2008.

לא מבין את ענין חגיגות החלפת המספר. אז נגמרה שנה "אזרחית" למען חולי ההפוליטקלי קורקט, ומתחילה חדשה. זה רק מספר, שרירותי, שאיכשהו קשורה בהולדתו של קרייסט הידוע בשם יהושוע. אנשים מחפשים סיבה לחגוג, ולמה, שוב אני לא מבין, הם צריכים בכלל סיבה מלכתחילה? אפשר לחגוג גם בלי סיבה.  אני לא מחפש סיבה עשרונית בשביל לחגוג. אנחנו יהודים כאן, ויש לנו מספיק סיבות לחגוג ולשמוח, במיוחד כשהספורט הלאומי שלנו זה השמחה לאיד. אז שנייבא חגים של כופרים? סילבסטרים?!

לפעמים המספר כן עושה לנו את זה. מעביר בנו באזזזזז…..

הייתה התרגשות של שנתיים בערך לפני באג 2000, והסמל היה מדליק  וכל העולם לא ידע איזה כור אטומי לענייני אנרגיה כמובן, יתפוצץ באשמורת לילה, ואנשים שמו מדבקות "מוכן לשנת 2000" על מייבשי שיער, וכל כך רצינו לראות איזה מטוס מתרסק כי המחשב לא עובד, אבל כלום לא קרה. .

סתם מספר, חיינו על פי המספרים. 2008. כלום. לא עושה לי כלום.

השנה התחילה טוב לאנשים הצהובים. אור יקרות, ידידתי חולת הנפש, הדליקה כמה זיקוקין בשמי תל אביב לשנה החדשה ולא מהסיבה של ה-8 בסוף ה-2000. קטש פוטר היום. יש תקווה למכבי. תחל שנה וברכותיה. נראה אם צהוב עולה.

אבל האמת, חבל לי על הבחור, הלכה המשכורת, נדפקה הקריירה. אמנם הוא הביא את זה על עצמו, הרי אבל האיש מעולם לא אימן שניה, וישר רץ למכבי. אברם לפחות אימן בלבנט 20 שנה לפני צ'לסי.  ומוטב היה לו קטש היה מתגלח על גבעת חיים או אליצור כלשהיא.

 

אם חוגגים, מה חשובה הסיבה? יאללה לחגיגות!!

 

 

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s