הייתכן כי שוב מזוז עובד על כולנו בעיניים??!!
בספר החוקים החדש של מזוז, נשאלה השאלה במקרה רמון ומה אם אלו היו בנותיכם או נשותיכם? (משהו כזה) כאן לא צריך לשאול כי הרי תפקידו הרם מעלה של מזוז מבקש ממנו לא להיות משפטן קר רוח כראש התביעה של מדינת ישראל, אלא גם מליץ היושר של המדינה עצמה, שהרי לא התקיימנו כאן לפניו.
מזוז קובע שיש לחשוב על תדמית המדינה במקרה הזה ואני שואל שתי שאלות – מי שָׁמְךֳּ בכלל לחשוב על כזה דבר, ממתי זה חלק מתפקידך? בנוסף, מדוע הרשעתו של נשיא המדינה לשעבר, קצב, כעבריין מין סדרתי על פי הודאתו זה תואם בול לתדמית המדינה?!

בעיה נוספת גדולה מאוד שמציקה לי היא טענתו המופרכת מיסודה כי יש בעיות בגרסאות המתלוננות. אולי, אני לא יודע ולא משפטן, אבל האם אין בעיה בכלל בעדותו של קצב? האיש שאמר מעולם לא היה ועכשיו חותם בהודאתו כי הוא עבריין מין סדרתי??!! זה לא בעייתי???!!! זה אמין???!!! למה לא להעמיד את עשרת העדויות כנגד קצב למבחן בית המשפט??!!??!!

האיש היחיד שיש סתירה עקבית בעדותיו ובאמינותו זה מזוז עצמו.

ולמשהו קשור אבל אחר:
למי שקורא את הטור של העומד בראש הר סיני של התקשורת הישראלית, הלא הוא אמנון אברמוביץ, יכול להיווכח כי לפנינו עומד אלוהי ראש התביעה והצדק של העולם כולו, האיש שכתב במו ידיו לפחות חלק מעשרת הדיברות, האיש שהוא האורקל האחרון. זה האיש שאומר כי מזוז צודק הפעם בניגוד לטעותו בפרשת רמון, כי ככה אברמוביץ אמר. הוא גם אומר שלסעיף האונס לא היה זכות קיום מהרגע הראשון. למה? ככה! הוא הרי משפטן מחונן, בעל החושים החדים ביותר ביקום כולו, שיכול לקבוע ממעמדו הרם, כי פעם מזוז צודק ופעם הוא טועה. למה? כי ככה הוא אמר. הוא יודע. אל תשאלו פשוט תאמינו. ממש כמו שלא שואלים איש חרדי למה הוא מאמין באלוהים, האמונה זו הנחת יסוד העבודה כאן. אז תאמינו. האברמוביץ תמיד צודק בענייני אולמרט ופרץ וביבי ובוש ואבו מאזן ובכל הנושאים בעולם. אז אני אומר, תאמינו.

אני כמובן אפיקורסי מוחלט אזי ביי-דיפינישיין, אני פטור מלהאמין. אתם לא.

האמת זה לא בדיוק ככה, אברמוביץ הוא חברם הקרוב של בעלי השררה ועו"ד הפליליים של מדינת ישראל, אלו שמשחררים לחופשי את גדולי פושעינו. מהיכן בדיוק מגיעות כל ההדלפות שלו אתם חושבים? פעם מהפוליטיקה, פעם מהמשטרה, פעם מהפרקליטות ותמיד מעו"ד של כל הצדדים. הפעם הוא משרת את האינטרסים של הסנגוריה. הוא ירוויח מכך רבות במשפטים הבאים המתוקשרים שלהם. אתם בוודאי תשמעו על כך. תקראו את יורם קניוק, לא רק אני אומר.

ולמי שיש ילדים בגיל אחרי צבא, תשלחו אותם מכאן לחו"ל. באמת שאין מה לחפש במדינה כזו. הארץ נהדרת, המדינה חרא.

מה דעתכם?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s