלית כמו FBI, ומי מאיתנו סומך על המשטרע? יש הרבה שחיתות בבתי המשפט אבל לא ממש בודקים את זה. הכל שם זה יד רוחצת יד, כמו ברפואה. ילדים של שופטים מתמנים לעו"ד ושופטים, כמו ילדים של רופאים שמתקבלים בהמונים לרפואה. גדעון, ירצח שוב, אולי זה מישהו שאתם מכירים? אולי אותי , אולי אתכם? בטוח שהוא ירצח שוב, בעוד 9 חודשים בערך. איך איש כזה יוצא עם שנה בלבד? מי אמר כסף? למה בישראל לא משנים את החוק לרצח עם דרגות שונות כמו במדינות מתוקנות אחרות? תאונת דרכים בשיכרות מלאה, זה רצח. ר-צ-ח. אין תובע אחד אמיץ שיעשה עם זה משהו. אין.

אנחנו על סף מלחמה חדשה בעזה, שעל פי העיתונאים הבכירים בארץ, לחמאס יש כבר טילים "עד תל אביב". אתם מוכנים לזה? הכנתם אוכל? אטמתם חדר? ניקיתם מקלט? המדים מגוהצים? בא לכם עוד סיבוב כזה?! "נכנס בהם טוב טוב, הפעם!". אלפי ילדים תחת פחד שלא נגמר אצלינו, בדרום, וגם בעזה. הילדים שם לא אשמים. הפצצות לא מבחינות בין ההרוגים. אם עשינו שלום עם רב המחבלים עראפאת, למה לא עם החמאס? מה ההבדל?! למה מלחמה תמיד נראית כפתרון מועדף? הילדים שלנו והילדים שלהם גדלים לעשות מלחמה, לא שלום. זה לעולם לא ייגמר.

מיקי עוזבת את ערוץ 10. לא, למה, בבקשה אל תעשי לנו את זה!!! אמאל'ה, איך נקבל את החדשות מחר?!?!$#!? מה יהיה על הערוץ? איך דני רופ ישרוד?! עם מי יפלרטט יעקב בעתיד?! למה זה בכלל מעניין אותי שקריינית (!!!) חדשות, עם חתימה עיתונאית נמוכה ולא מעניינת, בדמות כמה פרקי דוקו, עוזבת את הערוץ?!?@#!???!?! כמה אייטמים, כמה ראיונות, כמה מלל לחינם. עוזבת, שתעזוב. דייי!! קצת פרופורציות בחיים. היא לא אופרה.

מוטי מורל הגיע לגז, והגז התחיל להריח כמו ערב אחרי הצ'ולנט. מודעות יקרות להחריד בעיתונות, נגד שלי יחימוביץ' וששינסקי על גזל הגז של "המשקיעים בקטנים". מי שמפרסם מודעה בחמישים אלף שקל בכל עיתון, הוא לא משקיע קטן. מי שמעסיק את מוטי מורל, הוא ממש ממש לא קטן. הגז הזה שייך קודם כל לי, ולכם, הרבה לפני המשקיעים בגדלים השונים. מי שהשקיע אצל נוכלים בשביל התעשרות מהירה שלא יתלונן עכשיו. "מי יחזיר לי את ההשקעה?!" התבכיינו כולם היום. זהו, שאף אחד לא, ובטח לא המדינה. השקעתם, הפסדתם, תתמודדו. עבדו עליכם, תאכלו את הלב. אם הייתם מרוויחים, לא הייתם נותנים חזרה. תסתמו כבר. זה הסיכון שיש בהשקעה, אפשר להפסיד. ממש ניוז פלאש, חבורה של טיפשים. יחימוביץ' אלופה. היחידה מכל חברי כנופיית הכנסת שדואגת גם לרווחה שלי ושלכם, מתמלוגי הגז. מי שלא רוצה לשלם, שיחזיר את הרישיון למדינה. אני מתחייב אפילו לקנות ממנו את הרישיון בכסף בשווי ההשקעה שלו, ולשלם למדינה את התמלוגים שהיא רוצה.

עברו שבועיים מהשריפה. איפה הכותרת הראשית שאין מערך כיבוי בישראל?!?! בבקשה, דברו היכן שחשוב. יותר מדי זבל, יותר מדי צהוב, יותר מדי נמוך. תחזרו לעיתונאות חוקרת במקום עיתונאות מתפלשת. בחייאת, תחזרו לשפיות.

קדימה, תפרקו זעם בתגובות. מה הרגיז אתכם היום?!


****************************************

הארות והערות, סיפורים, פידבקים, טוקבקים, יתקבלו בשמחה ואף יפורסמו. אשמח אם תרשמו, ואל תשכחו להפיץ ולספר לחברים…

»

 1. אלין הגיב:

  אוף איתך, לא יתכן שאני אשב ואקרא את הבלוג שלך כשאני מהנהנת בראשי, אנשים כאן יחשבו שיש לי בעיה בראש, ולא היא. אני פשוט מסכימה ולא יכולה להביע את זה בצורה יותר טובה.
  דבר אחד להעיר – מסכימה איתך גם בנושא ההגזמה בדיווח על התאונה של אבי כהן – אבל – זה פחות מרגיז אותי כיוון שרואה גם נקודת אור. אם כתוצאה מדיווח מוגזם מופנה אור לבעיה קיימת – דייני. במקרה הזה – קסדות. בטוחה שהאופנוענים יחשבו פעמיים אם להצטייד בחצי קסדה או קסדה מלאה גם אם יקרה יותר.
  וראבאק – שיפסיקו לצוץ לי מכל עבר ברווח הצר שבין המכונית שלי לאלה שמצדדיי!!

  • זיו הגיב:

   טוב, אני אפסיק לכתוב 🙂

   אם את צודקת בעניין הקסדות, דיינו. קראתי את ידיעות הבוקר ודנו בנושא, אבל הפסיק הקטן הוא שלאף משרד ממשלתי, בעיקר התחבורה והמשטרה אין תוכניות לחייב את הקסדה הנכונה בחוק. ושוב, אין תקווה.

 2. אלין הגיב:

  זיו יקר, אני ממש לא בונה על משרד ממשלתי שיעשה משהו, אבל מקוה שהאופנוענים עצמם יחשבו פעמיים לפני שיקנו קסדה "חצי" כשיזכרו ב"מקרה המפורסם של הכדורגלן".
  העיקר הבריאות והעיקר שתמשיך לכתוב 🙂

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s