אתם כבר יודעים, ח"כים ישראלים גורמים לי לבחילה קשה ותחושת קבס כללית. תחושת הגועל הזו רגע לפני שמקיאים ומיצי הקיבה עולים בגרון. ככה זה כשאני קורא על מעלליהם. תמצאו לי ח"כ אחד בשלוש הכהונות האחרונות של הכנסת שתרם משהו אחד בלבד לקידום חייכם האישיים. משהו אחד בלבד ואני לא מדבר עליהם יותר.

היום מעריב יצא בכותרת ראשית נגד העלאת שכר הח"כים. צודק מעריב באמת לא יפה, לא מנומס, קצת מעליב לקבל רק עוד כמה אלפי שקלים בחודש פלוס הוצאות אחרות, פלוס רכב, פלוס מסעדות, פלוס פלוס פלוס. וזאת בעוד, שרק לפני דקה, אותם ח"כים סירבו להעלות את שכר המינימום במאה וארבעים ש"ח בחודש, בלבד. התירוץ של מנכ"ל הכנסת או אחד הדוברים, שכמובן דעתם היא של מלחכי פינכה מהזן הנמוך יותר מעוביה של אמבה ממוצעת, הם אמרו שאם השכר יעלה זה ימשוך אנשים איכותיים יותר לכנסת.

זה יפה שמנכ"ל הכנסת מודה שאין אנשים איכותיים בכנסת. מה היינו עושים בלעדיו? מי היה אומר לנו שהמלך הוא עירום? עכשיו רק נשאר להגדיר מיהו איכותי ואני ממליץ למנות וועדה שכל חבריה הם נחקרים בזמן כזה או אחר. אחרת מה הטעם באיכותי?

שלי היקרה, זו מרישום הבלוג הקודם, גם העלתה הצעת חוק להגביל את שכר המנכ"לים בחברות ציבוריות עד פי 50 מהכשר הכי נמוך בחברה שלו. רעיון אידיוטי לחלוטין, שוב פופוליסטי ושיטחי כהרגלה, אבל מעניין למה אין בחוק הזה הצמדת משכורת הח"כים לךשכר המינימום?! או רק עד פי 3 משכר המינימום במשק. והכי מעניין בגלגל המזל היומי שלנו, בעיתון מעריב הוא שהם צרחו עד לב השמיים על הצעת החוק הזו, בטח בגלל שנמרודי לא יכול לחיות ממשכורת של רק פי 50 יותר מעובד המחסן הכי זוטר שלו.

 

קשים חיי הח"כים. מעניין מי מהם היה שורד יום עבודה אמיתי בחברה תעשייתית, היי טקית וכד'.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s